Колупалочка• 03 октября в 14:05
Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?
Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
Пукимончиг• 03 октября в 20:55
Автор, у часи ваших батьків у 18-19 років вже майже всі були одружені. Ваша донька доросла, повнолітня. Навіть якщо вона купує для прбачень із хлопцем, вона має на це право.
Снегопадка• 03 октября в 21:19
Тю. Я теж в 19 вікторію купувала. Потім розчарувалась, купую іншу
Пиу!Пиу!• 03 октября в 21:30
Ответ дляФіфачка
Автор. Моя донька в 16 років попросила відвести її до гінеколога, щоб він запропонував їй контрацепцію, бо вона зібралась спати з хлопцем
То есть, поставить спираль или таблетки начать пить? Главное, чтобы не презервативы?
Топтунша• 03 октября в 21:43
Моя років з 4 ходить в ліфчиках, стрінги теж давно вже просить, але ще зарано.
( але що саме не так з Вікторією сварки так і не зрозуміла)
Сама собі лікар• 03 октября в 22:40
Я своей дочке покупаю с Виктории Сикрет ещё с 11 лет трусы и топы/бра, халаты. Сейчас ещё мист и лосьон. Дочке уже 14.
Сама собі лікар• 03 октября в 22:44
Ответ дляКолупалочка
Скоріше тривожно
Так дочке ж Вашей уже 18 лет. Понятно что секс уже был. Или Вы уверены что она ещё девственница?
Доктор Хаос• 03 октября в 22:49
Ответ дляКолупалочка
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
Як треба, то й фалоімітатор допоможу вибрати
КинДза• 03 октября в 23:55
Ответ дляАтиква
В трусиках щенячьего патруля
И в лосинках с единорогами)))
ОливьЕЖечка• 04 октября в 07:52
Ответ дляМайор Медуза
Труси із поліестра це якість?
Там не тільки поліестер є)