Леннон_Жив!• 03 октября в 16:39
Група інвалідності, підтвердження
Дівчата , хто має досвід в цьому році ?
Кожен рік підтверджувала , але в цьому році запізнююсь по строкам і мій лікар обрадував що мені навряд чи її продовжать .
Хоча по законам нічого не змінилось .
У мене до кінця жовтня ще діє
Хоча по законам нічого не змінилось .
У мене до кінця жовтня ще діє
Пиши-пропало• 03 октября в 16:58
Брат в червні перепідтверджував, то черга була на грудень. Суцільні нерви і корупція.
Леннон_Жив!
• 03 октября в 17:12
Ответ дляПиши-пропало
Дивно , зараз електронний запис і розглядають до 7 днів . Ви точно з України ?
Зазвичай кацапня так пише
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 октября в 17:17
Сестра все зробила вчасно,але то сімейна у відпустку пішла,то ще щось.В ітозі через 4 місяці на МСЕК пішла
Железобетон• 03 октября в 17:29
Підтверджували, всі документи здали в кінці квітня, дата комісії була 18.06.
Аноним с кешбеком• 03 октября в 17:59
Ответ дляЛеннон_Жив!
Зазвичай кацапня так пише
Розглядають до 7 (або 5 днів) після надходження документів до комісії - назначають дату розгляду. А ось вона вже залежить від черги. Чоловік подав документи в серпні, попросив назначити розгляд в райцентрі, бо там була меньша черга, чекав місяць розгляду.
Леннон_Жив!
• 03 октября в 18:21
Ответ дляАноним с кешбеком
Напевне первинний огляд був ?
Аноним с кешбеком• 03 октября в 18:29
Ответ дляЛеннон_Жив!
Напевне первинний огляд був ?
Ні. Подовження