Работать надо• 03 октября в 07:15
Какой язык для вас не красив?
для вашего уха, какой язык вы не воспринимаете? для меня французский и арабский
Ms. Сама прямота• 03 октября в 15:01
Ответ дляХочу наколоти губи
Бидло на може державну мову вивчити за 30+ років незалежності і надалі вже після повномасштабного вторгнення свино-собачою говорить, бо щелепи недорозвинені
Так виглядає, що недорозвинуті тут ви. Ніяк не можете зрозуміти різницю між знати державну мову і говорити на постійній основі? Всі в Україні, як мінімум хто молодший 60 років знають державну. А говорять рідною, яка не завжди дорівнює державній. А забороняти говорити на будь- якій мові ви не маєте права, бо це аж ніяк не європейські цінності, тому і біситесь.
Хочу наколоти губи• 03 октября в 15:04
Ответ дляMs. Сама прямота
Не виглядає, бо якби знали, то при зверненні відповідали би державною, інакше це або ж елементарна неповага, або ж недорозвинені щелепи та інтелект
Ms. Сама прямота• 03 октября в 15:05
Ответ дляХочу наколоти губи
ок. Тут згодна.
Хочу наколоти губи• 03 октября в 15:07
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Хлопці наші російськомовні також?
Всі російськомовні, хлопці наші дуже бігом вчать, бо за слово свино-собачою можуть кулю в лоб отримати ненароком
Хочу наколоти губи• 03 октября в 15:07
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
Срочнокпсихологу• 03 октября в 16:07
Не подобається німецький, венгерський, вʼєтнамський, чешський и словацький.
Подобається англійський, китайський, фарсі
Срочнокпсихологу• 03 октября в 16:13
Ответ дляХочу наколоти губи
Видео з окопу пишете?
Мозговая пилочка• 03 октября в 16:21
Ответ дляКапитошечка
Якщо вони українці то чому єзиком чужої нації розмовляють?
отже вони ніякі не українці, а звичайні ро-сі-я-ни.
і я не буду себе обманювати та літати в рожевих хмарах
просто я з того прошарку людей які тойоту - тойотою називають, добро - добром, а росіянів - росіянами.
А те що наша Україна підтримувала вивчення російської до 2014, вас не бентежить? Більше ніж вивчення української. А тепер люди винуваті?
І для тих, хто не розуміє, російськомовні українці у 90% знають українську державну мову. А то, як вони розмовляють у побуті, немає нікого бентежити.
Мозговая пилочка• 03 октября в 16:26
Ответ дляviter33
Мова - основний ідентифікатор нації (разом з історією, культурою)
Хуйло почало війну, прикриваючись ’захистом російськомовних’
І далі повторює ’росія простягається туди, де рос.мова’
Як і гітлер в 1938 почав агресію із захоплення Судет, прикриваючись ’захистом німецькомовних’
Тому мова - одна з головних ознак нації (якщо не основна)
Фігня. Купа іноземців розмовляють вдома рідною мовою, але вважають себе, наприклад, українцями. Але, такі як ви, ділять людей за якоюсь ознакою і ділять суспільство на ’правильних та неправильних’, бо ваш світогляд має обмеження. До демократії і цивілізації далеко
Королева ганделику• 03 октября в 16:37
Не нравится как звучат белорусский и болгарский, а еще французский
Нравится немецкий. И русский конечно тоже нравится, поэтому что это мой родной язык
Ответ дляМозговая пилочка
Якийсь набір слів, що суперечать здоровому глузду
’купа іноземців розмовляють вдома рідною мовою, але вважають себе, наприклад, українцями’ - як можуть іноземці (поляки австрійці, німці,...) себе вважати українцями? Вони або німці (умовно) або українці.
Аналогічно - якщо я в Польщі розмовляю польською - я ж не стаю там поляком
Людей за якоюсь ознакою не ділю, але мова - один з ідентифікаторів приналежності до нації (поряд з культурою, історією,..)
