Свій варік• 04 октября 2025

Какой купить обогреватель?

Комната 20 м2, в которой спим. Нужен обогреватель экономный, не сушащий воздух и чтобы максимально сохранял тепло в помещении при отключении электричества. По мощности максимум 1500 -2000 квт
БолеИменее• 04 октября 2025
А що є такі які не висушують повітря?
автор Свій варік • 04 октября 2025
Ответ дляБолеИменее
А що є такі які не висушують повітря?
Інфрачервоні і керамічні не сушать начебто
БолеИменее• 04 октября 2025
Ответ дляСвій варік
Керамічні сушать в мене був. Не так сильно як масляні хоча
Інфрачервоний хз
Я в дамках• 04 октября 2025
На дрова
автор Свій варік • 04 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
На дрова
У квартирі?
БолеИменее• 04 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
На дрова
) гарна ідея для квартири
Я в дамках• 04 октября 2025
Ответ дляСвій варік
У квартирі?
Який толк, якщо світла не буде
автор Свій варік • 04 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Який толк, якщо світла не буде
Взагалі? Звідки така інформація? Будемо сподіватися на краще...
Я в дамках• 04 октября 2025
Ответ дляСвій варік
Сподівайся на краще, готуйся до гіршого....
Народна мудрість
Я в дамках• 04 октября 2025
Ответ дляБолеИменее
) гарна ідея для квартири
Якщо квартира на електроенергії, то користь однакова
МадамОхмури• 04 октября 2025
У нас масляный миллион лет. Инфракрасный плохо греет, только зонально. Керамический много места занимал, и нельзя было переносить.
Масляный на колесиках,мобильный,держит любую температуру четко,таймер,программируется .
Сушит воздух?Не замечаю.Вот дуйки сушат,на работе перестали пользоваться в пользу масляного.Есть увлажнитель автоматический.
Голубец• 04 октября 2025
Не знаю який обігрівач обрати щоб не сушив повітря але ні один не прогріє приміщення так щоб тепло трималось коли ви вимкнете прилад.
Навіть батареї сушать повітря, завжди використовую зволожувач в опалювальний сезон
БолеИменее• 04 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Ну відносно цього то у всіх залежить від електрики. Крім газу. Але в там є моменти(. Побачимо.
Станції, павери, щоб хоч простинь електричну тягли. В кого на що є гроші
Рятівник Малібу• 04 октября 2025
зберігає тепло масляний, але напевно зараз вже таких масляних, які були 50 років тому, і немає.
я собі замовила конвектор простий недорогий. до листопада думаю вистачить підігрівати повітря в квартирі.
Гигиенишвили• 04 октября 2025
Користуємося таким, дуже задоволені
ГоловнаЯ• 04 октября 2025
Конвектор, підтримує температуру, швидко нагріває, без шуму працює
Mystery -ing• 05 октября 2025
Автор, завжди масляний вважався гарним рішенням. Він не сушить повітря, довго віддає тепло навіть вже в виключеному стані. Але нормальної якості він дорожче за прості.
Задираю носа• 05 октября 2025
Керамическая панель. Себе купила маленький керамический, так, немного подогреть ванну. Если будут отключения, купила газовый керамический обогреватель, от баллончика туристического.
автор Свій варік • 06 октября 2025
Ответ дляЗадираю носа
А не боитесь утечки газа, меня этот момент пугает больше всего.
автор Свій варік • 06 октября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Кислород сжигает
Задираю носа• 06 октября 2025
Ответ дляСвій варік
Это баллончик, на мл, с ним ничего не случится, там не тот объём газа.