Колупалочка• 03 октября 2025

Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?

Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
Мама Никитки-2• 03 октября 2025
В сенсі нашо білизна чи панчохи? Вона в вас до 18 без трусів ходила ? Чи панталони з начьосом носила?
Рожки-да-ножки• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Я взагалі-то була в шоці
Але в мене і донька була вогонь. Характер запальний. Буде все по її,
Звісно відвела до підліткового гінеколога
Гінеколог так раділа, каже аби всі так ходили.
Скільки б проблем можна було уникнути
Як вона така запальна, то най би хлопець надягав презерватив, а не вона пігулки жерла
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Справа в тому, що гроші на цей їй дав хлопець з яким вона спілкується, в нього день народження— він хоче, щоб вона його в цьому вітала чи якось так
А ви заміж у скільки років виходили?
Мизимец• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Автор. Моя донька в 16 років попросила відвести її до гінеколога, щоб він запропонував їй контрацепцію, бо вона зібралась спати з хлопцем
Уже рука/лицо наставили)) Думают что их святоши.
Ля-ля-ля• 03 октября 2025
В мире пи@ца вокруг, меня бы удивило больше если бы ничего не заказывала
Млинці зі смайликом• 03 октября 2025
Сама бы ей заказала, я мама без комплексов и сама ношу виктория сикрет. В чем вы нашли проблему?
Orsa• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
А ви би з якою метод купували собі б панчохи?
Лук сушить. Для чего ж ещё. Не для секса же
Млинці зі смайликом• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Я с 18 лет ношу чулки - летом удобно
На работу и в ресторан норм.
Вы же помните, что люди с 18 лет совершеннолетние? Или склероз?
Домашня Зюзя• 03 октября 2025
Мне мой первый и единственный комплект красивого белья подарил крестный на 16 лет. Маме даже в голову не приходило, что девочкам такое нужно. Сама она всю жизнь в драных трусах, типа та кто их видит. При этом денег в семье было много, мы жили хорошо, мне ничего не жалели. В те времена я сама стеснялась такое попросить, а купить... даже не знала где таким торгуют.
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Вони з лікарем зійшлись на компо мініпілі і презервативи
Фіфачка• 03 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А ви заміж у скільки років виходили?
В 21. Але секс перший раз теж в 16
Захекалася читать• 03 октября 2025
Ответ дляКапризуля
Ніяк. Моя і в 13 любе гарну білизну.
Вона в ній ходе і спе?
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
В 21. Але секс перший раз теж в 16
Та я у автора питала
Крайня невістка• 03 октября 2025
В сенсі навіщо?
Вона повнолітня. Автор, ви при розумі?
Сижуревувшоке• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Якщо це достатньо інтимна білизна ?
І що? Вона вже достатньо доросла.
Репетиторша• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Молодец и девочка и вы, что смогли создать доверительные отношения. А девочке, за ответственный подход.
долой_лама• 03 октября 2025
Это нормально.
Кукусикиииииии• 03 октября 2025
Автор , а моя донька з повним третім розміром у 15 років не носить бюстгальтер .
Ніколи не носила і не хоче . Ні майки в динистаі не носила і зараз відмовляється від топів, усього що може бути під футболкою . Носить одяг оверсайз .
У вас нормальна дівчина .
Люблю кетчуп• 03 октября 2025
я сама дочке покупаю с 16 лет викторию сикрет, девочки хотят выглядеть красиво для себя, перед подружками похвастаться, а то уже все у всех по разному, но с 18 можно и перед парнем
Коплю на груди• 03 октября 2025
Я замовила своєму хлопцю набір жіночої білизни на своє 17 річчя. Я тоді ще була незайманою. Зустрічалися до того 8 місяців.
Одна_на_всей_планете• 03 октября 2025
Нормально отнеслась бы. И у меня не возник бы вопрос зачем ? Большинство девушек в этом возрасте имеют отношения\секс, да просто для себя. Приятно ходить в красивом белье.Автор , а вы в 18-19 ходили в панталонах с начёсом и тельняшке ?)))
ОливьЕЖечка• 03 октября 2025
Привіт. Я мама 14-річної дівчинки. Я купу їй білизну і піжами від Секрету Вікторії, як і собі. Взагалі не бачу в цьому проблеми 😅
Майор Медуза• 03 октября 2025
Щоб лишитися цноти мабуть
Майор Медуза• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Не рано?
Майор Медуза• 03 октября 2025
Ответ дляКоролеВешна
Тю,я своїй купили Вікторія сікрет на 12 років бюст і труси,зручне,якісне.
Труси із поліестра це якість?
Майор Медуза• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Я взагалі-то була в шоці
Скільки б проблем можна було уникнути
Пзд
Крапипопка• 03 октября 2025
Моя в 16 віддавала перевагу VS
Ромашкинная• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
у Вас дуже гарна та розумна донька!!!
парИла я парИла• 03 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Я взагалі-то була в шоці
Скільки б проблем можна було уникнути
Скільки проблем можна уникнути, якщо дитина розуміє слово ’не можна’ і розуміє, що крім ’хочу’ є ще відповідальність за свої вчинки. Завагітніє у 16, вона зможе сама впоратися? То який секс, якщо ти не готовий відповідати за свої вчинки?
парИла я парИла• 03 октября 2025
Ответ дляPrervana
О господи, 30 лет назад 19-летние ’дети’ своих детей уже в садик отдавали...
М´яко кажучи, це неправда. Це були неблагополучні одинокі суми, які починали спати з хлопцями зі школи. Це був виняток, а не правило.