Для мене ’українець’, який в наш час не знає української мови і нею не володіє - нонсен. Звісно, якщо українець живе в США і розмовляє англійською - все норм
Мозговая пилочка• 03 октября в 16:47
Ответ дляviter33
Ви дивний
Знає, володіє, але у побуті розмовляє рідною. Чи для вас це недосяжний рівень?
Українець - це самоідентифікація. Чи ви за чистоту нації за ’кровними’ ознаками? То ви підтримуєте фашизм, нацизм?
Не відповідайте, це буде дуже складно вам для розуміння.
Ответ дляМозговая пилочка
Ви дивний
Реклама дірола така була - ’деколи краще жувати’
Сам ваш випадок
Мозговая пилочка• 03 октября в 16:50
Ответ дляviter33
Сам ваш випадок
Коли нічого відповісти, переходять на особистості.
Хочу наколоти губи• 03 октября в 16:52
Ответ дляМозговая пилочка
Між собою, але не в суспільстві, я не розумію свино-собачу і не повинна розуміти, це для мене іноземна мова
Хочу наколоти губи• 03 октября в 16:53
Ответ дляКоролева ганделику
🤮🤮🤮 то що ви робите на українському форумі, форуми для матрьошок з на росії мають інші назви
Мозговая пилочка• 03 октября в 16:55
Ответ дляХочу наколоти губи
Рівень виховання зрозумілий.
Нажаль знання української мови не робить людину освіченою чи культурною.
Ви задали питання ’Чому вони розмовляють мовою чужої нації?’
Тому що це їхня рідна мова. І це вже не змінити. Хоч перейдуть навіть на 101% на українську, рідною вона не стане. Але людина все одно може себе ідентифікувати, як українець.
Королева ганделику• 03 октября в 16:56
Ответ дляХочу наколоти губи
Я живу в Одессе, а вы лечитесь. Вам не на форуме бы сидеть, а в психушке
Хочу наколоти губи• 03 октября в 16:57
Ответ дляМозговая пилочка
Рівень виховання зрозумілий.
Між собою хай хоч ухрюкаються, але в суспільстві державною, якщо звертаються до них державною
Хочу наколоти губи• 03 октября в 16:57
Ответ дляКоролева ганделику
Я не розумію свино-собачу
Мозговая пилочка• 03 октября в 16:58
Ответ дляХочу наколоти губи
То коли я до вас звернусь китайською, ви повинні відповісти китайською?
Хочу наколоти губи• 03 октября в 16:58
Ответ дляМозговая пилочка
А в нас держава Китай???
Королева ганделику• 03 октября в 16:59
Ответ дляХочу наколоти губи
Я не розумію свино-собачу
Я тоже, так что не пишите мне
Хочу наколоти губи• 03 октября в 16:59
Ответ дляКоролева ганделику
Я тоже, так что не пишите мне
Ви нею пишете
Мозговая пилочка• 03 октября в 17:00
Ответ дляХочу наколоти губи
А в нас держава Китай???
Людина повинна те, що написано у законі.
Ніде немає такого закону, що у суспільстві має бути лише українська.
Королева ганделику• 03 октября в 17:01
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви нею пишете
Простите я не понимаю ваше похрюкивание 🤷🏻♀️ знаю русский язык, украинский язык, а что вы там хрюкаете я не понимаю
Хочу наколоти губи• 03 октября в 17:02
Ответ дляМозговая пилочка
Якщо до людини звертаєшся державною, а вона хрюкає, то її хрюкання можуть не розуміти
Мозговая пилочка• 03 октября в 17:04
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви дуже невихована людина, яка дискримінує людей за тою чи іншою ознакою.
У цивілізованому суспільстві вас би мінімум осудили, максимум заплатили б великий штраф.
Але ви особисто не у цивілізації, де діє ЗАКОН. Радійте.