Помидорина• 04 октября в 17:47
Вам вистачає вашої заробітньої плати?
Чучело-Мяучело• 04 октября в 18:11
Ответ дляНесемо світло разом
Коли грошей нема, у Бахрейн не їдуть. Не гнівіть бога, маючи гроші, говорити, що їх немає.
Ми торік літали в Дубай, я розчинні каші і мівіну брала із собою, бо в готелі обіду не було. Так мені хутко розповіли тут, що я троль тролячий) До речі, ще за той тур віддала (собі, правда) не повністю.
Малая Налегке• 04 октября в 18:11
Ответ дляЧучело-Мяучело
В якому плані ’успадкує’? Ну в іпотеці такий принцип, що вона не за день віддається. Що ж тут поробиш.
Які ще борги там можуть успадкуватися? Мамі чи ничці?
Мама в мене в пріоритеті, їй віддаю в першу чергу.
Ні, краще жити так, як хочеться, ніж усе життя ужиматися, плекуючи ті копійки, нікуди не їздити, дітям нічого не показувати, і так і життя пройде у трясучці над тією копійкою. І який був би в ньому сенс тоді?
Це вже десь фініш іпотеки ? 10.000 дол залишилося ?
Чучело-Мяучело• 04 октября в 18:11
Ответ дляГрушки-яблочки
Ви профі фінансової грамотності.
Я профі щасливого життя, скажімо так
Пульт от линолеума• 04 октября в 18:12
Так, вистачає, але хотілося б краще.
Квартиру купила 5 років назад.
Здаю
Квартиру купила 5 років назад.
Здаю
Чучело-Мяучело• 04 октября в 18:13
Ответ дляМюллерная
вы шутите,какой Бахрейн,если вы в долгах?
Рік не подорожував - то рік пройшов дарма, такий мій принцип.
А борги ніколи нікуди не подінуться, то що тепер, заради них життя собі марнувати?)
Чучело-Мяучело• 04 октября в 18:13
Ответ дляМалая Налегке
Ну тип того
Этожзвяздаяегообожаю• 04 октября в 18:13
Так, вистачає.
Хоча як подивишся тік-ток, де людям треба 5000$ для життя в Києві, то дивуюсь як я на 1500$ комфортно живу)
Мюллерная• 04 октября в 18:20
Ответ дляЧучело-Мяучело
ваше дело.вы себя в долговую яму сами кидаете.мне это странно,что люди живут не по возможностям.
Помидорина
• 04 октября в 18:48
Ответ дляХочу в БАНю
Впритык, хотя зарплата нормальная, и у мужа тоже, но расходы огромные :(. Экономлю на всем
Что то похожее.( И у нас нет детей. Думаю, как бедные при таком уровне дохода с двумя детками. Жопка.((
Помидорина
• 04 октября в 19:07
Ответ дляЧучело-Мяучело
Як це навіщо?
Тому що борги були, є і будуть.
Грошей не було, нема і не буде.
А життя - одне єдине, більше вже не буде.
Тому що борги були, є і будуть.
Грошей не було, нема і не буде.
Тут по реакції думки розділились.
Помидорина
• 04 октября в 19:13
Ответ дляЧучело-Мяучело
А я вирішила, краще в гарному готелі відпочивати, нехай і через 10 років.
Тарабарщина• 04 октября в 19:34
Ответ дляРаз одела не бу
А навіщо Бахрейн, коли купа боргів?
Ви почитайте, що в неї за борги: ’ничці’ - з фінансової подушки взяла, хоче повернути... І знову буде брати, то не борги, коли є заначка, з якої їх можна покрити.
Тарабарщина• 04 октября в 19:36
Ответ длявсе по ГОСТу!
Хто успадкує ці борги? Або зрештою заберуть невиплачену іпотеку за борги. Може, краще було б жити відповідно до своїх можливостей, ніж в боргах? Хай скромніше, але не боятися, що завтра заблокують рахунки повністю.
Ви читали, що вона винна своїй ничці, тобто заначку почала тягнути. Це не борг, коли в заначці лежать, а ти взяв іпотеку.
Не зви чайна• 04 октября в 19:40
Економно,я одна працюю,2-є дітей і мама.Є город і кури,своя городина,закрутки.
все по ГОСТу!• 04 октября в 21:29
Ответ дляЧучело-Мяучело
Поясню простіше. Якщо в 60+ іпотека ще не буде виплачена через постійне перекредитування, і роботи вже не буде, щоб була можливість виплачувати і на якийсь залишок жити, як ви бачите ваше старість? Пересісти на шию дітям? Віддати банку і піти жити під мостом? Чи продати мамине житло і закрити борги ? Цікаво, чи мама в курсі. Втім, вона однаково нічого не вдіє, навіть якби вона хотіла лишити свою квартиру онукам.
все по ГОСТу!• 04 октября в 21:32
Ответ дляТарабарщина
Заначка має властивість закінчуватись. В житті стаються прикрощі, які потребують значних витрат. Вона живе, як та стрекоза з байки. Але заперечує реальність.
Тарабарщина• 05 октября в 10:20
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не скажіть, назбирати таку заначку ’стрекоза’ не змогла б. Вона з тих людей, що весь час плачуться. Типу у мене величезний борг, а виявляється: мамі, іпотеці та заначці.
Творог для розжига• 05 октября в 14:51
Ні не вистачає зарплата 8 тис та соц допомога на особливу дитину,не вистачає ні на що але якщо не працювати то на одну допомогу зовсім не проживемо добре що зараз овочі дешевше,як будемо жити взимку не знаю бо борги за квартиру ростуть,треба одяг та взуття,за здоров´я мовчу в свої 48 майже треба щелепи робить бо залишилось два зуби
Чучело-Мяучело• 05 октября в 16:55
Ответ длявсе по ГОСТу!
Яке ще перекредитування і навіщо?
Я навіть сплачую більше обов´язкового платежу.
Чучело-Мяучело• 05 октября в 16:56
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну так для того люди працюють і крутяться, щоб вона не закінчувалася.
Помидорина
• 05 октября в 16:59
Ответ дляЧучело-Мяучело
Це точно.
Чучело-Мяучело• 05 октября в 17:03
Ответ дляТарабарщина
Ну чого плачусь. Не плачусь, а кажу, як є. Є борги, і я завжди їх віддаю, бо заначка - то мій власний банк, хто ж мене кредитуватиме, як я їй не віддаватиму.
Ну і так, я не те, що прямо стрекоза, хоча отримувати задоволення від життя - це мій найголовніший пріоритет.
Наприклад, дуже часто брала багато грошей у борг, щоб купувати квартири під здачу. Та й зараз та, що в іпотеці, сама себе окуповує.