Забула що?• 03 октября 2025
Поясніть навіщо високі бали по НМТ?
В чому суть цих плясок?
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Кому він треба (((((( той уку
Можливо всім не треба, як і не треба всім вища освіта, але на сьогодні це один з найкращих учбових закладів, який дає реальні , гарні знання, відповідний соціум, стажування і т.д,, обирає найкращих дітей. Нажаль, він завжди був недоступний для багатьох розумних, бо мав зависоку ціну (але гарна освіта не може бути зовсім дешевою), а стипендії отримували тільки самі здібні, ну і кількість дітей 50 в групі, це про конкурс і рейтинг.
Забула що?
• 03 октября 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
на медицину з балом НМТ нижче 150 навіть до конкурсу не допустять
Яка медецина, коли від збитого коліна втрачають свідомість.
Залізна пані• 03 октября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Возьмут. Ну как бы лучше не платить, если можно не платить)
Может человеку деньги некуда девать..
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Кому він треба (((((( той уку
Достаточно современный вуз, кстати. В обличае от шевченка, где в корпусах технических специальностей ремонт не делался, наверное, лет 70 )
Ну и многие дети из сильнейших школ идут в уку на it специальности)
Залізна пані• 03 октября 2025
Ответ дляMolly-fde0
Я НМТ сдала на средний бал 128 еле еле
А ЕВИ сдала на средний бал 150 как так вышло хз
Те вы даже не поняли как так вышло?
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
У Львові він вважається престижним
Там сильний ІТ напрямок - викладають діючі ІТшники (яких у Львові багато) і здібних студентів одразу запрошують на роботу в діючі ІТ фірми
Та й не тільки у Львові, в напрямку ІТ він складе конкуренцію багатьом європейським ВНЗ, а в Україні то однозначно перше місце.
Залізна пані• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Це працює, якщо дитина все сама, а якщо репетитори, курси, то вигідніше контракт в кілька разів.
После поступления еще как бы учиться нужно. А это сложно очень когда до этого 11 лет балду пинал
Можу брикнути• 03 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Может человеку деньги некуда девать..
Мы готовы принять излишки 🤣
Винник• 03 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
У мене знайома викладач, розповідала, як приходиться ганятися і вмовляти дітей, щоб вони зробили домашку або тему прочитали, не хочуть, не приходять на уроки, нічого не роблять. Є двоє таких, у кого батьки з грошима, то ті або меблі потрощать або таке творять, що урок проводити неможливо і немає ніякої відповідальності за поламане і за те, що ці двоє не дають вчитися іншим, ні впливу ні захисту від адміністрації.
Я згодна, що і діти є такі, але наприклад в нашій школі вчителі тільки і шукають причину, щоб вигнати дітей на онлайн, то сніг, то дощ, то ремонт посеред учбового року, а онлайн не проводять, а кидають домашні завдання на виконання, а як їх виконувати, якщо ніхто нічого не пояснив по темі
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
У Львові він вважається престижним
Не только во Львове. ) русоновский лицей, Киев, 1е место в Украине по математике, дети поступают уку )
Зато автор все смеётся )) бо бал нмт неважливий 😅
Ответ дляКовбой Хагис
Про Європу не говоритиму - не знаю
По Україні він (скажемо так) - один з найкращих в ІТ сфері
Але донька не пішла туди, хоч на співбесіді їй давали знижку 75% і по балах проходила легко
Там є свої нюанси навчання.
Забула що?
• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Про Європу не говоритиму - не знаю
Там є свої нюанси навчання.
Які?
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Про Європу не говоритиму - не знаю
Там є свої нюанси навчання.
О,розкажіть про нюанси, будь ласка. Цікаво послухати
Залізна пані• 03 октября 2025
Ответ дляВинник
Вони б вчили нормально, а не дітей сношали на цих нмт, навчання взагалі ніяке, то тривоги, то онлайн, а онлайн це - кинули завдання в класрум і вчіться дітки як хочете, але зато нмт потім здавайте, а шоб його здати, то треба на репетиторство викинути не малі кошти, я взагалі зла на ці нмт, навіщо вони зараз у війну??? Навпаки треба тих дітей хватать з руками і ногами, поки ще батьки всих не вивезли закордон, так вони ще й знущаються з цих бідних дітей😡
Чего вы разошлись? Не всем нужно высшее образование. Если вашему ребёнку не интересно,то зачем тратить на это деньги и нервы? Шоб було? Смешно когда у каждого продавца или строителя высшее экономическое или юридическое))
Залізна пані• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Не факт
4 роки бакалаврату на престижних спеціальностях на контракті - понад 200 тис. і ціна щороку +15-20%
не думаю, що репетитори стільки коштують
Репититоры дороже
Поліцейський патруль• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
не зрозуміла суті вашого повідомлення, ну та ладно
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Автор, вообще не ясна ваша проблема. Ну если не важен балл нмт и хороший факультет, так это нормально )
Как сказала моя двоюродная сестра ’буду поступать туда, куда вы меня поступите’ делов то ) если ребенок не заинтересован в хорошем образовании, так и проблемы нет.
Затишне кубло• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Що таке уо- $, €? Яка різниця що?
то другое уо
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Багато ’суспільно-корисної’ роботи - участь у різних заходах УКУ (які не мають відношення до навчання).
І від участі в яких неможливо відмовитися
Типу прибирання парку, відвідування притулку тварин,...
Это считается как волонтерская деятельность?
В европейских вузах это важный момент.. и часто влияет на получение грантов
Кундалина• 03 октября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не набрати жодного бала... Хіба що спеціально. Або ж геть нульові.
Взагалі як на мене то спрямована дискредитація математики як предмета. І все логічно - навіщо клоуну з мандою нація що думає?
Эти дети не могут поступить в Украине , не думаю , что специально. И это точно не дети , которые забили на учебу
Ответ дляА Я Самая Самая
Та я розумію
Але коли платиш 150 000 в рік - хочеться, що дитину вчили, а не волонтерством займалися
Сорі за меркантильність
МаксХмара• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Мова йшла про 1 вуз - про УКУ (Львів)
Та кому он нужен,кроме львовян
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Та я розумію
Сорі за меркантильність
Ну я с вами согласна. Мою бы это раздражало тоже. А куда ваш ребенок в итоге поступил?
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Та кому он нужен,кроме львовян
🤣🤣 киевлянам ) представьте. Знаю минимум 3х таких.
Кундалина• 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Области, к сожалению страждают, это правда. Как и прифронтовые города. Но в остальных, даже нк в Киеве, все ок с образованием. Откройте рейтинг нмт и посмотрите. Далеко не все Киев.
Откройте рейтинг и посмотрите , сколько преодолели порог 150 и 170 по математике. Печаль с образованием
Ответ дляА Я Самая Самая
В Політехніку
Але з її фіз.мат ліцею багато пішли і в Політехніку, і в УКУ, тому спілкуються, розказують про навчання
+ донька брала і бере участь в деяких програмах УКУ (для усіх студентів)
Але зараз вже пішла на роботу (ІІ курс), часу стало відчутно менше(((