Которую неделю наблюдаю самый натуральный фашизм в социальной сети. Воспринимала это как дебильную тролячью игру. Но сейчас начала понимать, что действительно часть украинцев двинулась головой. Сегодня увидела как ’мовнючка’ общается с воином, который защищал Украину.
Скажите, это ФСБ делает? Или это реально такое случилось с Украиной за эти 3 года?
floricia5121• 06 октября 2025
Ответ дляОленаЯ
В Києві, коли вступила в 98 році в універ і далі. Українською говориш - село, бидло, наївна дівчинка. Всі на роботі думали, що я корінна киянка, дуже дивувалися, що ні.
Я в 2006 поступала , такого не було і близько .
І ще пам´ятається, приїздила в Житомирську область з Херсона, там в селах на українській, а коли в місто потрапляли, переходили на російську. Я не розуміла чому. Вони самі не розуміли. При тому що говорили що їх ніхто не чіпає , просто їм ніяково. То може це проблема в людині.
Чому я, з російськомовного Херсону, не звертала увагу , що кругом на російській.
Perfect look• 06 октября 2025
Ответ дляДресса
Послухайте, в мене жодних мовних претензій до українців немає. Я просто образилася на автора за слово ’мовнюк’. Якщо вам це не образливо, то мені- так. Це нове слово, вигадане для приниження української нації, дуже часто використовується зараз в рашистських пабліках для загального означення українців.
А ви, я дивлюся, з тих людей, що тцк і корупцію притягуть за вуха до будь- якої теми?) Що ж, знаємо і таких. Це коли по суті відповісти немає що, то починають перекладати з хворої голови на здорову. Гарного дня) Люди, перестаньте сратися! Що з вами усіма??Нам мало вибухів, так ще з середини гриземо один одного?
Так она не украиноговорящих назвала мовнюками, а тех кто кидается на людей за язык
Perfect look• 06 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Рускагаварящіє і євреєчки собливо, заходьте
Тут дуже гарне пояснення, навіщо ми відстоюємо українську мову
Вы антисемитка ? Такое предвзятое отношение к евреям, через сообщение
Your Sweetheart• 06 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Ні
Ответ дляYour Sweetheart
Мені все одно хто там військовий і як він говорить
Не треба мене захищати і вказувати, що мені робити
Я зрозуміла, у вас проблеми з причинно наслідковими діями.
Так, це буває у людей морально незрілих, які не розуміють простих речей.
Якби ніхто вас і вашого під юбкою не захищав, в тому числі і російськомовні, то ви б вже вчили російську і ваш президент був би вже х..ло
Але вам нажаль не зрозуміти цього.
На цьому закінчую безпредметну розмову
Але вам нажаль не зрозуміти цього.
На цьому закінчую безпредметну розмову
Ответ дляPerfect look
Чесно кажучи, в мене на жодного українця не підніметься язик обізвати чи визначити його словами, прийнятними та активно використовуваними в рашці. Як би він себе не вів. Але, мабуть, не всі такої думки
МаргариткаW• 06 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
+
Українська мова роками і століттями була всіх поперек горла
Хоча б уже соромилися свій рускій язік пихать в усі сторони
До того ж, я вільно розмовляю обома мовами
Занадто висока ціна і жертви були в української мови, щоб взагалі існувати серед інших
ой, да прекращайте.
в Российской Империи спокойно печатали Шевченко на мове и Котляревского,
в СССР в школах изучали украинский и было масса книг на мове.
хватит тут уже обиженок корчить. я уже молчу за украинизацию большевиками юго-востока в двадцатых...
украинский только поляки запрещали, но что-то к ним нет никаких претензий.
Your Sweetheart• 06 октября 2025
Ответ дляМаргариткаW
ой, да прекращайте.
Шо ви морозите?
Валуєвський циркуляр знаєте? Емський указ?
Малоросами кого називали?
Хто палив українські книги?
Шевченка пєчаталі...
Малоросами кого називали?
Хто палив українські книги?
Шевченка пєчаталі...
Your Sweetheart• 06 октября 2025
Ответ дляMary_MMS
Але вам нажаль не зрозуміти цього.
На цьому закінчую безпредметну розмову
Але вам нажаль не зрозуміти цього.
