тянитолкайка• 04 октября в 21:40
Почему многие так боятся окончания временной защиты?
Речь не только о Германии.
Перша на селі• 04 октября в 22:00
Ответ длятянитолкайка
Так вы жили в плохих условиях и ничего не меняли, пока не пришла война?
Это же такое счастье, как им повезло, что началась война, хоть цивилизацию увидели. Только и мечтают, чтоб она не заканчивалась.
Магиня• 04 октября в 22:00
Ответ длятянитолкайка
Я тогда думала, что живу в хороших. А потом увидела какие на самом деле хорошие. Теперь не хочу обратно.
тянитолкайка
• 04 октября в 22:00
Ответ дляБорисфенка
Вона на роботі і всі відповіді давно знає. Але їй по приколу корчити з себе здивовану, як і вам.
Это вы мне? Да, я хочу окончания войны и отмены защиты. Это плохо? И чтобы все вернулись в свои дома.
Шалена красуня• 04 октября в 22:01
Ответ дляЕлена 1919
В деньгах? По тысяче долларов каждый месяц?
Если точнее, то 18,6 % с зарплаты, половину платит работодатель, половину работник.
Перша на селі• 04 октября в 22:01
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Таки не поляки українців не люблять
И поляки, и немцы, и чехи...этот список бесконечен.
Пенек Возмездия• 04 октября в 22:02
Ответ дляПерша на селі
Возможно когда-то мир перестанет воспринимать украинцев, как побирушек
Никто не воспринимает, только ’оставшиеся ’-злые на себя и свою судьбу.
Нульовий сантиметр• 04 октября в 22:02
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так 800 у непрацюючих і так забирають вже, як і безкоштовне медичне обслуговування
У мене є запитати нескромно, як в Польщі можна було жити ’непрацюючим’?
Магиня• 04 октября в 22:02
Ответ длятянитолкайка
Вы не видели в Украине цивилизованных мест? Не жили там? Никуда не ездили?
Я не хочу углубляться в разъяснения. Меня здесь не поймут. Там люди другие, понимаете? Цивилизованые.
Свекруня• 04 октября в 22:02
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ви про що?
та все про то..... ніяк не осилили бідосі до цього часу польську мову, будучи в Польщі?
Перша на селі• 04 октября в 22:02
Ответ дляБорисфенка
Я здивована? В каком моем посте вы прочитали удивление?
Нульовий сантиметр• 04 октября в 22:02
Ответ для175см55кг19лет (она)
З рівнем мови С1, а зараз безкоштовно навчаються всі, хто вступив в вуз
А для вступу мову знати і здати не треба?
175см55кг19лет (она)• 04 октября в 22:02
Ответ дляМагиня
Це який рівень обізнаності мав бути, щоб не бачити очевидних речей. Я от з´їздила в ту Європу і зрозуміла, що для мене в Україні рай, а Європа то печера
Коли мовчу- приємна жінка• 04 октября в 22:02
Ответ дляПерша на селі
Борисфенка• 04 октября в 22:03
Ответ длятянитолкайка
І ми хочемо закінчення війни. Тоді відміна захисту відбудеться автоматично.
Але ви чудово знаєте, що десь третині біженців вже нема куди повертатися.
Ви хочете поговорити про порівняльний аналіз соціального захисту в Європі і Україні? Чи про рівень зарплати прибиральниць туалетів в Європі і в Україні?
Кусачая Я• 04 октября в 22:03
Ответ для175см55кг19лет (она)
Медичне обслуговування непрацюючим забрали, студенти якби непрацюючі, залишили тільки інвалідам. Стипендії поки залишаються, але з закінченням статусу соціальні стипендії теж давати не будуть, плюс саме навчання платне, якщо сертифіката С1 нема
Його не забрали, а зменшили , це трохи різні речі:
У вівторок, 30 вересня 2025 р., набули чинності зміни у доступі до медичних послуг для громадян України.
Вони стосуються тих громадян України, які не мають страхування у Польщі, але на підставі спеціального закону [1], їхнє перебування на території нашої держави визнається легальним і на цій підставі вони мали право користуватися, зокрема, медичними послугами.
