фрау Гітта• 04 октября 2025
Help! завелись жучки в крупах
всім привіт,
завелись жучки в крупах, крупи почистила, кубла познаходила все вимила, все одно зустрічаю цих маленьких тварюк, я їх ненавиджу, дуже гидко. Може хтось знає як їх прзбутися? може якісь ловушки є, як для тарганів
Ромашка -3390• 04 октября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Не накупать крупы, купить пачку , использовать и купить новую
Гениально
ПрипоРошенная• 04 октября 2025
Ответ дляРомашка -3390
Гениально
А смысл с тонны, чтоб жучки завелись?
Луковая• 04 октября 2025
Ответ дляфрау Гітта
ці жуки вже існуюсь майже у всіх крупах 😢
оцетом протереть все шафи. У мене крупи всі вакуумовані або в банках.
фрау Гітта
• 04 октября 2025
зараз мене дуже хвилюють ці жучки не в крупах, а чому вони живуть і лазять по всій кухні, навіть бачила вже в спальні на стіні
Продавчиня кіз• 04 октября 2025
Ответ дляфрау Гітта
вже зустрічаю їх не в крупах, а просто лазять по стінам
Через пару днів здохнуть, якщо ви всю їхню їду заховаєте.
размахер• 04 октября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
А смысл с тонны, чтоб жучки завелись?
В мене завжди запаси і тільки тут читаю про жучків
На_оба_рот• 04 октября 2025
Викинути всі крупи в яких є хоч натяк на жучків. Полиці добре вимити і просушити, крупи щільно закривати. Я купила зажими для пакетів бо в контейнерах заводились постійно жучки
фрау Гітта
• 04 октября 2025
Ответ дляразмахер
в мене ніколи не було їх і завжди є запаси, це перший раз таке завелось, мені так бридко
Директриссимо• 04 октября 2025
Просто выкинуть под чистую все крупы не жалея, все помыть и купить новых круп. То что вы перебираете крупы смешно просто, там личинки, вы их не видите, они и вылупляются
Продавчиня кіз• 04 октября 2025
Ответ дляразмахер
Жучки майже завжди в квасолі. А в крупах у мене коли не коли може завестися міль, але не в усіх, а лише в манці.
На_оба_рот• 04 октября 2025
Ответ дляфрау Гітта
Бо вони розлітаються по квартирі, тому ви їх бачите скрізь
фрау Гітта
• 04 октября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
це страшне, неприємно
ПрипоРошенная• 04 октября 2025
Ответ дляразмахер
Зачем они вам? В магазине полно круп
На_оба_рот• 04 октября 2025
Ответ дляфрау Гітта
це страшне, неприємно
Викиньте всі крупи і позбирайте жучків пилососом
Мама Чели• 04 октября 2025
специи пересмотрите, каждую из пачки я высыпала на тарелку, во многих пачках завелись, хотя все открытые пачечки в меня прищепочками закреплены..
ПрипоРошенная• 04 октября 2025
Ответ дляфрау Гітта
Зачем вы собираете запасы? Неужели не лучше сьесть свежее...
ПрипоРошенная• 04 октября 2025
Ответ дляфрау Гітта
Те жучки ссут, срут в крупы, вам приятно это кушать?
буреЛОМКА• 04 октября 2025
Ответ дляфрау Гітта
В духовку на 5-10 хв
размахер• 04 октября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Зачем они вам? В магазине полно круп
Брат фермер, борошно різне, гречка, вівсяна, горох і інші.
ПрипоРошенная• 04 октября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
В духовку на 5-10 хв
Ага. Запечь их и схрумкать
ПрипоРошенная• 04 октября 2025
Ответ дляразмахер
Ок. Взяли по 2 пачки, и потом еще взяли
буреЛОМКА• 04 октября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ага. Запечь их и схрумкать
І почистити, зараз можна купити вже з цим жучками. Якість круп сильно впала.
Тому не навикидаєшся.