Колупалочка• 03 октября 2025

Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?

Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
Пукимончиг• 03 октября 2025
Автор, у часи ваших батьків у 18-19 років вже майже всі були одружені. Ваша донька доросла, повнолітня. Навіть якщо вона купує для прбачень із хлопцем, вона має на це право.
Снегопадка• 03 октября 2025
Тю. Я теж в 19 вікторію купувала. Потім розчарувалась, купую іншу
Пиу!Пиу!• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Автор. Моя донька в 16 років попросила відвести її до гінеколога, щоб він запропонував їй контрацепцію, бо вона зібралась спати з хлопцем
То есть, поставить спираль или таблетки начать пить? Главное, чтобы не презервативы?
Топтунша• 03 октября 2025
Моя років з 4 ходить в ліфчиках, стрінги теж давно вже просить, але ще зарано.
( але що саме не так з Вікторією сварки так і не зрозуміла)
Сама собі лікар• 03 октября 2025
Я своей дочке покупаю с Виктории Сикрет ещё с 11 лет трусы и топы/бра, халаты. Сейчас ещё мист и лосьон. Дочке уже 14.
Сама собі лікар• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Скоріше тривожно
Так дочке ж Вашей уже 18 лет. Понятно что секс уже был. Или Вы уверены что она ещё девственница?
Доктор Хаос• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
Як треба, то й фалоімітатор допоможу вибрати
КинДза• 03 октября 2025
Ответ дляАтиква
В трусиках щенячьего патруля
И в лосинках с единорогами)))
ОливьЕЖечка• 04 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Труси із поліестра це якість?
Там не тільки поліестер є)