Непереможна• вчера в 20:28
Вам подобається слово - коліжанка?
Подобається це слово?
Це більш краще, чим «подружка»?
Кидстаффовна• вчера в 20:42
Ответ дляПрацівниця року
Да-да. Понятно. Кто не знает вот тех слов, тот москаль.
Москаль той в кого рідні росіяни, а ви навіть незрозуміло хто.
Кидстаффовна• вчера в 20:42
Ответ дляСкоро_вчера
А вы орбаноскалена?
Ви перше розберіться, хто ви
Скоро_вчера• вчера в 20:43
Ответ дляКидстаффовна
Ви перше розберіться, хто ви
Я давно разобралась , а не как многие после 22 года резко стали мовнопатриотками
Кидстаффовна• вчера в 20:44
Ответ дляСкоро_вчера
Ну і добре, а про інших хвилюватися не варто.
Мені наприклад зовсім байдуже на них
бифидобактерияЖоржик• вчера в 20:47
Ви тільки що з болота вилізли і почули загальновживане слово?
Ядвига Юсьлегко• вчера в 20:52
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Это совсем не загальновживане слово. Разве что на территории 6 из 24 (+ 1) областей
бифидобактерияЖоржик• вчера в 20:53
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Хто як мінімум читає літературу українською, звісно, що загальновживане. А якщо людина не читає, не спілкується українською, звідки їй знати, загальновживане це слово чи ні?
Ядвига Юсьлегко• вчера в 21:01
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Загальновживаність определяется распространенностью и употреблением этого слова среди всего населения страны.
Твердая валюта• вчера в 21:19
Ні, пОдруга подобається більше
Але нічого немає більш огидного, ніж чоловіча варіація, «колЄґа»
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 21:24
я привыкла.
но если разговариваю с украинцами, его не употребляю.
Элька-Карамелька• вчера в 21:38
Звісно знаю, що це слово означає, не подобається, слово іншомовне, наче в нас немає слова-синоніма..
мегамоСГ• вчера в 21:47
Подобається польська, але не люблю західноукраїнський діалект з полонізмами, всіми цими ніц, папа, філіжанка, коліжанка і т.д.
Уходя дверю не хлопать• вчера в 22:11
Ответ дляСкоро_вчера
А ви хто? Язичніца, рускопатріотка? Жити в Україні і принижувати україномовних- це лиш фєдєрашки можуть.
Скоро_вчера• вчера в 22:13
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Удалено администрацией...
Уходя дверю не хлопать• вчера в 22:13
Ответ дляСкоро_вчера
Удалено администрацией...
Мене взагалі не хвилює думка какошніц фєдєрашок. На болотах свої думки проперджуйте, серед рідні своєї.
Скоро_вчера• вчера в 22:13
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Исчезни
Ядвига Юсьлегко• вчера в 22:16
Ответ дляСкоро_вчера
Удалено администрацией...
Кастрюля это баняк ☝🏼
Борисфенка• вчера в 23:11
Не дуже впевнена, що воно означає - чи то подруга, чи то колега.
А взагалі всі діалекти цікаві по своєму, подобається різні незнані слова вперше чути.
Лама_мама• вчера в 23:28
Ответ дляУходя дверю не хлопать
язычники тут вообще причем)
Непереможна
• вчера в 23:52
Ответ дляЛама_мама
что такое кавалек и ровер
Кавелек - кусочок
Ровер - велосипед
Лама_мама• вчера в 23:53
Ответ дляНепереможна
Кавелек - кусочок
Ровер - велосипед
спасибо, буду знать)