Работать надо• 03 октября 2025

Какой язык для вас не красив?

для вашего уха, какой язык вы не воспринимаете? для меня французский и арабский
ЖенаАйтишнеГа• 03 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
Думаєте зараз росіяни воюють проти росіян? Ви уявляєте скільки наших захисників ви обурили цим висловом
Почему всегда в таких случаях вспоминают только наших захисників? А обычные люди, получаются, прав не имеют? Это вообще самое основное право по конституции, право разговаривать на любом языке.
Кіма кепка• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Історично склалося
І це послужило ’виправданням’ аншлюсу Австрії гітлерівською Німеччиною в 1938 (і подальшим захопленням Європи)
Але від цього вони продовжують себе ідентифікувати окремою нацією, яка має свою історію та культуру. Німцями не вважають через німецьку і це як образа для них.
Женщинас• 03 октября 2025
Ответ дляШмоточницаца
А серед українського не жили?
Нет. Я с востока Украины
Галя-краля• 03 октября 2025
Французский, аж уши режет
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляКіма кепка
Бо так історично склалося - австрійської мови НІКОЛИ не було
Хоча, як каже ШІ - Австрійський діалект німецької, або Австрійська німецька (Österreichisches Deutsch), є національним варіантом стандартної німецької мови, який використовується в Австрії та має унікальну лексику (наприклад, Erdapfel замість Kartoffel), фонетичні та граматичні особливості, а також культурні запозичення з мов сусідніх країн. Він є частиною загальної групи верхньонімецьких діалектів, але зберігає свою специфіку.

Тому австрійський варіант (відсутності рідної мови) - не універсальний
Тим більше, укр.мова була і є. І штучно нищилася російськими окупантами протягом століть
Шмоточницаца• 03 октября 2025
Ответ дляЖенщинас
Нет. Я с востока Украины
Важливе слово ’України’
Женщинас• 03 октября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Важливе слово ’України’
Зачем мне было насиловать себя украинским в русскоязычной среде? Для чего?
Кіма кепка• 03 октября 2025
Ответ дляviter33

І в Україні історично склалося, що російська є рідною для певної частки людей. І вона також має відмінності від тої на якою розмовляють самі знаєте де.
Шмоточницаца• 03 октября 2025
Ответ дляЖенщинас
Навіщо вчите в Німеччині німецький? Там теж багато русских
Женщинас• 03 октября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Потому что влюбилась в немецкий. Могу не учить. Есть работа на русском. Но люблю немецкий нежной любовью
Шмоточницаца• 03 октября 2025
Ответ дляЖенщинас
Сюр. Ви скільки років прожили в Україні?
Женщинас• 03 октября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я прожила в русскоязычной части Украины 40+. Обожала русский все эти годы.
Шмоточницаца• 03 октября 2025
Ответ дляЖенщинас
Але Україну не полюбили за 40 років, так як Німеччину за 3 роки?
Пез Году Неделя• 03 октября 2025
Немецкий. Язык сломать можно. Не воспринимаю вообще.
Пез Году Неделя• 03 октября 2025
Ответ дляЖенщинас
Язык мовнюков)))) к языку нормальных украинцев, не имеющих вавку в голове, отношусь нормально.
Активно плюсуюсь.
У мовнюков сразу агрессия и проклены. Такое не может нравится в принципе никому.
К нормальным людям говорящим на украинском вопросов нет.
Но мовнюки - это нечто.
Женщинас• 03 октября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Для меня Украина это не украинский язык. Если, чтоб любить Украину, надо говорить только на украинском - то не полюбила)))
Луноходик_Ик• 03 октября 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Польский и тд не нравится. Люблю корейский, немецкий, ну и англ, конечно
А у меня наоборот, кроме англ). Немецкий неприятен. Корейский - вообще жесть. Пробовала как-то их дораму в оригинале с субтитрами смотреть - это ужас, выключила через 10 мин.
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляКіма кепка
Російська є рідною для ’певної частки людей’ внаслідок російської окупації. Яка тривала століттями.
І свідомого та умисного винищення та обмеження укр.мови протягом століть
і завезення етнічних росіян на українські землі замість знищених голодомором чи вивезених/розкуркулених українців.
і ще ряду аналогічний факторів
Кіма кепка• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
і ще ряду аналогічний факторів
Це мало місце, але назад вже не відмотати нічого. Треба жити далі.
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляКіма кепка
За таким принципом фразою ’назад вже не відмотати нічого’ все можна виправдати.
І нічого не змінювати, бо ’назад вже не відмотати нічого’
Навіть те чудо зрозуміло, що ’а какая разница’ - працює проти України
Блондинка в Законе• 03 октября 2025
Узький
Кіма кепка• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Якщо наприклад 5 поколінь говорили іншою мовою, то це треба залишити вже як є. Принаймі у приватному та побутовому спілкуванні. Не лізти до них з повчанням та силоміць змінювати.
Шмоточницаца• 03 октября 2025
Ответ дляЖенщинас
А що у Вас асоціюється з Україною?
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляКіма кепка
Так в приватному і побутовому спілкуванні у нас - повна свобода - хоч на івриті, хоч на хінді
Кіма кепка• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Тоді які проблеми?
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляКіма кепка
Тоді які проблеми?
Для мене - жодних
З урахуванням того, що російська мова - мова спілкування окупантів (що нищили українців століттями) і ворога, який прямо зараз нищить Україну та українців
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 октября 2025
Ответ дляКапитошечка
московитський єзик.
в усіх сенсах.

(хоча вони стільки крадуть української лексики, що його офіційно від єзика можна переводити у категорію місцевого діалекту української мови)

’тяжкая гадина’
’рятуйте грамадяне’
’брешут’, а не суто московитське врут, лгут.
визнають московити мовчки перевагу української над їх моск. єзиком.
Без привʼязки до мови. Але ви б знайшли хоча б для себе де та що в мовах впливає одне на інше. І так, про природний процес у мовах також корисно почитати
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Краще, щоб зник
разом з усіма носіями
весь світ ’видихне’
Хлопці наші російськомовні також?
Гимли• 03 октября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я теж ще вчусь. Дякую
А пока только позоришься
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
не люблю корейский, их эти распевания слов.
люблю латынь, английски, испанский
А ви латину знаєте? Бо я трошки так) чим подобатися може не знаю. Для мене вона деревʼяна