Летюча помилка• Изменено 03 октября 2025
Чи є тут родини, які зовсім не займаються спортом?
Раніше часто їздили на велосипедах, проїжджали великі відстані. Зараз немає бажання. Кажу, як є.
Хоча розумію, що для дітей спорт - це дуже важливо. У них спорт лише на фізкультурі і, звісно, цього мало для розвитку. На спортивні гуртки немає часу ходити, так як живемо за містом і після школи, роботи вже немає часу їздити.
Є ті, чиї родини взагалі не займаються спортом ?
Котогосподиня• 03 октября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
А чи є родини, які не займаються хоровим співом?
поем всей улицей, по воскресеньям
Тра Ля Ля• 03 октября 2025
Два подростка сейчас не занимаются. В прошлом были футбол у сына, танцы у дочки. Бросили, не хотят. Ну что теперь, когда-то может созреют.
А вы всю свою жизнь занимались спортом? Детство, подростковый возраст и далее?
Муж у меня в прошлом велосипедист, но годами с института не ездил, вот недавно в 50 велосипед купил. И в бассейн пошел. До этого провал в почти 30 лет. Но бегал иногда.
Я в зал хожу, но без сильного напряга, 1-3 раза в неделю
Області пітьми• 03 октября 2025
Ответ дляКотогосподиня
поем всей улицей, по воскресеньям
А мы на даче по пятницам с соседями
Мама фіфті цента• 03 октября 2025
В моєму оточенні знаю тільки одну сім´ю, де іздять на велосіпедах.
Всі інші не займаються і не переймаються цим
Чумацький Шлях• 03 октября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Я займалася в підлітковому віці і потім до 30 років регулярно, до народження дітей. Останні 2 роки теж займалася, але покинула через брак коштів, сама себе вже не можу примусити дома. Діти з 3 років у спорті, старша майстер спорту
Оце фіфа• 03 октября 2025
Ми їздимо на роботу, з роботи і на обід, навіть зараз і зимою. Син за кордоном на доставці на велосипеді. Ціле літо на дачі і городі. Дістав цей спорт 🙄
Анти-анонім• 03 октября 2025
Не вмію кататися на велосипеді))
І не люблю спорт.
Чоловік спортивний і любить активність.
Тут ми мало співпадаємо))
Єдине, що ми можемо разом гуляти в лісі і він навчив мене грати з ним в малий теніс.
Це роблю з задоволенням.
А так я більше по інтелектуальній активності.
В мене є купа подруг, які не займаються нічим.
Особливо часто це буває, коли у дитини танці/бокс/теніс і на себе часу і грошей вже немає
І не люблю спорт.
Чоловік спортивний і любить активність.
Тут ми мало співпадаємо))
Це роблю з задоволенням.
Мовчу, але хочу• 03 октября 2025
Я ходжу на йогу, донька танцями займається. Чоловік ні, взагалі ніякого спорту. Дорослий син в дитинстві потрохи занімався плаванням, карате, бадмінтоном, зараз ходить в зал, але так рідко, що можна вважати що спорту немає. Купить абонімент, раз 5 сходить і потім 2-3 місяці не ходить
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ми з чоловіком зараз так втомлюємось, що сил на спорт немає, син раніше займався боротьбою, але після переломів випав з обійми, так сказати, зараз в качалку ходить
Гарачий Чокалад• 03 октября 2025
Дитина займається спортом. Я просто вдома роблю вправи по півгодини на день. Чоловік пішки ходить по 10 тис. кроків.
Автопортрет нурофена• 03 октября 2025
Ми, нас троє таких
Але багато подорожуємо, ходимо пішки по горах, плаваємо в морі
Не кожен місяць. 4 рази на рік
Здорові. Зайвої ваги не має
Не кожен місяць. 4 рази на рік
Здорові. Зайвої ваги не має
НичеНипанимаю• 03 октября 2025
Мы на великах постоянно катаемся, но я никогда не считала это спортом
Умничка-помощничка• 31 октября 2025
Є. Після роботи готувати жрачку на завтра, і так щодня. Вихідні максимум прогулянка у парк.
Я набагато більше рухалась, коли не працювала, і вага менше була.