Мяо мой мяо• 04 октября 2025

Вы согласны что из-за Бориса Джонсона у нас продолжилась война?

Стервочка• 05 октября 2025
Конечно. Если б не лохматое чучело всё бы закончилось ещё в апреле 22 года
Перша скрипка• 05 октября 2025
Звичайно, це ж він змусив 73% біомаси вибрати путінського ставленика президентом і він потім напав на нас
lilul990• 05 октября 2025
Ні, не згодна

Вирішальним фактором на той момент стала куча ще живих добровольців які готові були воювати

Якби зеленський пішов на договір, вони його би підвісили за яйця
lilul990• 05 октября 2025
На кінець 22 року формувались нові бригади. Усе із добровольців

Ні одного притягнутого тцк чи закинутого в буса

Всі вірили що росію можна вигнати. Так це і було - її можна було вигнати. Всі були на ейфорії після харківської операції.

єдиний винуватець трагедії - байден і салліван які рішили зупинити наш поступ і дали викопати росіянам лінії суровікіна
Да ладно• 05 октября 2025
Не сомневаемся!
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляlilul990

А де тут влада України? Тобто ви визнаєте зовнішнє керування країною чи не так
lilul990• 05 октября 2025
Ответ дляЛеди Г
А де влада України була в момент вторгнення?

Залужний признав що 3 дні не координував дії цивільних і військових по захисту України

Всьо це люди. У Кривому Розі хто знає, той знає - хто полював за кацапами і відстрілював їх по посадкам. Наші феодали спільним рішенням вирішили не здавати Україну. Вілкулу похєр було на зеленського, джонсона хуйонсона, бо він вирішив шо х-й кацапам а не кривий ріг

Так рішили наші феодали, органи безпеки і добровольці. І зовнішнє управління тут ні при чому
Соседушка• 05 октября 2025
Ответ дляАнонимус Я
Кто они ? РФ бомбит Украину, а вы не знали или к чему вопрос ? А 3-и страны подливают масло в огонь ведут войну с РФ, но руками Украины...
Согласна. Не Украина воюет, а Украиной воюют.
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляlilul990

Ми зараз не про початок вторгнення. А про подальші дії
lilul990• 05 октября 2025
Ответ дляЛеди Г
Подальші дії так само. Хто кацапів не знає і домовленості з ними? Ну яка нормальна людина повіре кгбешнику? Феодали і органи безпеки рішили шо ну їх нахєр

Просто ми не поняли чого хочуть американці. Вони ніколи не хтіли смерті режиму. А салліван любив росію більше матінки рідної
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляlilul990

Ми не поняли і поклали в землю мільйони, то звучить потужно
Мост_Устал• 05 октября 2025
Кто отменил переговоры, когда уже практически договорились обе делегации? Кто сказал, что украинцы должны продолжать воевать? Борис Джонсон.
Пушап Мі мі• 05 октября 2025
Да, конечно. И всё было спланировано заранее, гораздо раньше полномасштабгого вторжения и даже раньше 2014-го года...
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
И чем закончиться
Пушап Мі мі• 05 октября 2025
Ответ дляСоседушка
100%! И управлять Украиной, и воевать ею, планируется ближайшие 100 лет, как минимум...
Пушап Мі мі• 05 октября 2025
Ответ дляЛеди Г
И чем закончиться
Мы до этого не доживём уже... Украину превратили в британскую колонию...((
Стервочка• 05 октября 2025
Ответ дляМост_Устал
Удалено администрацией...
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Ну якщо бути відвертими, то ми завжди були під кимось. Роки незалежності для України були короткими завжди
Пушап Мі мі• 05 октября 2025
Ответ дляЛеди Г
Ну если быть отровенными, до 91-го года, УССР прекрасно развивалась, и не было никаких намёков на войну... Я имею ввиду тот период, когда мы ’под россиянами’ были...
Психологічка• 05 октября 2025
Ответ дляАнонимус Я
Могло, но кто то отдал приказ воюй, мы тебе поможем..
Якось не памʼятаю сигналів з рашки про перемирʼя. А їх ракети по Києву в 2022 дуже добре памятаю.
Пушап Мі мі• 05 октября 2025
Ответ дляСтервочка
Удалено администрацией...
Да.(( Колонизаторы хотят, чтобы мы продолжали воевать до последнего ..... https://aspi.com.ua/news/politika/dii-rosii-demons...
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Будь яка імперія не існує вічно, бо її цілісність будується на завойованих землях. Всі імперії руйнуються
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Скільки було закатовано, заслано українців за час становлення УССР краще не знати...
Соседушка• 05 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Стамбульский договор перечитайте. Донбасс остался бы украинским. И сотни тысяч жизней были бы сохранены.
Указка• 05 октября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Удалено администрацией...
Какой вам аноним классный дали. Я уже начинаю думать, что эти анонимы кем-то вручную присваиваются.
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляСоседушка
Його не було у доступі кілька років. Тож хз, що там було в першоджерелі
Пушап Мі мі• 05 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Потому что рашку интересует не ’перемирие’... Они прекрасно понимают, что потом опять Европа будет усиливать эскалацию и провоцировать новые конфликты... Рашка хочет, чтобы мы изменили парадигму ’анти-россия’, которую у нас раскручивали с 91-года, на ’анти-нато’...
Пушап Мі мі• 05 октября 2025
Ответ дляЛеди Г
Ну как мы видим, Британская империя цела пока... Хотя у них там сейчас, тоже далеко не всё хорошо, и это мягко говоря...
Леди Г• 05 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Путину обидно, что его не взяли в НАТО. Вот он и отыгрывается. Последнюю речь его послушайте. Не пустили россию на запад, газ берут (ресурсы), а страну нет. Вот и беситься
Указка• 05 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Головне, щоб завжди був хтось винний, а не своя дурна голова, яка зовсім, як виявилося, не має мозку і не вміє думати та аналізувати 👌😅
Ну вы же как-то с такой головой живете...