18 мнеУЖЕ• 04 октября в 20:01
Як ви ставитеся до людей, які вирішують народжувати у війну?
Мова не про зальот і не про першу дитину в 40 років. Там зрозуміло. І навіть не про третю дитину, бо там теж можна зрозуміти
Але коли це запланована вагітність в умовно 30, коли є ще купа часу народити, або це друга дитина.
Для мене це абсолютно незрозуміле егоїстичне рішення
Побачила сьогодні фото совєтчиці однієї і згадала, що роки півтора тому вона тут писала що хочу завагітніти, мені під 40, останній вагон
18 мнеУЖЕ
• 04 октября в 20:02
Ответ дляТочноБудет
Если третьего - понимаю.
Третього і я розумію
Твоя космішна• 04 октября в 20:03
Отношусь к этому, как к личному решению людей. Без осуждений.
18 мнеУЖЕ
• 04 октября в 20:03
Ответ длявсегдаДаДа
отлично
без стеба
А що в цьому отлічного? Я народила у війну дитину, зачату до війни, ще нічого нє прєдвєщало. Нічого в цьому немає хорошого
всегдаДаДа• 04 октября в 20:04
Ответ для18 мнеУЖЕ
вашему ребенку три года
что в этом плохого?
3@йk@• 04 октября в 20:04
Нормально, я вообще ко всем отношусь нормально, не люблю критиковать и осуждать
Если два человека хотят ребенка - имеют право, их жизнь, их решения
MacOS-ница• 04 октября в 20:04
Ответ для18 мнеУЖЕ
Третього і я розумію
А если женщине 40+ и война неизвестно сколько, то что бездетной оставаться, потому что такие как вы не понимают?
Блондинка в Шоколаде• 04 октября в 20:04
Прекрасно сприймаю. Багато знайомих народжує. І першу і другу і третю.
18 мнеУЖЕ
• 04 октября в 20:04
Ответ длявсегдаДаДа
вашему ребенку три года
что в этом плохого?
Що поганого зіштовхнутися х війною на останніх термінах вагітності чи з немовлям на руках? Ви серйозно?
всегдаДаДа• 04 октября в 20:05
Ответ для18 мнеУЖЕ
ну уже как есть - не изменить
3@йk@• 04 октября в 20:05
Ответ для18 мнеУЖЕ
Для вас можливо
А інші мають право на свої рішення, краще подумайте чого це вас тригерить?
Кусачая Я• 04 октября в 20:05
Ответ для18 мнеУЖЕ
Отлично то, что это не Ваше дело. Не Вам растить и переживать за этих детей.
opium_black• 04 октября в 20:05
Мені все одно. Але, хай краще народжують. Хоч якесь майбутнє українського народа, української нації.
18 мнеУЖЕ
• 04 октября в 20:06
Ответ дляАльдебаран
Думаю, шо люди с ума сходят от нервов
От теж є такі думки. Особливо коли людям дитина була до війни не треба, а тоді на другому році війни різко треба
Губи з філером• 04 октября в 20:06
А вам какое дело?
Я отношусь плохо к тем , кто судит других, по каким -то своим глупым критериям.Считает чужих детей.Определяет нормы возраста-статуса- еще какие-то параметры для «нормы».
Инфотуфелька• 04 октября в 20:06
Ответ дляКусачая Я
Тоже не поняла надрыва.
Автору можно, остальным нет?
18 мнеУЖЕ
• 04 октября в 20:06
Ответ длявсегдаДаДа
ну уже как есть - не изменить
Так. Але ж питання про те, коли люди вирішують народити дитину під час війни
Пацан к успеху шел• 04 октября в 20:06
Максимально позитивно ставлюся.
А ви - 🤦♀️🤦♀️
No comments
Тема высосана из пальца
А ви - 🤦♀️🤦♀️
No comments
Тема высосана из пальца
opium_black• 04 октября в 20:06
Ответ для18 мнеУЖЕ
Бо життя воно зараз. Війна - це теж життя. Таке життя.
Українська зірочка• 04 октября в 20:06
Так война ещё может идти годы....что ж женщинам без детей быть? Чего ждать. Бред. Я то в 14 забеременела в 15 родила, жили в Донецке, чего было ждать, до этих пор война идет. А так сыну у же 10 лет.
всегдаДаДа• 04 октября в 20:06
Ответ для18 мнеУЖЕ
ну вы тоже в роддоме не оставили - хоть и война
что хотите доказать?