18 мнеУЖЕ• 04 октября 2025

Як ви ставитеся до людей, які вирішують народжувати у війну?

Мова не про зальот і не про першу дитину в 40 років. Там зрозуміло. І навіть не про третю дитину, бо там теж можна зрозуміти
Але коли це запланована вагітність в умовно 30, коли є ще купа часу народити, або це друга дитина.
Для мене це абсолютно незрозуміле егоїстичне рішення
Побачила сьогодні фото совєтчиці однієї і згадала, що роки півтора тому вона тут писала що хочу завагітніти, мені під 40, останній вагон
Мастер Класс• 04 октября 2025
Мне фиолетово на безголовых, это их ответственность и их выбор, что сознательно подвергают своих детей опасности, таскают их по бомбоубежищам и т.д.. Мне жалко детей, рождённых или зачатых до войны. А детей безголовых родителей не жалко ни капли.

Шальная коклетка• 04 октября 2025
Не знаю, як я ставлюся до тих, хто свідомо вирішує народжувати в війну.
З одного боку - життя триває.
З іншого - в мене б дах поїхав, бо одна справа самому сидіти в війні, і інша - привести в війну невинну беззахисну істоту і нести повну відповідальність за її безпеку, життя та здоров´я, і фізичне і ментальне. Я б не змогла, просто ресурсу не вистачило б переживати ще й за дитину.
Видящие_помогите• 04 октября 2025
Никак, это их дело. Но не могу сказать, что я понимаю или одобряю)
Міряю від одиниці• 04 октября 2025
Першого не егоїстично, навіть Третьего не егоїстично, а от другого ні? Логіка егоїзму вона така
всегдаДаДа• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я пам´ятаю. Ще раз - у нас з вами календарі не співпадають сходе. От і хочу звірити
да?
ну давайте сверим начало и конец эпидемии в Украине
автор 18 мнеУЖЕ • 04 октября 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Как это относится к совету, не писать глупость и заняться ребенком?
Ок, зачем рожали, если в четыре года он с другими взрослыми проводит время?
Я не мати одиначка на щастя
чаревна• 04 октября 2025
Родить ума не надо. Недавно случай был родители избили до смерти 4 летнего ребёнка, что тот съелкусок хлеба.....21 век, 2025 год умереть из за куска хлеба
Потом здесь курочки спрашивают, почему вы чужих мужчин
Туся муся• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Або з немовлям. Та просто х немовлям без світла і води і опалення
Мені страшно уявити. Ми зараз бігаємо зі школярем і це жах. Невиспані замерзлі бррр
автор 18 мнеУЖЕ • 04 октября 2025
Ответ дляМастер Класс
Мені всіх дітей шкода. Вони ж не приймали це рішення

КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляМост_Устал
От і мотивація - спасіння нації
Хаха. Интересная позиция. У вас такое же мышление как у людей, которые посылают чужих мужиков на войну. А сами сидят на диване. Ребенку то какая радость жить под обстрелами?
Міряю від одиниці• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Третього і я розумію
І це не егоїстичне рішення?
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо

Ха ха , ви не можете відслідкувати хто що коментує
Потішаюся• 04 октября 2025
Автор, война у нас с 2014. А о том, что вот-вот полномасштабное нападение, трубили за полгода до 24.02.2022. Вам святым духом или в бессознательном состоянии вашего ребенка надуло или как?
Напланетянка• 04 октября 2025
Как я могу к этому относиться? Меня это никак не касается.
автор 18 мнеУЖЕ • 04 октября 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Першого в 40 і третього це можна зрозуміти, мотивація зрозуміла. Ну мені принаймі. Особливо з третім. Шанс вирватися для всіх
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляМост_Устал

Шта?
Перекус беру завжди• 04 октября 2025
Спокойно отношусь. Эти их личное дело когда детей рожать. Разве что, я бы рожала ребёнка за пределами Украины.
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Шта?
Ага
Влізти зі своїми « філософськими « розумами в розмову і щось там ще чоловіків і диван приплести
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляМост_Устал
От і мотивація - спасіння нації
Какого х дети должны страдать? Вы странные

В курсі діла• 04 октября 2025
Позитивно ставлюсь. Війна закінчиться рано чи пізно.
Щедрик• 04 октября 2025
Капец, советчица катится на дно… эта тема уже пробила дно
На пів ставки• 04 октября 2025
Це особиста справа людей.
Яке Вам діло, хто і коли народжує.
всегдаДаДа• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
люблю когда приходят вершители судеб и рассказывают кому что и когда нужно делать, по их скромному мнению
Инфотуфелька• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я не мати одиначка на щастя
Надеюсь гены у ребенка в папу
Хотя сомневаюсь, что вообще у вас дети есть.
А то хотели перепрыгнуть на другую тему
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляЩедрик
А почему такие темы пробивают дно? Можно нормально объяснить?
Козяка-маляка• 04 октября 2025
Я к ним не отношусь)
Svitlo_• 04 октября 2025
Добре ставлюсь. Життя продовжуться. В нас на роботі в минулому році пішло в декрет десь 10 дівчат. Всі молоді. Одна народила третю. Десь три другу. Інші першу.
Знаю молоду сім´ю, що за період війни народили 3 дітей. І бронь тут ні до чого, сон б і без броні народили б.
Напланетянка• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Чего вы решили, что они будут страдать?
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Відповідь на комент іншої людини
Дивні ті , кому важко відслідкувати гілку розмови
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Це особиста справа людей.
Яке Вам діло, хто і коли народжує.
Вы хотите размножиться из-за своего эгоизма, вам об этом говорят напрямую. А вы это отрицаете