тянитолкайка• 04 октября 2025
Почему многие так боятся окончания временной защиты?
Речь не только о Германии.
Свекруня• 04 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
Та ні, бояться і ті, хто їздить туди сюди недалеко
ой, який тріль нетерпеливий)))) тоньше треба, делікатніше науськувати одних на одних, що ж ви так...
Коли мовчу- приємна жінка• 04 октября 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
У мене є запитати нескромно, як в Польщі можна було жити ’непрацюючим’?
Так , можна
Наприклад ай ті
Борисфенка• 04 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
Вы думаете, своими эти словечками вы как-то меня зацепите? Нет, даже не старайтесь. А защита продлена только до 2027 и больше продления не будет.
І що? Вас це сильно турбує? Підете підлогу мити в Європі чи повернетеся в Україну. Життя бентежне.
тянитолкайка
• 04 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я точно вернусь. Весной. Без подлоги) Я очень хочу домой, и опыт уже есть.
Магиня• 04 октября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
То есть по сути ответить нечего? Какие другие? Стучат на соседей за деньги и гордятся этим? Но за пособие можно потерпеть, и даже похвалить?))
Вы не прочитали мой коммент, где я пишу, что я работаю, но сумма не достаточная чтобы получить пмж для людей 45+?
Всё остальное мне подходит - то что нельзя снимать видео и выставлять фото без моего разрешения, то что нельзя шуметь и всё остальное. Я счастлива.
Борисфенка• 04 октября 2025
Ответ дляСвекруня
Вони дуже стурбовані, що ж це буде через півтора роки з нами.
тянитолкайка
• 04 октября 2025
Ответ дляСвекруня
Ну вы опытная наверное, испоьзуйте свои компетенции)
Борисфенка• 04 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
Доживемо до весни, розповісте. В яке місто повернетеся, в Ужгород?
Кусачая Я• 04 октября 2025
Ответ дляСвекруня
ну от, без ножа ріжете
а я ще додам: ті, хто вже розпочав все це, будуть продовжувати і надалі користуватись до завершення лікування. Ну і все перераховане не стосується не стосується дітей до 18 років
Все пропало поки відміняється, тільки читати потрібно не на заборі. Звісно знижки на антибіотики і інші ліки були приємним бонусом, але добре що так, ну а до стоматологів по NFZ і так мало хто ходив, всі чогось шукають українських стоматологів.
тянитолкайка
• 04 октября 2025
Ответ дляМагиня
И что, даже арабы не шумят?
тянитолкайка
• 04 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Нет, не в Ужгород. Я и не была там никогда. Зачем мне Ужгород?
Свекруня• 04 октября 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Так,загниваючий захід.Ви з часів ссср?
загадочна руЗЬкомірна душа)))) кликали путіна рятувати їх від бІндеровців і правосєків з загниваючою гейропою, а як путін прийшов, то так рванули в ту ’загниваючу гейропу’, що мало не затоптали і бІндеровців, і правосєків, і пограничні стовпи з погранцями
і сунуть далі з рашки чогось псячими стежками і обхідними шляхами, прикидаючись у ’загниваючій гейропі’ українськими біженцями
ЗдесяЯ• 04 октября 2025
Ответ дляМагиня
Я тогда думала, что живу в хороших. А потом увидела какие на самом деле хорошие. Теперь не хочу обратно.
Удалено администрацией...
Кукусикиииииии• 04 октября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Ті , які інтегрувалися, відміни захисту не бояться. Вони працюють і утримують себе. Ви знаєте значення слова інтеграція? Чи по-вашому інтеграція це ’я так звикла до тафелю і пособій, в поганій Україні того нема’
І не треба маніпулювати тими, які залишилися без житла. Таких дуже невеликий відсоток від загальної кількості виїхавших колядників.
Я знаю. І просто працювати і утримувати себе не відповідає вимогам для зміни статусу перебування. Ще є багато інших вимог.
Дивно, що ви не знаєте.
тянитолкайка
• 04 октября 2025
Ответ дляМагиня
Я живу среди немцев.
Не бываете в столице? в крупных городах?
ЗдесяЯ• 04 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
І ми хочемо закінчення війни. Тоді відміна захисту відбудеться автоматично.
Але ви чудово знаєте, що десь третині біженців вже нема куди повертатися.
Ви хочете поговорити про порівняльний аналіз соціального захисту в Європі і Україні? Чи про рівень зарплати прибиральниць туалетів в Європі і в Україні?
Вы же в Киеве жили.Чего выть,что вам некуда вертаться?
Ответ дляАристократка-тунеядка
Работают на клубнике за копейки и поднимают ВВП чужой страны но не нашей но пенсию и другие блага Украина обязана
Що там кому обязана
Яка полуниця
- хоч щось почитайте окрім методичок
Яка полуниця
Магиня• 04 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
Я живу на западе. Берлин для меня - не Германия) для большинства немцев тоже.
Кусачая Я• 04 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
А чого ж до весни тягнути ?
В курсі діла• 04 октября 2025
Потому что у многих людей устроена жизнь. И это не про пособия. Кто-то учится, работает, кто-то даже бизнес свой открыл, а дома, даже если война закончится, за что жить неизвестно.
тянитолкайка
• 04 октября 2025
Ответ дляКусачая Я
А чого ж до весни тягнути ?
Ребенку нужна школа не в метро, нужно общение. Спокойные ночи. или вы думает, что только вы заслужили комфорт и безопасность?
тянитолкайка
• 04 октября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Ну бизнес же можно без войны продолжать? Или это обязательное условие?
Свекруня• 04 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
До чого ці тупі москальська закидони? Ніхто не радується загибелі людей і руйнації міст. Доповідь
субота, адміни відпочивають, все по накатаній, ніякої фантазії))) а прийде адмін, зніме анонімів - і автор випарується, вже ніякі питання її не будуть цікавити
В курсі діла• 04 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
Если вы не можете находиться в стране, как бизнес продолжать?
Магиня• 04 октября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Удалено администрацией...
Жалоба. Кстати, если здесь начнётся война- я не уеду. Я дома.
Ответ дляЗдесяЯ
Удалено администрацией...
Щира україночка яка бажає іншим військових дій і ображає і не спиняється в своєму вивержені
Одразу видно щасливу людину
тянитолкайка
• 04 октября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Там есть условия - или работа или самозанятость
В курсі діла• 04 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
Где там?
Свекруня• 04 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
хай посмокчуть грушку