Помидорина• 04 октября 2025
Вам вистачає вашої заробітньої плати?
Тарабарщина• 05 октября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну чого плачусь. Не плачусь, а кажу, як є. Є борги, і я завжди їх віддаю, бо заначка - то мій власний банк, хто ж мене кредитуватиме, як я їй не віддаватиму.
Ну і так, я не те, що прямо стрекоза, хоча отримувати задоволення від життя - це мій найголовніший пріоритет.
Наприклад, дуже часто брала багато грошей у борг, щоб купувати квартири під здачу. Та й зараз та, що в іпотеці, сама себе окуповує.
Це виглядає як стьоб, приймаюч до уваги, як зараз багато хто живе.
все по ГОСТу!• 05 октября 2025
Ответ дляТарабарщина
Ще й квартири. Одну продала - борги закрила. Тема про зарплату. Але як же втриматися і не похвалитися нетрудовими доходами. Потім ще виявиться татко-депутат або чоловік-прокурор. Гроші до грошей.
Тарабарщина• 05 октября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ото ж, зараз такі ’плакі’ про саме такі ’борги’, як знущання над народом ((