Работать надо• 03 октября в 07:15

Какой язык для вас не красив?

для вашего уха, какой язык вы не воспринимаете? для меня французский и арабский
Мульйонерша• 03 октября в 07:52
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мадярский и немецкий
Тоже.
От немецкого языка у меня вообще мурашки по коже
Как собачий лай
Капитошечка• 03 октября в 07:53
Ответ дляМотористка
Ви в курсі, що таких, як ви, називають мовнюками? Чи не могли б ви свою агресію спрямувати на хуйло, а не на російськомовних українців? Своїх кусати легше?
Якщо вони українці то чому єзиком чужої нації розмовляють?
отже вони ніякі не українці, а звичайні ро-сі-я-ни.
і я не буду себе обманювати та літати в рожевих хмарах
просто я з того прошарку людей які тойоту - тойотою називають, добро - добром, а росіянів - росіянами.
Капитошечка• 03 октября в 07:54
Ответ дляМотористка
Так може написати тільки бидло, і бидло його підтримає.
Воу воу воу )))
Пес Патрон• 03 октября в 07:54
Ответ дляКапитошечка
Росіяни та рускиє це різні речі
Капитошечка• 03 октября в 07:55
Ответ дляЖенщинас
Язык мовнюков)))) к языку нормальных украинцев, не имеющих вавку в голове, отношусь нормально.
А ну різницю поясни між ними
Пес Патрон• 03 октября в 07:56
Ответ дляКапитошечка
Думаєте зараз росіяни воюють проти росіян? Ви уявляєте скільки наших захисників ви обурили цим висловом
Капитошечка• 03 октября в 08:02
Ответ дляПес Патрон
Росіяни та рускиє це різні речі
Ну так, федерація це конгломерат різних етносів та націй, центральні це - московити на московії, на півночі етнічні новгородці з новгородії (ліквідованої московитами у сер. 15 ст) ічкерійці, татарва, фіно-угри, ямальці, ненці, усі разом вони складають - федерацію. на папері. по факту це імперія у якій московити у агресивній та нахабній формі нав´язують усім іншим свій московитський рашизм
Шмоточницаца• 03 октября в 08:03
Ответ дляПес Патрон
Ніскільки. Вони це розуміють
Капитошечка• 03 октября в 08:05
Ответ дляПес Патрон
ну, як сказати, на їх місці я би обурювався самими собою, сому вони такі неправильні бо це те саме що нагримати на лікаря у кабінеті поліклініки: ’Лікарю, я прийшла до вас з хворобою, а ви мене хворою називаєте! ще й лікування прописуєте! я обурююся на вас!!!’
така ось картина з боку має вигляд
Пес Патрон• 03 октября в 08:05
Ответ дляШмоточницаца
Ніскільки. Вони це розуміють
Що розуміють? що ви обізвали російськомовних котиків росіянами
Пес Патрон• 03 октября в 08:06
Ответ дляКапитошечка
така ось картина з боку має вигляд
Зовсім недоречний приклад. Хворі лікуються а не захищають вашу дупу
Шмоточницаца• 03 октября в 08:06
Ответ дляПес Патрон
Що вони не по своїй волі розмовляли на цій мові і пробують переходити на українську .
Пес Патрон• 03 октября в 08:07
Ответ дляШмоточницаца
Ви часто с військовими стикаєтесь? Я з ними працюю. Не вигадуйте
Барбітта• 03 октября в 08:08
Ответ дляЖенщинас
Боже, яка честь! Дякуємо! До нас бариня ставиться нормально! Заслужили!!!!

П.С. автор, будь-яка мова прекрасна. Навіть російська. Коли нею розмовляють залишки адекватних. Не таких, на пост якої я відповідаю.
Бабка-байкерша• 03 октября в 08:09
Російка, так було завжди
МояХатаЗкраю• 03 октября в 08:14
Немецкий
Французский очень нравится. Люблю слушать их песни
Шмоточницаца• 03 октября в 08:16
Ответ дляПес Патрон
Щодня
Капитошечка• 03 октября в 08:19
Ответ дляПес Патрон
Мій приклад про лікаря - у переносному сенсі він покликаний показати суперечність слів хворої.
Просто в Україні як і усюди у світі - єдиний какнонічний канон українців, проста формула: ’українці = українська мова + українське самоусвідомлення’
все. усе інше - від лукавого, хитровиверти і арестовщина.
арестовщина - це коли хтось намагається як бог замінити канон своїм терміном, змінити канонічний зміст на свій, той який зручний.
і тому усі інші формули українства - не працюють.
ви вашим знайомим англійцям задайте формулу - франкомовні англійці у середині Англії і поливіться як у них від цього маразму мізки поплавляться, а в Україні маразм намагаються лекалізувати і узаконити замість того аби остаточно його викорінити.
Сонячний зайчик• 03 октября в 08:19
арабский, прям противно,
Заикальница• 03 октября в 08:21
Есть такой вроде французский мультик там кусочки колыбельных на разных языках мира - супер все языки звучат красиво когда мама поет.
Поэтому тема без смысла.
Сонячний зайчик• 03 октября в 08:22
Ответ дляОля_с_киркою
не люблю корейский, их эти распевания слов.
люблю латынь, английски, испанский
как капризули разговаривают. раздражает.
Я тертий жук• 03 октября в 08:23
Ну я и не слышала все языки, чтоб делать такие выводы, думаю, как и большинство, здесь написавших.Живу на границе Франции и Германии.В сравнении немецкий- строгий, грубый, французский- мелодичный, красивый.
Правильно выше написали, еще зависит как говорить и кто говорит
Капитошечка• 03 октября в 08:24
Ответ дляМояХатаЗкраю
Немецкий
indila - ainsi bas la vida (2014) )))))
Кіма кепка• 03 октября в 08:25
Ответ дляШмоточницаца
Як може бути проти своєї волі, якщо це рідна мова?
viter33• 03 октября в 08:25
Ответ дляМотористка
Мова - основний ідентифікатор нації (разом з історією, культурою)
Хуйло почало війну, прикриваючись ’захистом російськомовних’
І далі повторює ’росія простягається туди, де рос.мова’
Як і гітлер в 1938 почав агресію із захоплення Судет, прикриваючись ’захистом німецькомовних’
Тому мова - одна з головних ознак нації (якщо не основна)
Капитошечка• 03 октября в 08:27
Ответ дляМотористка
indila - ainsi bas la vida (2014)

увімкніть послухайте, мо відпустить вас. ))
Молчунья• 03 октября в 08:28
Російська мова
Гидотнішої не існує
Кіма кепка• 03 октября в 08:30
Ответ дляviter33
Тоді австрійці це німці, бельгійці це нідерландці, французи і теж німці, про швейцарців, канадців та американців взагалі мовчу
Мотористка• 03 октября в 08:31
Ответ дляРаботать надо
вы думаете вот прям у всех 7 утра сейчас?
срач сам себя не разведет- правда,автор)? бан вам
Шмоточницаца• 03 октября в 08:31
Ответ дляКіма кепка
Ні, зросійщення України проводилось давно.