Колупалочка• 03 октября в 14:05

Як би поставились якби ви дізнались, що ваша донька років 18—19?

Собі на день народження замовила комплект жіночої білизни від Вікторія Сікрет? Або щось на зразок цього, типу панчохи чи ще щось? І головне ви б не задавались питанням навіщо?
Значит надо• 03 октября в 14:15
С детства покупаю девочкам красивое белье. Почему нет.
У девочек в голове складывается свой образ. Да, специализированное уже можно, взрослая.
Другой вопрос, кто дарит этот подарок. Если просьба к родителям, то я бы вручила сертификат - иди покупай сама, знать не хочу, что там будет.
ЖенаАйтишнеГа• 03 октября в 14:15
Ответ дляФіфачка
Автор. Моя донька в 16 років попросила відвести її до гінеколога, щоб він запропонував їй контрацепцію, бо вона зібралась спати з хлопцем
спать собралась, а к врачу сама дорогу не найдет ?
Значит надо• 03 октября в 14:16
Ответ дляФіфачка
О, какая молодец! Что кстати предложил гинеколог?
Глубоководная селедка• 03 октября в 14:16
Я років з 16 купувала собі гарну білизну) Хоча з хлопцями не спала. Логічно що молода дівчина хоче ходити в гарній білизні а не в хб трусах і топіках. В мої 16 ми ще й ходили в джинсах бедровках і коли згинались або присідали то було видно трусики, тому дівчата ходили в гарних стрінгах)
Донька подруги• 03 октября в 14:16
Моя не только купила себе во время поездки в США красивый бюст ВС, но еще и другу они куили на 18-летие БДСМ набор какой-то.
КаРаКаТиЦа• 03 октября в 14:17
Як їй підходить щось з комплектів VS то чого б і ні? Може їй просто для себе хочеться красиву білизну.
Библиотекарь• 03 октября в 14:17
Ответ дляКозяка-маляка
На День народження? Мабуть за свої
Ну если заказала родителям подарок такой я думаю прекрасно
Фіфачка• 03 октября в 14:17
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вона просила пораду - нормального гінеколога знайти
А не бабку з СССР накшталт вас
автор Колупалочка • 03 октября в 14:18
Ответ дляКинДза
А до цього вона в вас без білизни ходила? Чи до чого це питання?) Чи справа в Вікторії сікрет?
Розумієте панчохи це не зовсім звична білизна
Викупана• 03 октября в 14:18
Мама хвора на голову, такі теми обговорювати тут.
ЖенаАйтишнеГа• 03 октября в 14:18
Ответ дляФіфачка
А не бабку з СССР накшталт вас
вибачте, в мене питання за питанням- що таке нашкалт ?
Як ухурделю• 03 октября в 14:19
Как бы, в 18-19 лет уже взрослый человек, что бы родители пихали свой нос в нижнее белье дочери.
Моей было 27 лет, когда случайно нашла ее секс игрушку.
Посмотрела, что за игрушка и купила себе такую)
КаРаКаТиЦа• 03 октября в 14:19
Ответ дляКолупалочка
Так їх можна і під красиву сукню вдягати, а не тільки щоб потрясти до печінок коханця.
Фіфачка• 03 октября в 14:19
Ответ дляКолупалочка
Так кажіть вже прямо.
Ви боїтесь що донька збирається зайнятись сексом?
Prervana• 03 октября в 14:20
О господи, 30 лет назад 19-летние ’дети’ своих детей уже в садик отдавали...
Фіфачка• 03 октября в 14:20
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вибачте накшталт. ’Подібний’ ’ зразок’
Марс атакует• 03 октября в 14:21
Ответ дляКолупалочка
Реально? То есть у вас сразу секс на уме? )))))))
Секс за деньги?

Напишите, сколько в вашем населенном пункте жителей, хоть понятно будет, откуда такие шоры в голове у мамы.
автор Колупалочка • 03 октября в 14:21
Ответ дляФіфачка
Так кажіть вже прямо.
Справа в тому, що гроші на цей їй дав хлопець з яким вона спілкується, в нього день народження— він хоче, щоб вона його в цьому вітала чи якось так
ХуАнита• 03 октября в 14:21
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
знайти можна, але не до абиякого, правильно? Малось на увазі такого, якому мама довіряє... я так це бачу
Панна Кота• 03 октября в 14:21
Ответ дляФіфачка
Молодець, відповідальна дівчинка. Краще так, ніж незапланована вагітність в молодому віці.
Значит надо• 03 октября в 14:21
Ответ дляКолупалочка
Чулки на силиконке не пережимают в талии, как колготки. Под облегающее платье не будет лишних линий белья. Я так много лет в офис носила, поверьте, не ради сексуальности я их ловила по 3 раза на дню.
Марс атакует• 03 октября в 14:21
Ответ дляКолупалочка
Сочиняйте дальше )))
Фіфачка• 03 октября в 14:21
Ответ дляКолупалочка
Ще раз. Ви боїтесь що вони займуться сексом?
Анонім-ка• 03 октября в 14:22
Ответ дляКолупалочка
Вам завидно?
автор Колупалочка • 03 октября в 14:22
Ответ дляАнонім-ка
Вам завидно?
Скоріше тривожно
Глубоководная селедка• 03 октября в 14:22
Ответ дляКолупалочка
Чому незвична білизна? Багато дівчат, жінок, носять панчохи замість колготів. Ну блін, доросла дівчина 18 років. Можливо вона хоче втратити цноту в гарній білизні і панчохах. Це ж не значить що це відбудеться вже, на майбутнє купує, щоб було)
Анонім-ка• 03 октября в 14:22
Ответ дляКолупалочка
Скоріше тривожно
Від чого? Чи підійдуть панчохи за розміром?
КаРаКаТиЦа• 03 октября в 14:22
Ответ дляФіфачка
Так вони мабуть уже, якщо хлопець дає гроші на красиву білизну.
Молчалка• 03 октября в 14:23
она может даже вибратор купить за подаренные деньги на др.
вы здесь при чем?
Значит надо• 03 октября в 14:23
Ответ дляКолупалочка
А при чем здесь вы? Это ее половая жизнь, вас никто не спрашивает.