Колупалочка• 03 октября 2025
Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?
Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
Фіфачка• 03 октября 2025
Автор. Моя донька в 16 років попросила відвести її до гінеколога, щоб він запропонував їй контрацепцію, бо вона зібралась спати з хлопцем
Дама-мадама• 03 октября 2025
А что именно вас смущает, автор? О чем ваши волнения?
Это вас она попросила купить комплект? Вы не знаете где такое продают? В чем затык?
ХикориДикори• 03 октября 2025
Після 18 я не задаюсь такими питаннями. Вона повнолітня і може купувати що хоче.
Пишу_граммотно!• 03 октября 2025
Прекрасно, девочка хочет быть красивой. Это естественно и правильно.
После шести ни-ни• 03 октября 2025
Ничесе событие, день рождения. А до дня рождения ей в чем ходить? Это все уже заказывается гораздо раньше
Щось не спиться• 03 октября 2025
Що значить - навіщо? давате подумаєм... тут має бути багато варіантів
Мальовнича даль• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Завидую вашим отношениям с дочкой, по доброму) доверие на 100%
Чекаю завтра• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Відвели?
Козяка-маляка• 03 октября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
За чьи деньги?
На День народження? Мабуть за свої
a.ostroverh• 03 октября 2025
Ответ дляДама-мадама
Автор где вы? Выходите в комменты
Автор в шоках
Сумка з негодою• 03 октября 2025
т.е. если она закажет комплект триумф, агент провокатор или милавица - у вас вопросов к ней не будет?
КоролеВешна• 03 октября 2025
Тю,я своїй купили Вікторія сікрет на 12 років бюст і труси,зручне,якісне.
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Відвели?
Я взагалі-то була в шоці
Але в мене і донька була вогонь. Характер запальний. Буде все по її,
Звісно відвела до підліткового гінеколога
Гінеколог так раділа, каже аби всі так ходили.
Скільки б проблем можна було уникнути
КинДза• 03 октября 2025
А до цього вона в вас без білизни ходила? Чи до чого це питання?) Чи справа в Вікторії сікрет?
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Я теж замовляю по акції 7/28 або 10/35.
І собі і донькам.
Марс атакует• 03 октября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Моїй 16, купує Вікторія сікрет. Що не так?
Я уже выше это спросила, и какой-то фиолетовой даме стало плохо ))
Что с бельем ВС не так, чтобы юные девушки его не носили?