❗️Одеса знову піде під воду: цілі райони міста може затопити, прогнозуються сильні дощі, — ЗМІ
До зони ризику віднесено усю міську берегову лінію від Крижанівки до Чорноморки і вглиб за центральною частиною аж до селища Авангард.
Можуть бути опади, які перевищать місячну норму на 200% 😱
Україна Online
ПадаюВреверансах• 03 октября в 20:23
В Болгарії зараз капец робиться, видно цей циклом назад вернеться до нас(
Ответ дляПадаюВреверансах
Бедные наши люди, только этого не хватало, шло бы оно всё на нашу