Колупалочка• 03 октября в 14:05
Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?
Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
Колупалочка
• 03 октября в 14:37
Ответ дляФіфачка
І що? Ви не можете дати пораду? Чулки на поясі чи на силіконі?
А ви би з якою метод купували собі б панчохи?
Даха-сваха• 03 октября в 14:38
Ответ дляКоролеВешна
Тю,я своїй купили Вікторія сікрет на 12 років бюст і труси,зручне,якісне.
Ну я бы посперечалась на рахунок якісного. Я теж доньці замовляла набори трусиків, якість взагалі розчарувала. Брала кілька штук окремо, і собі теж, там де кружевні ще нічого, хлопок і безшовні взагалі жах. Там, де ластовиця, втратило колір, одні взагалі після прання з рожевих стали сірими. Бюсти ще більш менш. В Джордж і то набагато якісніша білизна.
Марс атакует• 03 октября в 14:38
Ответ дляСвета С Приветом
Це якращ для підлітків. В дорослому віці хочеться чогось якіснішого
только не пишите, что intimissimi )))
уже сотрудница задолбала этой маркой
Даха-сваха• 03 октября в 14:39
Ответ дляKURIS
напишіть бренд більш гарніших
Інтімісімо, наприклад. Той же Джордж, жасмін наш.
Глубоководная селедка• 03 октября в 14:39
В цій ситуації я одного не розумію. Для чого доросла дівчина розповідає консервативній матері про те що її хлопець дав їй гроші на білизну та панчохи? Це з області фантастики. Діти вивчають своїх батьків ще років до 12-13, і в такому віці вже знають що можна розповісти батькам а про що краще промовчати.
Света С Приветом• 03 октября в 14:40
Ответ дляKURIS
напишіть бренд більш гарніших
Переважно беру princesse tam tam , etam. Під настрій можу взяти інше, що сподобається в магазині
Плакулька• 03 октября в 14:42
Боже, какие переляканные мамки. Мне мама ещё лет с 14 покупала красивое бельё. Чулки мне было интересно в 17 лет поносить. Замуж вышла в 22, муж первый мужчина был.
Фіфачка• 03 октября в 14:45
Ответ дляКолупалочка
Ну як з якою? Показати що я сексі, спокушати чоловіка. Особливо коли це якась формальна обстановка а ти випадково показуєш кружеаний край панчохи.
Чоловік відразу уявляє цей доступ до тіла. І в штанях йому стає тісно.
Плюс почався сезон панчохи і сексі білизна під плащем
Вчителька з мікрорайону• 03 октября в 14:45
А люди без трусов обычно ходят или без чулков?🤔хоть в 13 пусть заказывает
Панна Кота• 03 октября в 14:46
Ответ дляKURIS
а для чого має бути особлива білизна?))) не жме, не тре, бавовна, що від неї ще треба?)))
Так, звичайна бавовна. Я ж про те саме. Носиться вона так само, як і то й же Key, наприклад. Просто автор того коментаря так написала, ніби VS це якась супер якість в даному ціновому сегменті.
Фіфачка• 03 октября в 14:47
Ответ дляПанна Кота
Ні, автор більш про еротичність цієї білизни.
Хоча Бабських труханів там більше ніж сексі
Болтушка Му• 03 октября в 14:48
Донці 12. Цього літа купила їй білі чулки. На силіконі. Класні. Я б і сама носила 😁
Автор, у 18 років для краси, для комфорту, для сексуальності… купувати білизну - це ок. Круто, що дочка вам довіряє такі моменти свого життя.
Що вас тут бентежить?
Панна Кота• 03 октября в 14:50
Ответ дляФіфачка
Ну ви куди? Не автор теми, а автор коментаря «і я своїй 13 річці беру в ВС, ціни як у нас не зрозумілої якості, так це хоч знаєш як носиться»
Тихомандражная• 03 октября в 14:51
Якщо Ви думаєте, що це заради хлопця, то відкрию таємницю: вона і без білизни буде займатись сексом, якщо захоче.
У Ваших силах зараз лише розповісти (якщо до цього не розповідали) про наслідки незахищеного сексу.
Глубоководная селедка• 03 октября в 14:52
Ответ дляКолупалочка
В років 20-25 носила короткі спідниці з панчохами гарними, щоб було гарно коли сідаєш і ледве помітно мереживні смужки. Панчохи це +100% до впевненості, сексуальності. В 35 не ношу тому що набрала вагу і панчохи не гарно виглядають на товстих ляшках, була б худа то і по сьогодні б носила замість колготів.
Панна Кота• 03 октября в 14:54
Ответ дляГлубоководная селедка
«щоб було гарно коли сідаєш і ледве помітно мереживні смужки»
Іспанський сором 🙈
Фіфачка• 03 октября в 14:58
Ответ дляПанна Кота
Іспанський сором 🙈
Ну падажжі!
Буквально пару днів назад. Стоїть дівчина на зупинці. Трохи наклонилась ще й вітер.
А там ця затягнута пласка срака зі швом посередині.
А тепер на хвилинку уявімо що там були б панчохи. Це ж зовсім інше кіно
Глубоководная селедка• 03 октября в 15:03
Ответ дляПанна Кота
Іспанський сором 🙈
На те вона і молодість) Ми ще й тоді ботфорди носили і взуття на підборах)
Спілий баклажан• 03 октября в 15:07
Ответ дляДаха-сваха
джордж рідчайше гамно, кажу я посередник зі стажем у 15 років, інті маломірить, жасмін навіть не дивлюся з такими цінами, та ще й наш він. нашим не довіряю, ціни завжди в тридорога
Цибулька зла• 03 октября в 15:10
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Дивний коментар.
Білизна ВС вона що, якась особлива, її лише для еротики використовують?
У ВС повно недорогих якісних сліпів, зручні піжами, я дитині років з 13-14 замовляла, і вона в них в школу ходила і спала...
Просто Фіфа• 03 октября в 15:14
Кажіть прямо, ви хвилюєтесь за те, що ваша донька в 18 років веде сексуальне життя?
Панна Кота• 03 октября в 15:22
Ответ дляФіфачка
Ну падажжі!
Ну одне діло, коли вітер, випадковість. Інше навмисно одягатись так, щоб було видно край панчох. Це вульгарно.
Голубец• 03 октября в 15:22
Ответ дляКолупалочка
тю....я і просто вдягала під спідниці, сукні, зовсім по іншому себе почуваєш у гарній сексуальній білизні
ЗдохниПуйло• 03 октября в 15:26
Ви свідки Єгові? Ви у панталонах у 18 років ходили, чи ви сексом не займались ніколи?