Колупалочка• 03 октября 2025

Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?

Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
ЖенаАйтишнеГа• 03 октября 2025
Ответ дляХуАнита
знайти можна, але не до абиякого, правильно? Малось на увазі такого, якому мама довіряє... я так це бачу
зрозумила
Гимли• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Розумієте панчохи це не зовсім звична білизна
Значит ее будет топтать какой-то пацан. Живите с этим
ХуАнита• 03 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Тю,я своїй купили Вікторія сікрет на 12 років бюст і труси,зручне,якісне.
і я своїй 13 річці беру в ВС, ціни як у нас не зрозумілої якості, так це хоч знаєш як носиться
Кружите меня,кружите• 03 октября 2025
А що в цій білизні такого особливого, що можуть бути питання?
Гимли• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Справа в тому, що гроші на цей їй дав хлопець з яким вона спілкується, в нього день народження— він хоче, щоб вона його в цьому вітала чи якось так
И?
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
Молодець, відповідальна дівчинка. Краще так, ніж незапланована вагітність в молодому віці.
Та окрім вагітностей ще купа болячок
Плюс лікарка дала їй пару практичних порад для перших спроб сексу
Це вже донька мені розповіла коли доросла була
Я взагалі до неї в труси не лізу
Просто ми згадали той випадок в контексті довіри між батьками .
Анонім-ка• 03 октября 2025
А до какого ее возраста вы планируете тревожиться по поводу покупки чулков?
Марс атакует• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Скоріше тривожно
Скорее вы 9-ть с половиной недель пересмотрели и подобное )))
Панна Кота• 03 октября 2025
Ответ дляХуАнита
Якість і VS? Ну, нормальна звичайно, але нічого особливого.
Скоро_вчера• 03 октября 2025
Провела би бесіду, що ’хай там що’, а ранні та позашлюбні діти без суттєвої матеріальної бази дуже псують життя жінки
Пофіг, що і з ким вона робитиме але варто подбати про 3 речі: не завагітніти, не підчепити хвороби, не опозоритися(щоб не було зашквару на кшталт участі в порно та онліфанс, бо потім може вилізти боком 3 дорослому житті)
МаксХмара• 03 октября 2025
Ответ дляГруппа крови
Нет. Красивой девочке надо иметь красивое белье.
Ответ ’нет’ на вопрос ’Як би поставились...?’
Карусель-весель• 03 октября 2025
я даже вам могу продать комплекты ВС по хорошей цене
Ручки-Крючки• 03 октября 2025
О боже, вона що, сексом займається?)) у 19 то років !!!! А у наш час такого не було 🤦‍♀️
Так автор?)))
ХуАнита• 03 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
а яку ви берете за 100 грн хорошої якості?
Як ухурделю• 03 октября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Эту беседу надо было проводить лет в 14-15
Группа крови• 03 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Там аж три вопроса подряд.
Включите логическое мышление. И решите, на который из них можно ответить «Нет».
Як ухурделю• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Автор. Моя донька в 16 років попросила відвести її до гінеколога, щоб він запропонував їй контрацепцію, бо вона зібралась спати з хлопцем
Тут огромный респект Вам..
KURIS• 03 октября 2025
Моя в 13 носить лише вс, бо любить їхні боксерки з широкою резинкою з лого))) добре що я купони маю на безкоштовні труси, то це спасає
Молчалка• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
ага!сидят родичи за столом и тут заходит ваша доня в белье и чулках))

если она встречается с парнем то там и секс присутствует.
это фантазия парня, он такое будет помнить всю жизнь, мечтал о таком поздравлении от девушки,деньги дал.
Света С Приветом• 03 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Я уже выше это спросила, и какой-то фиолетовой даме стало плохо ))
Что с бельем ВС не так, чтобы юные девушки его не носили?
Це якращ для підлітків. В дорослому віці хочеться чогось якіснішого
Сижуревувшоке• 03 октября 2025
Позитивно. Плмогла бы ей выбрать.
KURIS• 03 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
а для чого має бути особлива білизна?))) не жме, не тре, бавовна, що від неї ще треба?)))
МаксХмара• 03 октября 2025
Ответ дляГруппа крови
Там аж три вопроса подряд.
А, факультативно? Ок))
KURIS• 03 октября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
якісніші труси?))) нафіга? їх що по 5років носити треба)))
автор Колупалочка • 03 октября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Позитивно. Плмогла бы ей выбрать.
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
Света С Приветом• 03 октября 2025
Ответ дляKURIS
Так, хочеться гарного і комфортного
Библиотекарь• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Аааа
Света С Приветом• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
Білизна буває ще якась?
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
І що? Ви не можете дати пораду? Чулки на поясі чи на силіконі?
Света С Приветом• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
І?