Колупалочка• 03 октября в 14:05

Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?

Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
ЖенаАйтишнеГа• 03 октября в 14:23
Ответ дляХуАнита
знайти можна, але не до абиякого, правильно? Малось на увазі такого, якому мама довіряє... я так це бачу
зрозумила
Гимли• 03 октября в 14:23
Ответ дляКолупалочка
Розумієте панчохи це не зовсім звична білизна
Значит ее будет топтать какой-то пацан. Живите с этим
ХуАнита• 03 октября в 14:24
Ответ дляКоролеВешна
Тю,я своїй купили Вікторія сікрет на 12 років бюст і труси,зручне,якісне.
і я своїй 13 річці беру в ВС, ціни як у нас не зрозумілої якості, так це хоч знаєш як носиться
Кружите меня,кружите• 03 октября в 14:24
А що в цій білизні такого особливого, що можуть бути питання?
Гимли• 03 октября в 14:24
Ответ дляКолупалочка
Справа в тому, що гроші на цей їй дав хлопець з яким вона спілкується, в нього день народження— він хоче, щоб вона його в цьому вітала чи якось так
И?
Фіфачка• 03 октября в 14:24
Ответ дляПанна Кота
Молодець, відповідальна дівчинка. Краще так, ніж незапланована вагітність в молодому віці.
Та окрім вагітностей ще купа болячок
Плюс лікарка дала їй пару практичних порад для перших спроб сексу
Це вже донька мені розповіла коли доросла була
Я взагалі до неї в труси не лізу
Просто ми згадали той випадок в контексті довіри між батьками .
Анонім-ка• 03 октября в 14:25
А до какого ее возраста вы планируете тревожиться по поводу покупки чулков?
Марс атакует• 03 октября в 14:25
Ответ дляКолупалочка
Скоріше тривожно
Скорее вы 9-ть с половиной недель пересмотрели и подобное )))
Панна Кота• 03 октября в 14:26
Ответ дляХуАнита
Якість і VS? Ну, нормальна звичайно, але нічого особливого.
Скоро_вчера• 03 октября в 14:26
Провела би бесіду, що ’хай там що’, а ранні та позашлюбні діти без суттєвої матеріальної бази дуже псують життя жінки
Пофіг, що і з ким вона робитиме але варто подбати про 3 речі: не завагітніти, не підчепити хвороби, не опозоритися(щоб не було зашквару на кшталт участі в порно та онліфанс, бо потім може вилізти боком 3 дорослому житті)
МаксХмара• 03 октября в 14:26
Ответ дляГруппа крови
Нет. Красивой девочке надо иметь красивое белье.
Ответ ’нет’ на вопрос ’Як би поставились...?’
Карусель-весель• 03 октября в 14:27
я даже вам могу продать комплекты ВС по хорошей цене
Ручки-Крючки• 03 октября в 14:27
О боже, вона що, сексом займається?)) у 19 то років !!!! А у наш час такого не було 🤦‍♀️
Так автор?)))
ХуАнита• 03 октября в 14:27
Ответ дляПанна Кота
а яку ви берете за 100 грн хорошої якості?
Як ухурделю• 03 октября в 14:28
Ответ дляСкоро_вчера
Эту беседу надо было проводить лет в 14-15
Группа крови• 03 октября в 14:29
Ответ дляМаксХмара
Там аж три вопроса подряд.
Включите логическое мышление. И решите, на который из них можно ответить «Нет».
Як ухурделю• 03 октября в 14:29
Ответ дляФіфачка
Автор. Моя донька в 16 років попросила відвести її до гінеколога, щоб він запропонував їй контрацепцію, бо вона зібралась спати з хлопцем
Тут огромный респект Вам..
KURIS• 03 октября в 14:29
Моя в 13 носить лише вс, бо любить їхні боксерки з широкою резинкою з лого))) добре що я купони маю на безкоштовні труси, то це спасає
Молчалка• 03 октября в 14:29
Ответ дляКолупалочка
ага!сидят родичи за столом и тут заходит ваша доня в белье и чулках))

если она встречается с парнем то там и секс присутствует.
это фантазия парня, он такое будет помнить всю жизнь, мечтал о таком поздравлении от девушки,деньги дал.
Света С Приветом• 03 октября в 14:30
Ответ дляМарс атакует
Я уже выше это спросила, и какой-то фиолетовой даме стало плохо ))
Что с бельем ВС не так, чтобы юные девушки его не носили?
Це якращ для підлітків. В дорослому віці хочеться чогось якіснішого
Сижуревувшоке• 03 октября в 14:31
Позитивно. Плмогла бы ей выбрать.
KURIS• 03 октября в 14:32
Ответ дляПанна Кота
а для чого має бути особлива білизна?))) не жме, не тре, бавовна, що від неї ще треба?)))
МаксХмара• 03 октября в 14:34
Ответ дляГруппа крови
Там аж три вопроса подряд.
А, факультативно? Ок))
KURIS• 03 октября в 14:34
Ответ дляСвета С Приветом
якісніші труси?))) нафіга? їх що по 5років носити треба)))
автор Колупалочка • 03 октября в 14:34
Ответ дляСижуревувшоке
Позитивно. Плмогла бы ей выбрать.
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
Света С Приветом• 03 октября в 14:35
Ответ дляKURIS
Так, хочеться гарного і комфортного
Библиотекарь• 03 октября в 14:35
Ответ дляКолупалочка
Аааа
Света С Приветом• 03 октября в 14:36
Ответ дляКолупалочка
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
Білизна буває ще якась?
Фіфачка• 03 октября в 14:36
Ответ дляКолупалочка
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
І що? Ви не можете дати пораду? Чулки на поясі чи на силіконі?
Света С Приветом• 03 октября в 14:37
Ответ дляКолупалочка
І?