Забула що?• 03 октября 2025

Поясніть навіщо високі бали по НМТ?

В чому суть цих плясок?
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Дитина розумна тягне, але немає навчання, а також купа сміття, а не предметів.
Якщо дитина разумна, то нехай вступає в школу з гарними рейтингами. Хороший бал нмт отримає, знання теж.. я поки що дивуюсь дуже маленької кількості дз, в порівнянні з минулою школою, в рейтинговому ліцеї.. і це діти олімпіадники, які здавали іспити для вступу в цю школу.. все вчать в школі. Дома мінімум. Робіть висновки і віддавайте розумну дитину в розумну школу, в чому проблема то?
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Ні, не уважно
Мова йшла про УКУ (Український католицький університет) Львів
Специфічний вуз, який у Львові вважається престижним
Вартість навчання на бакалавраті - однакова на усі спеціальності, 147 тис/рік
Для талановитих дітей можуть давати знижки 25%, 50%, 75% - по рез. співбесіди
Бюджету у них нема зовсім, лише контракт
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Якщо дитина дурна, рік то мало. Знаю багато кого, хто тягне роками, а оцінки погані
Репетитор з англіцської навіть не береттся за рік-два готувати до нмт, бо це нереально.
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Про математику якраз не хвилююся і про англійську не дуже.
Тоді гляньте які коефіцієнти приносять потрібні предмети на ту спеціальність, яку ви в перспективі плануєте обрати. Якраз математика в більшості дає максимальний коефіцієнт, можливо, до прикладу історія, вам і не потрібна буде, або низький бал з цього предмету не дуже вплине вцілому.
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляГимли
У вас уо?
Що таке уо- $, €? Яка різниця що?
Винник• 03 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Тобто ви апріорі розумних і старанних дітей викреслили і залишили тільки тупих і ледачих. Бо навіть якщо бабла дофіга , то тупим і ледачим це результатут не дасть, тільки репетиторам радість. Знання потрібно не тільки давати а ще й вміти і хотіти отримувати. А у нас в школу ходять, щоб соціалізуватися, покурити, рілси познімати, а батьки вважають, що їхнім чадам мають внести в голову те, що воно не бажають отримувати, бо в телефоні все веселіше і красивіше, напружуватися і пахати не потрібно. Отримувати знання - це прикладати зусилля, а багато дітей до цього не готові і не хочуть.
І багато вчителів не готові вчити, а йдуть щоб отсидіти, особливо чоловіки, щоб бронь була, є в нас таких два вчителя, знань ноль на вході ноль на виході, але сидять із-за броні
Кундалина• 03 октября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так. Щоб не набрати жодного бала треба бути ну геть нульовим
П´ятеро вступників, які здобули 190-200 балів з історії України на національному мультипредметному тесті у 2025 році, отримали нуль балів з математики і втратили можливість вступити до закладів вищої освіти. Подібна ситуація склалася і з шістьма учасниками іспиту, які отримали найвищі бали з української мови, проте провалили математику.
Ulyanushka• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Боже, ну кому ви це розповідаєте. Мій в 11 класі зараз. З вересня почав займатися з репетитором підготовкою до НМТ з англійської. До цього репеторів з цього предмету не було.
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляКундалина
Математика и английский обычно начинают ходить намного раньше , чем 11 класс
100%, з 5-7.
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ дляВинник
У мене знайома викладач, розповідала, як приходиться ганятися і вмовляти дітей, щоб вони зробили домашку або тему прочитали, не хочуть, не приходять на уроки, нічого не роблять. Є двоє таких, у кого батьки з грошима, то ті або меблі потрощать або таке творять, що урок проводити неможливо і немає ніякої відповідальності за поламане і за те, що ці двоє не дають вчитися іншим, ні впливу ні захисту від адміністрації.
МаксХмара• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Це працює, якщо дитина все сама, а якщо репетитори, курси, то вигідніше контракт в кілька разів.
Не все нанимают репетиторов
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляМаю сечі
И закончила?)
Тілтки вступила, але вона в школі не вчилася всі роки. Це результат самоосвіти. Вважаю, що ок.
Маю сечі• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Не ок.
Ну и она даже первую сессию ещё не прошла
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляМаю сечі
И что?
Это смысла имеет больше, чем учится платно при наличии бесплатной опции
Немає з трчки зору економіки і психіки.
НетЕщеНаверное• 03 октября 2025
Ответ дляКундалина
Не набрати жодного бала... Хіба що спеціально. Або ж геть нульові.
Взагалі як на мене то спрямована дискредитація математики як предмета. І все логічно - навіщо клоуну з мандою нація що думає?
Кундалина• 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
В отсутствии этой школы? У нас в районе она одна , где есть 10й класс. И к ней 40км по колдобинам, где даже летом проехать проблема. Это реформа образования за пределами Киева
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
А що таке хороший вуз ? Я про це і писала вище, що планку знизили вже до мінімума.
Лінгвістичний університет.
МаксХмара• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Але і вартість зросла
Десь під 150 000 в рік на будь-яку спеціальність бакалаврату
Да прям, эт в каких вузах?
Маю сечі• 03 октября 2025
Ответ дляКундалина
Как такое вообще возможно?
Маю сечі• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Немає з трчки зору економіки і психіки.
Это не так
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Математика, це розиток нейронних зв´язкуів, не набрати 100, це взагалі бути відсутнім 11-ть років в школі, бо для 100 балів завдання умовно рівня не вище середньої школи.
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Кому він треба (((((( той уку
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляКундалина
Области, к сожалению страждают, это правда. Как и прифронтовые города. Но в остальных, даже нк в Киеве, все ок с образованием. Откройте рейтинг нмт и посмотрите. Далеко не все Киев.
Тро Нью-Йорку• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
В місяць 15 тисяч на репетиторів, за рік 180 тис, порахуєте далі за 2-3 роки.
Дуже жаль, що вам приходиться тратити такі гроші на репетиторів. Дитина зовсім не вчилась попередні роки? Моя донька вступила в ЛНУ на бюджет цього року, в місяць в нас виходило 3000 на репетиторів, і то лише один навчальний рік так.
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляUlyanushka
Розкажете після здачі.
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Лінгвістичний університет.
В лінгівстичному дійсно не буде математики, фізики іт.д. але вчити дві мови то теж потрібно працювати і мати бажання вчитися, хоча цей напрямок дуже сильно витісняють технологіїї і він все більше втрачає рейтинги, хіба якасі специфічні мови. У всякому разі молодець, успіхів у навчанні.
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дитина дуже гарно вчиться.
Поліцейський патруль• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
на медицину з балом НМТ нижче 150 навіть до конкурсу не допустять
Поліцейський патруль• 03 октября 2025
син вчиться в ВНЗ ДСНС. теж треба бал від 160 на контракт
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Моя клиентка недавно завалила математику. Не набрала 100 баллов.