Янка-угомонись• 03 октября в 09:11

Постійно тут ниття про економічну кризу, бідність, безробіття, малі пенсії

платну медицину, дорогу оренду житла, комуналку, середні зарплати 15000 грн, а звідки тоді по місту стільки людей на авто? За шо вони її купують і обслуговують тоді?
Санта Барбара• 03 октября в 09:42
Ответ дляТуся муся
Особливо це явище дивує у спальниках із старим житловим фондом. Стоять машини по 30-40 тисяч біля хрущівок та клоповників. Ну такий менталітет
Вот скажите,вы реально думаете ,что на всех хватит новостроек?
Вы как представляете старый фонд,что там одни маргиналы и бомжи?
Флюорография гуся• 03 октября в 09:42
Ответ дляСанта Барбара
Да
Ну разве что в странах постсовка
вре_Динка• 03 октября в 09:42
Ответ дляСанта Барбара
Да
Розкіш по мірках України, це коли ти маєш авто більше 4кк.
Санта Барбара• 03 октября в 09:42
Ответ дляФлюорография гуся
Ну разве что в странах постсовка
А мы в какой?
Эскиз бесконечности• 03 октября в 09:42
У всіх моїх друзів-товаришів зарплати від 35 тисяч. Тобто, сімейний дохід 70+. Це звичайні професії, типу менеджер, торговий представник, фотограф.
Звісно, всі ми бачимо, як змінилася вартість продуктів харчування, бензину і інших послуг після повномасштабного вторгнення, але ніхто не помирає та не ниє.
Прокачую сідниці• 03 октября в 09:42
Ви не думаєте, що це різні люди?
В моїй сім´ї нема автомобіля, в багатьох сімей з мого оточення теж.
Хто по вашому перевантажує громадський транспорт в час пік.
Флюорография гуся• 03 октября в 09:42
Ответ дляСанта Барбара
А мы в какой?
В той самой.
Санта Барбара• 03 октября в 09:43
Ответ длявре_Динка
4 кк-это сколько?
Флюорография гуся• 03 октября в 09:43
Ответ дляСанта Барбара
4 кк-это сколько?
Наверно 400тыс евро
вре_Динка• 03 октября в 09:43
Ответ дляСанта Барбара
4 кк-это сколько?
4 000 000 грн
Податок на розкіш на авто дешевше не платиться
Туся муся• 03 октября в 09:47
Ответ дляТільки не про гроші
Хюндаи и опели десятилетней давности - это не про показ . И приоритеты у всех разные- кому-то квартира, кому-то машина, кому-то отдых Имеют право.
Ну я же не про такие машины, это как раз обычные рабочие лошадки
Санта Барбара• 03 октября в 09:47
Вот автор возмущен по поводу большого количества авто
Люди живут по разному,кто на 20 тысяч может отложить,кто все 50 спустит
К примеру -семья вся с айфонами последних моделей,но со старой мебелью и ремонтом
Кто в одной куртке ходит 10 лет,но на тесле катается
Каждый по разному распределяет свой бюджет
Чудо в декрете• 03 октября в 09:49
Ответ дляЛуноходик_Ик
А что, наличие авто в семье, это роскошь?
Смотря какое авто. Мой ваз нет хотя и он хочет кушать расходники топливо
вре_Динка• 03 октября в 09:50
Ответ дляСанта Барбара
Саме цікаве що новобудови є переважно в великих містах.) і новобудови почалися масово клепатися наприкінці 00-початку-10х років. Тому хочеш-не хочеш, але більшість із витоків саме старого житлового фонду, зато гонорууу))
Туся муся• 03 октября в 09:50
Ответ длявре_Динка
У багатих їздять водії або інші працівники. Ля сільпо, гудвайн, бесарабскмй, володимирський ринки переважно. Якщо ми говоримо зараз саме про багатих. Самі ж вони в магазин заходять в більшості якщо по-шляху. І хочеться чогось конкретного. І за для цього вони не поїдуть в конкретний магазин.
Водії та інші працівники - там є нюанси. Постійно тримати біля себе чужу людину, ну таке собі
Санта Барбара• 03 октября в 09:51
Ответ длявре_Динка
Мені не принципово, новобудова чи старий дім, головне щоб в середині комфортно було
Але ж ,при можливості не відмовляюсь купити в новобудові
вре_Динка• 03 октября в 09:52
Ответ дляТуся муся
Таке собі - це не про багатих.
неДодекаэдр• 03 октября в 09:53
Ответ дляЧудо в декрете
Я на авто 1 раз в неделю ЗП 12 тыс . Много покупок тяжело без авто.
А как это много покупок на 12тыщ? Картоху с луком мешками берете?
вре_Динка• 03 октября в 09:54
Ответ дляЧудо в декрете
Ну громадський транспорт також не безкоштовний, так шо можна і його розкішшю обізвати)
Nathalie27• 03 октября в 09:54
Ответ дляТуся муся
Ви колись цікавились цінами покупки цих хрущівок і клоповників?
вре_Динка• 03 октября в 09:55
Ответ дляNathalie27
Шо? Дорожче 30-40тис? Дивно-дивно
Сама собі лікар• 03 октября в 09:56
Ответ дляТуся муся
Так переважна більшість житлового фонду якраз побудовано при СССР, тобто старий фонд. А ви якого менталітету будете? Еліта з новобудов економ-класу десь у чорта на куличках?
автор Янка-угомонись • 03 октября в 09:57
Ответ дляЛуноходик_Ик
а хіба ні?
КрестьянинДиор• 03 октября в 09:57
Ответ дляКвартираЧья
Давно не ходила в ТЦ. Була в Дрім Таун. Бачила людей. Видно що дуже забезпечені. В мене питання, де ці люди беруть гроші?
ТЦК, распил бюджета на военных поставках.
Туся муся• 03 октября в 09:59
Ответ длявре_Динка
Таке собі - це не про багатих.
Вони такі самі люди і так само їздять у магазини. Можливо у нас різні поняття по багатих, для мене якщо повністю закриті усі фінансові потреби і людина вже не знає що робити із грошима, починає цікавитись фінансовими інвестиціями - це багата, а на заході це середній клас
Туся муся• 03 октября в 10:00
Ответ дляNathalie27
Київ, Лісовий, 46 тис 4-х кімнатна роки три тому коштувала
Сама собі лікар• 03 октября в 10:00
За донати та іноземні транші вони їх купують і обслуговують, ще за хабарі які отримують щоб людям намалювати інвалідність, або дати їй можливість виїхати іншим способом.
А ще за те, щоб просто випустити відловлену як худобу людинуз з клятого буса тицикунів .
автор Янка-угомонись • 03 октября в 10:02
Ответ дляЧудо в декрете
я взагалі не розумію, як ви і нашо його тягнете, не простіше маршруткою/таксі?
Потужна махіна• 03 октября в 10:02
Ой, какая незамутнённость. Иномарки другие она видит, а людей стоящих на остановках общественного транспорта вы не видите? Их гораздо больше чем тех, кто на иномарках.
вре_Динка• 03 октября в 10:02
Ответ дляТуся муся
Ми про різних багатих. Те що кажете ви це звичайний середній клас, можливо трохи заможні, але не багаті