Відповідно до оновлених положень [2], особам старше 18 років, про яких йдеться вище, з 30 вересня 2025 р. НЕ НАДАЄТЬСЯ право на:
санаторно-курортне лікування та реабілітацію в санаторіях,
надання лікарських засобів пацієнтам у рамках програм політики охорони здоров’я, затверджених міністром охорони здоров’я,
участь у програмах охорони здоров’я,
лікувальну реабілітацію,
стоматологічне лікування,
участь у програмах відшкодування вартості ліків,
екстрений доступ до лікарських засобів,
медичні послуги, що передбачають трансплантацію або застосування у людей клітин, у тому числі кровотворних клітин кісткового мозку, периферичної крові та пуповинної крові, тканин і органів, отриманих від живого донора або від трупа (відповідно до Закону від 1 липня 2005 р. про забір, зберігання та трансплантацію клітин, тканин і органів; Законодавчий вісник 2023 р., поз. 1185),
ендопротезування кульшових і колінних суглобів та операцій з видалення катаракти,
лікарські засоби, харчові продукти для спеціального медичного призначення та медичні вироби, що відпускаються в аптеках за рецептом і підлягають відшкодуванню на підставі Закону від 12 травня 2011 р. про відшкодування вартості лікарських засобів, харчових продуктів для спеціального медичного призначення та медичних виробів (Законодавчий вісник 2025 р., поз. 907 і 1192),
забезпечення медичними виробами, які є у власності пацієнта (наприклад, для людей з інвалідністю), а також ремонт, обслуговування і видачу витратних матеріалів до цих виробів, а також харчових продуктів для спеціального медичного призначення та медичних виробів.
участь у програмах охорони здоров’я,
лікувальну реабілітацію,
стоматологічне лікування,
екстрений доступ до лікарських засобів,
Магиня• 04 октября в 22:03
Ответ для175см55кг19лет (она)
А чому до війни не виїжджали і жили в печері?
Ответила выше. Тогда пещера не казалась пещерой. А потом я увидела реальность.
парИла я парИла• 04 октября в 22:03
Ответ дляМагиня
Удалено администрацией...
Коли мовчу- приємна жінка• 04 октября в 22:03
Ответ дляПерша на селі
Украинцев даже украинцы не любят
Ця тема тому підтвердження
175см55кг19лет (она)• 04 октября в 22:03
Ответ длятянитолкайка
Нажаль є багато людей у яких вже нема дому, куди вони б могли повернутися
парИла я парИла• 04 октября в 22:03
Ответ дляБорисфенка
З рашки. Матрьошок за кілометр видно.
Как же поберушки не любят, когда им правду говорят. Сразу этот идиотизм про матрёшек начинается.
Невловимий Джо• 04 октября в 22:03
Ответ дляШалена красуня
В Германии уже сказали, что дадут ПМЖ всем, кто работал 5 лет полный день, заплатил 60 пенсионных платежей и сдал В1. Выгонят только сидящих на пособии.
Супер.Що то є.Я на роботі вже 25 років працюю,нічого,ще планую 15
тянитолкайка
• 04 октября в 22:04
Ответ дляМагиня
Нуу, я вижу да. Очень цивилизованные. И их дети тоже. размазывают по подъезду еду. Те, дети, другие. Выставляют мусор в подъезд и он стоит там сутками. У меня дома такого не наблюдала. Тоже многоэтажый дом. В хорошем городе. Да, это в цивилизованной части европы, не восточной. Одна из самых развитых.
Свекруня• 04 октября в 22:04
Ответ для175см55кг19лет (она)
Про новий закон підписаний президентом Польщі
так відкрийте і почитайте його, бодай з гугл-перекладачем замість форумних вкидів. Бо з Ваших постів явно видно, що Ви його в очі не бачили, не те що читали
Магиня• 04 октября в 22:04
Ответ для175см55кг19лет (она)
Видите, а у меня наоборот.
Кукусикиииииии• 04 октября в 22:04
Бояться ті, у кого а Україні вже нічого немає. Третій, четвертий раз починати життя з нуля важко. А закордоном вони вже інтегрувалися.
І це не пов´язано з закінченням війни, як люблять тут транслювати наративи рашкіни
Борисфенка• 04 октября в 22:04
Ответ длятянитолкайка
Це де таке - місто чи хоча б країна?
ОбережнаЯ• 04 октября в 22:05
Ответ дляНульовий сантиметр
Многие на удалёнке
Нульовий сантиметр• 04 октября в 22:05
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ой, те, що вони кричать, і те, що роблять - кардинально різні речі. Працездатне населення, діти і молодь... Ага, щазз, так і віддали
175см55кг19лет (она)• 04 октября в 22:05
Ответ дляСвекруня
Так читала ж)
Магиня• 04 октября в 22:05
Ответ дляпарИла я парИла
Удалено администрацией...