Колупалочка• 03 октября 2025

Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?

Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
KURIS• 03 октября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Так, хочеться гарного і комфортного
напишіть бренд більш гарніших
автор Колупалочка • 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
І що? Ви не можете дати пораду? Чулки на поясі чи на силіконі?
А ви би з якою метод купували собі б панчохи?
Даха-сваха• 03 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Тю,я своїй купили Вікторія сікрет на 12 років бюст і труси,зручне,якісне.
Ну я бы посперечалась на рахунок якісного. Я теж доньці замовляла набори трусиків, якість взагалі розчарувала. Брала кілька штук окремо, і собі теж, там де кружевні ще нічого, хлопок і безшовні взагалі жах. Там, де ластовиця, втратило колір, одні взагалі після прання з рожевих стали сірими. Бюсти ще більш менш. В Джордж і то набагато якісніша білизна.
Марс атакует• 03 октября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Це якращ для підлітків. В дорослому віці хочеться чогось якіснішого
только не пишите, что intimissimi )))
уже сотрудница задолбала этой маркой
Даха-сваха• 03 октября 2025
Ответ дляKURIS
напишіть бренд більш гарніших
Інтімісімо, наприклад. Той же Джордж, жасмін наш.
Глубоководная селедка• 03 октября 2025
В цій ситуації я одного не розумію. Для чого доросла дівчина розповідає консервативній матері про те що її хлопець дав їй гроші на білизну та панчохи? Це з області фантастики. Діти вивчають своїх батьків ще років до 12-13, і в такому віці вже знають що можна розповісти батькам а про що краще промовчати.
Света С Приветом• 03 октября 2025
Ответ дляKURIS
напишіть бренд більш гарніших
Переважно беру princesse tam tam , etam. Під настрій можу взяти інше, що сподобається в магазині
Атиква• 03 октября 2025
Нормально б отнеслась. Что не так то?
Плакулька• 03 октября 2025
Боже, какие переляканные мамки. Мне мама ещё лет с 14 покупала красивое бельё. Чулки мне было интересно в 17 лет поносить. Замуж вышла в 22, муж первый мужчина был.
Атиква• 03 октября 2025
Ответ дляКинДза
А до цього вона в вас без білизни ходила? Чи до чого це питання?) Чи справа в Вікторії сікрет?
В трусиках щенячьего патруля
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Ну як з якою? Показати що я сексі, спокушати чоловіка. Особливо коли це якась формальна обстановка а ти випадково показуєш кружеаний край панчохи.
Чоловік відразу уявляє цей доступ до тіла. І в штанях йому стає тісно.
Плюс почався сезон панчохи і сексі білизна під плащем
Инста_Богиня• 03 октября 2025
Ні, краще у 81 чи 91.
Вчителька з мікрорайону• 03 октября 2025
А люди без трусов обычно ходят или без чулков?🤔хоть в 13 пусть заказывает
Панна Кота• 03 октября 2025
Ответ дляKURIS
а для чого має бути особлива білизна?))) не жме, не тре, бавовна, що від неї ще треба?)))
Так, звичайна бавовна. Я ж про те саме. Носиться вона так само, як і то й же Key, наприклад. Просто автор того коментаря так написала, ніби VS це якась супер якість в даному ціновому сегменті.
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
Ні, автор більш про еротичність цієї білизни.
Хоча Бабських труханів там більше ніж сексі
Болтушка Му• 03 октября 2025
Донці 12. Цього літа купила їй білі чулки. На силіконі. Класні. Я б і сама носила 😁

Автор, у 18 років для краси, для комфорту, для сексуальності… купувати білизну - це ок. Круто, що дочка вам довіряє такі моменти свого життя.

Що вас тут бентежить?
Панна Кота• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Ну ви куди? Не автор теми, а автор коментаря «і я своїй 13 річці беру в ВС, ціни як у нас не зрозумілої якості, так це хоч знаєш як носиться»
Айпишница• 03 октября 2025
Ви як моя мама хотіла, щоб я заміж в 25 дівчинкою вийшла
Тихомандражная• 03 октября 2025
Якщо Ви думаєте, що це заради хлопця, то відкрию таємницю: вона і без білизни буде займатись сексом, якщо захоче.
У Ваших силах зараз лише розповісти (якщо до цього не розповідали) про наслідки незахищеного сексу.
Глубоководная селедка• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
В років 20-25 носила короткі спідниці з панчохами гарними, щоб було гарно коли сідаєш і ледве помітно мереживні смужки. Панчохи це +100% до впевненості, сексуальності. В 35 не ношу тому що набрала вагу і панчохи не гарно виглядають на товстих ляшках, була б худа то і по сьогодні б носила замість колготів.
Панна Кота• 03 октября 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
«щоб було гарно коли сідаєш і ледве помітно мереживні смужки»
Іспанський сором 🙈
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
Іспанський сором 🙈
Ну падажжі!
Буквально пару днів назад. Стоїть дівчина на зупинці. Трохи наклонилась ще й вітер.
А там ця затягнута пласка срака зі швом посередині.
А тепер на хвилинку уявімо що там були б панчохи. Це ж зовсім інше кіно
Глубоководная селедка• 03 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
Іспанський сором 🙈
На те вона і молодість) Ми ще й тоді ботфорди носили і взуття на підборах)
Спілий баклажан• 03 октября 2025
Ответ дляДаха-сваха
джордж рідчайше гамно, кажу я посередник зі стажем у 15 років, інті маломірить, жасмін навіть не дивлюся з такими цінами, та ще й наш він. нашим не довіряю, ціни завжди в тридорога
Цибулька зла• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Дивний коментар.
Білизна ВС вона що, якась особлива, її лише для еротики використовують?
У ВС повно недорогих якісних сліпів, зручні піжами, я дитині років з 13-14 замовляла, і вона в них в школу ходила і спала...
Просто Фіфа• 03 октября 2025
Кажіть прямо, ви хвилюєтесь за те, що ваша донька в 18 років веде сексуальне життя?
Сердючка• 03 октября 2025
Поставилася б як не до моєї справи)))
Панна Кота• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Ну падажжі!
Ну одне діло, коли вітер, випадковість. Інше навмисно одягатись так, щоб було видно край панчох. Це вульгарно.
Голубец• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
тю....я і просто вдягала під спідниці, сукні, зовсім по іншому себе почуваєш у гарній сексуальній білизні
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ви свідки Єгові? Ви у панталонах у 18 років ходили, чи ви сексом не займались ніколи?