Фрекен бок• 05 октября 2025
Львов.. целы?
Большой секретик• 05 октября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Та кому вы нужны чтоб за вас переживали))) шутите дальше))
Удалено администрацией...
Большой секретик• 05 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Не то что не смешно, а противно
Удалено администрацией...
Кусачая Я• 05 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
При чем тут дочка-студентка к вашей оценке качества юмора? Это вы типа так похвастаться хотели дочкой своей и не придумали способа лучше вплести этот факт в общую нить диалога?😂
Коли летять шахеди і ракети, вони несуть смерть, біль і втрату. Це привід для жартів? Чи взагалі можна дати оцінку такому гумору?
тогдалия• 05 октября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
ДІВЧАТА, ПЕРЕСТАНЬТЕ ПИСАТИ СЮДИ ВСІ ПРИЛЬОТИ. АВТОРУ ПОФІГ І ТЕМА РОС МОВОЮ
а вы думаете кацапня не в курсе до сих пор куда прилетело? наивная
Заставляличка• 05 октября 2025
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
С языка сняли. С самого начала темы об этом думаю.
Большой секретик• 05 октября 2025
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
Можна подумати вас люблять
Ненависть вас зїдає з середини
Любительница• 05 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
Мне так нравится особенность того менталитета 😂 Вечно ищут, кого бы повоспитывать🤦🏽♀️ Не способны осознать, как глупо выглядят в глазах большинства) смешные люди
якого менталитету?
то що я пишу українською означає лише те, що я українка.
Я, наприклад, взагалі з Півдня, з Херсону, народилась там жила завжди, зараз у Запоріжжі, теж нічка була ще та сьогодні... до чого тут менталітет, людина оба адекватна і емпатична або ні, все.
Смішно як раз виглядать ті, хто видвігають своє оціночні судження, не маючи взагалі підстав на це.
Крихітка на всі• 05 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
А чим там хввстатися? Вчитися у такому неприємному місті.
Анонимарик• 05 октября 2025
Ответ дляlilul990
Госпаді, та вспокойтесь. На Запоріжжя кожен день летить
И сегодня в том числе очередная ужасная ночь: шахеды, рсзв одновременно
тогдалия• 05 октября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Удалено администрацией...
там и на месте полно шпионов, которые доносят куда и что попало, успокойтесь
Любительница• 05 октября 2025
так як тема про Львів, то звертаюся до львівяе. Тримайтеся, все буде добре! Обіймаю кожного! Херсон, Запоріжжя з вами!
А також, звісно, промінчики добра всім постраждалим містам від нічної атаки. Ми разом - ми сила!
КрестьянинДиор• 05 октября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Удалено администрацией...
Большой секретик• 05 октября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Удалено администрацией...
Ответ дляМиссис Буркул
Капец, читаешь коменты и понимаешь нам и враг не нужен, сами между собой перегрыземся! Я на работе и люди такое впечатление даже радуются ((( это просто п...ц
Так все на это и нацелено. Мы сами себе враги. То мова им не такая, то меряемся кому больше прилетает и кто без света сидит. У меня уже такое ощущение, что одна из задач этой войны- перессорить всю страну между собой, и мы пока неплохо справляемся с задачей. Началась тема из сочувствия Львову, закончилась разборками.
Mira29-c3c3• 05 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Це ж треба так напружитися, щоб пригадати, коли ж на те Закарпаття шось прилетіло за 14 років війни. Сиділи б мовчали в тряпочку в таких темах.
Удалено администрацией...
Звёздонька• 05 октября 2025
Ответ дляPrervana
А это ж норм было, да? По всем соцсеточкам. Что-то не читала возмущений
Я десь писала, що це норм? Я в Одесі, мені рік тому прилетіло, я дивом жива і відносно ціла залишилася, і зараз при кожній тривозі ловлю ПА. Трішки рятує наявність сховища в будинку, там відносно спокійно. То я взагалі не бачу нічого смішного в ракетних атаках, чи шахедах, куди б вони не летіли. І коли людина, яка позиціонує себе як галичанка, на 5 сторінок усім намагається доказати, що то є
смішно, то велике занепокоєння щодо її ясності ума, бо не може бути смерть, біль, втрата смішно
Ответ дляЗвёздонька
С черным юмором вообще в жизни не сложилось, как я понимаю?
Perfect look• 05 октября 2025
Ответ дляМорковна
Ми у Києві в центрі жили, лупило так, що бабуся наша вже плакала нерви не витримували, переїхали у Львів. Сьогодні пекельно було...та й досі ще є пара шахедів...так і живемо
Нет пострадавших людей, это самое главное!
Звёздонька• 05 октября 2025
Ответ дляPrervana
Я вам в деталях все описала. Не розумієте і не надо. Хай вас омине приліт будь чого, будь де і на все життя. Зараз в будинку друзів чорна дира і 6 людей загинувших. Двох навіть тіла не знайдені, бо шахед залетів в їх квартиру і все вигоріло. Коли це горе так поруч, то якось не до чорного гумору. Ну і подивиться скільки людей окрім мене теж написали, що в наших реаліях не смішно
SantaMonika• 05 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Двоє загиблих ви не на рахуєте ?
І то щепопередньо
Perfect look• 05 октября 2025
Ответ дляSantaMonika
Двоє загиблих ви не на рахуєте ?
І то щепопередньо
Где во Львове ? Тема про Львов
SantaMonika• 05 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Где во Львове ? Тема про Львов
Я в курсі, що про Львів
За попередніми даними, внаслідок комбінованого удару БПЛА та крилатими ракетами на Львівщині дві людини загинули, ще дві – травмовані.
На місцях працюють всі профільні служби.
Вічна пам´ять усім загиблим. Щирі співчуття рідним.