18 мнеУЖЕ• 04 октября 2025
Як ви ставитеся до людей, які вирішують народжувати у війну?
Мова не про зальот і не про першу дитину в 40 років. Там зрозуміло. І навіть не про третю дитину, бо там теж можна зрозуміти
Але коли це запланована вагітність в умовно 30, коли є ще купа часу народити, або це друга дитина.
Для мене це абсолютно незрозуміле егоїстичне рішення
Побачила сьогодні фото совєтчиці однієї і згадала, що роки півтора тому вона тут писала що хочу завагітніти, мені під 40, останній вагон
Комиссия50%• 04 октября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Это тянет на пожизненное. Он забрал жизнь у ребёнка, значит должен заплатить своей. Правильно ему дали пожизненное .
Так, але вбивств щодня відбувається купа, чому всім не дають пожиттєве?
После шести ни-ни• 04 октября 2025
Яка бредятина!
Яке кому діло?
Таке враження, що у вас щось просять чи ви допомагати будете? Ні? То нах
Яка бредятина!
Яке кому діло?
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляОколовита
А нас народжували в ’найкращій у світі країні’, а ростили в славних 90-х, то й що далі. Треба було втопити? Злидні? Ваша вертолітна площадка якого кольору? Діти будуть до оксфорду вступати, чи в соборну? Будете, сподіваються, возити їх туди приватним бортом, ви ж не злидня, ні? Ваші то які статки, писати про ’ніщету’? Люкс шмот по уцінці? Авокадо їсте? Чи можете в тролейбусі не зайцем їхати? Поняття достатку у всіх різне.
У ребёнка должно быть жильё
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляОколовита
Это вы так сами решили что это разное понятие?
На пів ставки• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Мать кинула меня на бабушку и пошла гулять с мужиками. А пару лет назад мать умерла
Тепер все зрозуміло, чому у Вас таке ставлення до жінок, які народжують.
Але не всі кидають своїх дітей.
Для мене, наприклад, мій син — це моя безмежна любов. Я готова життя за нього віддати і зробити все від мене залежне, щоб він мав щасливе дитинство. Взамін нічого не очікую. Я народжувала його не через склянку води.
Але не всі кидають своїх дітей.
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляЩедрик
В данном случае я как раз думаю своей головой, а не слушаю чье то тупое мнение)
Tyпые сами не думают
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляМост_Устал
Ну вас же народили
Так что мне теперь вешать ся? Из-за двух sук которые меня привели в этот мир? Самоубийство это не тоже самое, что не рождаться
Яжбоматусяблін• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
А що в цьому отлічного? Я народила у війну дитину, зачату до війни, ще нічого нє прєдвєщало. Нічого в цьому немає хорошого
Я вас не розумію. А жити коли? Чекати поки війна закінчиться і тоді народжувати? А якщо вона ще буде 10-20 років?(якщо що, то в мене є діти, але я не є прихильником народжуваності)
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Вас і нас забули спитать!
Ты сама уже выsралась? И что дальше? Умрём все равно
ПробілНеПрацює• 04 октября 2025
Как-то абсолютно пофигу
Если бы все так думали, мы бы уже вымерли
Перекус беру завжди• 04 октября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Ну зря не дают. Давали бы всем убийцам пожизненное, меньше бы убийств было. Да и многие убийцы, выйдя на свободу, снова убивают. А так не смогли бы.
Комиссия50%• 04 октября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Та хто ж проти...
Бараболька• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Третього і я розумію
Народила у війну
Третього
Чоловік і далі служить
Мріяв про сина от в народила майже в 40
Третього
Чоловік і далі служить
Мріяв про сина от в народила майже в 40