Фіфачка• 04 октября 2025
Аутоімунний тиреоїдит і багато вузловий зоб
ТТГ 5.9.Чи можуть ці стани проявлятися,як тахікардія з нічними пробудженнями іменно від того,що пульс за 100,тривогою та слабкістю( неможу робити елементарних справ)зразу пульс 100.
Мені 48,місячні регулярні,але три місяці тому був страшенний стрес.
В два антидепресанта не зайшла, через ту ж тахікардію.
До ендокринолога,кардіолога зверталася.
Починаю пити л тироксин 50.
Я практично не сплю.
До ендокринолога,кардіолога зверталася.
Починаю пити л тироксин 50.
Я практично не сплю.
яночка2506• 04 октября 2025
У мене також є аутоімунний тиреодит. Немає сили також, через силу встаю зранку. Приймаю еутірокс 25. З ранку вже пульс 100, навіть як не вставала ще, пропила антиарітмічні препарати, стало краще трохи, пульс став меньше 100, але сил немає все рівно
Фіфачка
• 04 октября 2025
Ответ дляяночка2506
А які протиаритміки пили?
Лінива, не каюсь• 04 октября 2025
Вообще, высокий ТТГ как раз должен урежать пульс, потрму что при гипотиреозе все процессы в организме замедляются.
Тахикардия характерна для гипертиреоза, когда ТТГ низкий.
АИТ непосредственно на сердечно -сосудистую систему не влияет.
Фіфачка
• 04 октября 2025
Ответ дляПочемучка
у Вас нєвроз, підбирайте ад, нажаль тільки так..
Пароксетин пробувала,жах просто , есциталопрам три тижні жаху,лікар теж відмінила
Фіфачка
• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
А що радять лікарі стосовно вузлів? Бо ваш пульс звідти.
Зобофіт і спостереження
Фіфачка
• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Вчора лежала,потім встала ,не різко,як зазвичай, готувати вечерю і через хвилин три вже трясло від пульсу 120
Маю натхнення• 04 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Зобофіт і спостереження
Який розмір? Кажу, як є. У вас, скоріш за все, все закінчиться видаленням ЩЗ, бо ви нічим той стан не покращите, немає лікування.
Лінива, не каюсь• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
А вы не видите, что у автора гипотиреоз?
У вас, скорее всего, был тиреотоксикоз и ТТГ ниже 0,1.
С узлами и гипотиреозом живёт каждая 3-4я женщина старше 45 лет.
Маю натхнення• 04 октября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я как раз все вижу. Если узлы дают такое состояние, то щитовидку убирают. Ибо кардинально изменить ситуацию ничем нельзя. И жить с этим проблематично. Узлы узлам рознь. Некоторые узлы вообще никак не влияют на самочувствие пациента и на УЗИ обнаруживаются случайно.
Янка-угомонись• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Вузли не дають такого стану. Цей стан скоріше за все взагалі не пов´язаний зі щитоподібної залозою. Можливо у авторки просто клімакс починається чи панічні атаки.
Фіфачка
• 04 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Скільки можна підбирати,це спроба ще ,і ще
Я перші два насилу видихала.
Лікар казала,що ще таких побічних дій не бачила,тобто не адаптаційний період з посиленням всих симптомів ,а іменно ,по її словах,побічних дій
Я перші два насилу видихала.
Лінива, не каюсь• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Такое состояние может давать тиреотоксикоз, когда реально щитовидка убивает организм.
Но при этом состоянии ТТГ низкий.
Когда я после огромного стресса пришла с ТТГ 5, высокими аттпо и тахикардией с тревогой к эндокринологу.
Она сказала, что дело в психике, потому что мои анализы должны вызывать сонливость, заторможенность и брадикардию.
А у меня все наоборот и мой врач - психотерапевт, а лечение - ад.
Уже лет 15 прошло, у меня нормальный ТТГ, 2-3, огромные аттпо, естественно, он никуда не денется, но пульс 58-62 в покое, потому что я бегаю регулярно.
Очень сомнительно, что тахикардия при таком ТТГ из-за щитовидки, у нее множество может быть причин.
Но при этом состоянии ТТГ низкий.
Фіфачка
• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Маю натхнення• 04 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Я перші два насилу видихала.
Сходіть до Стельмаха, може через нього потрапите до Лесика. Або на Рейтарську. Вам потрібен досвідчений ендокринолог.
Маю натхнення• 04 октября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Но при этом состоянии ТТГ низкий.
Неужели вы думаете, что я этого не знаю? Я не хочу тратить свое и ваше время на доказывание очевидных (для меня) вещей. Автору я все написала. Хорошего дня.
Лінива, не каюсь• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Очевидно, что не знаете, если пишете об удаление щитовидки как о закономерном исходе состояния автора и связываете её тахикардию с шитовидкой, когда при высоком ттг это максимально нетипично.
Если у вас и была ’подобная ситуация’, то 99,9%, что ТТГ таки у вас был очень низкий, около 0.
Маю натхнення• 04 октября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Почему недалекие люди так настырны? Я с вами распрощалась)
Лінива, не каюсь• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Наверное, потому что тупые курицы, не имеющие никаких знаний в отрасли, строят страшные прогнозы, запугивают автороа, а потом прощаются.
Посчитала, что такую дичь нельзя оставлять без внимания.
Пустощі-веселощі• 04 октября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
А здесь всегда так, чем примитивнее, тем больше анализируют.(((:
Что в юриспруденции, что в медицине.
Тоже посмеялась над персонажем и её прогнозами.
Что в юриспруденции, что в медицине.
Маю натхнення• 04 октября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я попрощалась не с автором, а с вами. Попрощалась максимально корректно. Но вас же не унять и не успокоить)) ’АИТ непосредственно на сердечно -сосудистую систему не влияет’. О чем с вами можно говорить после этой фразы? Оставьте меня в покое, мне неинтересен диалог такого уровня.
Маю натхнення• 04 октября 2025
Автор, если вы готовы ехать в Киев, я могу посоветовать вам места, где вас нормально проконсультируют.
Почемучка• 04 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Я перші два насилу видихала.
сама така, вже не витримую, але і так це не життя ..
яночка2506• 04 октября 2025
Ответ дляФіфачка
А які протиаритміки пили?
Пропафен пила, зараз приймаю бісопролол
яночка2506• 04 октября 2025
Ответ дляФіфачка
Вот так було і в мене, не могла нічого робити зовсім, трапилася від слабкості та високого пульсу пароксизмальна тахікардія і пропила пропафен, трохи краще стало, хоча б не такий високий пульс, тільки сил немає
Люблю_смаколики• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
А навіщо їй йти до лесика? Вони ж хірурги. Автору краще у незацікавлених в операції консультуватись.
Маю натхнення• 04 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну, до Лесика не так просто попасти, він не консультує. Це на всяк випадок. Я ж написала, що можна до Стельмаха спочатку. Та багато до кого можна. Це залежить від можливостей автора. Але треба профільний заклад. На Петра Запорожця в Центр теж можна, Рейтарська.
Фіфачка
• 04 октября 2025
Ответ дляяночка2506
Пропафен пила, зараз приймаю бісопролол
Яке дозування Бісапролол?
Вам допомагає
Люблю_смаколики• 04 октября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Ну не знаю, я там в ендокринолога стою на обліку, треба було батьку хірурга обрати, то вона подзвонила і ми пішли щнайомитись, в той де день, в той же час. Потім приїжджали по аналізи, теж без питань. Неромітила, що важко попасти. Плюс зараз же вони рекламують себе в інтернеті, то ж думаю взагалі щаписатися не пробоема.