Куратор дебошей• 05 октября 2025

Вот и воспитала дочку.

Дочь мне на день рождения ничего не подарила. Живём двоем. Красиво рисует, всем всегда дарила рисунки, но не мне.
11 лет, вот на ее день рождения подарила я ей планшет ipad 11.
Как реагировать?
Хвильоватиша• 06 октября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ви теж жалієтесь на форумах на своїх дітей? Я не вірю в цю історію, ні одна нормальна мама, освічена доросла людина, не прийде з таким на форум. Дитина забула намалювати мамі малюнок, це ж треба яка образа на дитину. А донька має до якого віку малюнки малювати? Якщо ця жінка прийшла зі своїми образами до чужих людей, щоб обговорити свою дитину, можна лише поспівчувати цій дитині.
Не просто не намалювала, а зіпсували мамі день, бо образилась і не хотіла спілкуватись. Треба таку ж поведінку мамі на др доньки. Ашотакава
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 06 октября 2025
Ответ дляХвильоватиша
Ага. А ще не сфотографувала маму, а мамі ж треба було фото у соцмережі викласти, це ж треба яка погана, невихована дитина, дійсно заслуговує на жорстке покарання

Я таких мам і захисниць ображених мам не розумію, мені ця тема, де засуджують дитину, на яку морально тиснуть, абсолютно неприємна, більше відповідати не буду, гарного дня
Хвильоватиша• 06 октября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ

Ти бачиш мама хотіла відчути себе людиною, щоб їй проявили увагу, зробили приємність, а незя. Ваші діти теж вас не вітають і не роблять вам приємностєй?
Колись тут одна мама створювала тему, що на НР зробила подарунки всім під ялинку, від тварин до дітей і чоловіка, а їй ніхто і нічого, і чомусь теж її засмутила ця подія, що всім насрати в сім´ї на маму. Мабуть теж мама троль або бот.
Вмію заміряти найкраще• 06 октября 2025
Ответ дляХвильоватиша
Моя мама майже в такому віці залишилась без батька, мама працювала позмінно, були брат і сестра 6 років, за якими вона ходила в школу, яка була за 3 км, а ще було хазяйство, треба було доїти корову, порати курей, гусей, свиней, ще городи і самій навчатись. І ніхто не носився як з писаною торбою і не травмував.
А еще раньше в 6 лет был уже работник, в 12 создавали семьи. Может не будем ориентироваться на то, ’как біло раньше’?
Відірву та викину• 06 октября 2025
Мене мої діти сьогодні теж не привітали з днем народження. Я сказала, що мені це неприємно, я вітаю їх завжди ще зранку, коли йду будити.
Пішла в кімнату, з ними не розмовляла. Самі готували сніданок, бутери в школу.

Оце думаю, який подарунок собі зараз купити. Куртку демі чи новий рюкзак для ноута.
Увечері прийдуть, будуть підлизуватися))
Крапипопка• 06 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Я так вчера вечером с ней и разговаривала такие слова примерно. Она начала плакать, что я ее отвлекаю и это мое день рождения и что бы праздновала как хочу без неё. Она занята и ее не тревожить. И ей плохо, что не отдохнула сегодня. И так далее и тому подобное
Ничего себе, а от чего же принцесса устала? Автор, я на вашей стороне. Вы увидели, что растет что-то не то, и пытаетесь понять, что делать. Тут полно тем, когда мамы дуют в попки своим деткам, а потом спохватываются в деткиных 20-25 лет. Но уже поздно. Даже по этой теме видно, как многие пытаются объяснить эгоистично-манипулятивное поведение ’этоженеребенок’.
В Вашем случае еще не поздно.
Copy-Paste• 06 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Так багато хто тут думає. І що адекватне відношення, це токсичне відношення.
Я навіть не уявляю, як можна провести день народження своє по їхнім міркам.

Напевно привести дочку в ігровий комплекс і там мені сидіти. Головне, щоб дочка щаслива була.

Або підти з друзями гуляти, а дочку залишити дома одну з планшетом. Щоб не мішати дочці.
’як можна провести день народження своє по їхнім міркам.’ а навіщо проводити по іх міркам?!, ваше день народження -проведіть як вам хочеться, дитина не хоче -це її бажання нехай сидіть дома, а ви підійть -купіть щось для себе, підіть на космет.процедури,спа що давно хотіли зробити
Copy-Paste• 06 октября 2025
Ответ дляХвильоватиша
то може не треба так жертвувати собою, щоб потім чекати віддачі та ображатися?якщо хочешь -роби добре, не чекаючи щось взамін, або краще не робити-щоб потім не ображатися
Copy-Paste• 06 октября 2025
Ответ дляКрапипопка
В Вашем случае еще не поздно.
а как вы хотите ’вбить’ребенку качества которых у него нет, по сути вы хотите заслужить ее любовь через манипуляцию и шантаж-ты мне я тебе...вы предлагаете не ’дуть’ по попке, а ’бить’ по попке, а от такого ’битья’у ребенка появится любовь и внимательность к матери?!
Крапипопка• 06 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Где я предложила бить по попке? В моем сообщении такого нет. Я предложила перестать туда дуть, а это вовсе не равно ’бить’
Хвильоватиша• 06 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Яка віддача, просто в сім´ї повинне бути однакове ставлення до всіх членів сім´ї, а не тільки діти пупи землі. Чому не привітати маму з її др, в чому проблема і дитинці ж на 3 роки.
Copy-Paste• 07 октября 2025
Ответ дляХвильоватиша
тому що не у всіх дітей й дорослих є такі якості-є жлоби, неуважні, не культурні й т.д.якщо нема то нема, насильно ви ці якості ніяк не розвинете
Copy-Paste• 07 октября 2025
Ответ дляКрапипопка
я бить-написала в кавычки, хотя может некоторые и бьют, чтобы совесть появилась.....а ее все нет и нет....а манипуляция это не бить?ТЫ МНЕ ДОЛЖЕН ДАРИТЬ ПОДАРКИ ИНАЧЕ ЗАБЕРУ ПЛАНТШЕТ, ЕДУ И Т,Д,...это норм? так лучше сразу еду забирайте , тогда да, вас ребенок будет очень ’любить и благодарить’ вас что вы его родили на свет, а так вы родили его на свет-а он вам подарки не дарит и воды не подаст в старости
Copy-Paste• 07 октября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ

а я не розумію, чому забрали планшет, а не їжу у дитини-може для совісті це краще?!
Copy-Paste• 07 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
І що робити?
З вчора вона не виходить з кімнати. Обіжана на мене, бо я на неї обідилась.
Не говорить, сидить в кімнаті, не їсть
ні ій може стало ще стидно,от й сидить, але гордість не дає признати вину, треба розмовляти а не в обижалки грати
ЯспАкойнаЯ• 11 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Сделали с меня токсиную мать , которая ’безусловно ’ не любит...

На самом деле все не так. Как-то она знает что на праздники дарят подарки. Она всегда мне на праздники дарила подарки.
То есть на свое день рождения нужно не обращать на неё внимание, самой пойти в кафе, самой поехать за город. Или если с ней то молча терпеть что все не так как ей нравится
Свой ДР она должна праздновать со своими ровесниками,а не с Вами
И вы тоже,с подругами,а не дочка Ваш аниматор