На цьому закінчую безпредметну розмову
Я російську знаю і так само щодня спілкуюся
Найшли чим налякати
Раболєпія перед військовими не підтримую
Найшли чим налякати
Perfect look• 06 октября 2025
Ответ дляДресса
Если оно провокатор фсбшный и стравливает людей из-за языка , то оно и есть мовнюк! Последователи фсбшницы фарионши!
Ответ дляPerfect look
Ну так, а я шо кажу? Ще в першому своєму коментові я запитала автора, навіщо ця тема взагалі і якої мети вони добивається? Бо дуже нагадує роботу провокатора фсбшного. А мені тут одна потім пише, що я накинулася на людину, але не висуваю претензій до тцк та корупціонерів)
МаргариткаW• 06 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Шо ви морозите?
Малоросами кого називали?
Хто палив українські книги?
Шевченка пєчаталі...
Малоросами кого називали?
Хто палив українські книги?
Шевченка пєчаталі...
это вы морозите всякий бред. малороссы потому что Малороссия. у Шевченко в паспорте так-то тоже написано малоросс. но вам малоообразованным и закомплексованным персонажам легко всякую хрень в голову вложить для разжигания ненависти, а вы и ведётесь. меее-беее
Your Sweetheart• 06 октября 2025
Ответ дляМаргариткаW
Історію почитай
Your Sweetheart• 06 октября 2025
Ответ дляМаргариткаW
У Російській імперії, починаючи з указу Петра I у 1720 році, друк книг українською мовою був заборонений, а згодом Емський указ 1876 року повністю зупинив ввезення та друк українських книг, витісняючи мову з культурної сфери. Ці заборони були частиною політики русифікації, що спрямовувалася на придушення національного відродження та посилення національного гноблення, і діяли до початку XX століття
МаргариткаW• 06 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Історію почитай
вот и почитай, только нормальную и реальную, а не тот бред, что сейчас понаписывали. Поляки очень сильно ржут с нынешнего варианта истории Украины.
МаргариткаW• 06 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
да-да-да... особенно понравилось слово ’ввоз’, это откуда их завозили? просто интересно....
floricia5121• 06 октября 2025
Ответ дляОленаЯ
Можливо то вам просто бидло траплялось на шляху....
Це ж не було массово, що гнобили і обзивали
Сейчас ради хайпа в соцсетях Чего только не делают. Апофеоз- это то что жена макрона должна доказывать какой-то афроблогерше из Штатов в суде что она реально женщина - это дно. Ради лайков и подписчиков люди идут на любую гадость. Потому что в интернете по морде никто не даст а в реале могут😁
МаргариткаW• 06 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
ну в Украине сейчас так-то всех переплюнули, и запретами, законами, и сжиганиями книг
Coffee is Love• 06 октября 2025
Ну поклавши руку на серце, військовий, якщо він дійсно військовий, сам спровокував хамство.
Панянка ніц поганого не писала, навіщо була отой дебільний випад з ЛБЗ?
Your Sweetheart• 06 октября 2025
Ответ дляМаргариткаW
Що не в міру, то не є здоровим чимось
Natal_ka91• 06 октября 2025
Останні тижні бачу в усіх соцмережах розхитування на темі мови. Та й навіть тут, на форумі, купа мовних воїнів з дивану, особливо за кордоном, які при потребі, і до руського лікаря побіжать, і руською заговорять з ним
Ответ дляМаргариткаW
ой, да прекращайте.
Ви взагалі історію я так розумію з російських сайтів знаєте. То я вам скажу як людина якій за 40. У нас на районі в столиці України був аж один україномовний клас на паралелі. І так було в кожній школі. Так що закрийте патякало
Natal_ka91• 06 октября 2025
Ответ дляCoffee is Love
Воєнного дістали диванні воїни. На фронті багато хто розмовляє російською, але українцем від цього менше не став
Не хрюкай - явно не ніц поганого
Nataliiazp• 06 октября 2025
А для чего в Белой Церкви мовна акция, если вся БЦ разговаривает на украинском языке? 😀 я там ни от кого, кроме себя, не слышала русский язык, хотя была не раз, папа оттуда родом и вся родня по его линии в БЦ и рядом с ней живёт
Ответ дляmazna
А посылать на фронт это уже притеснение?)) О_о
И во Львов там получается притеснение и даже заграницу!
Так может и пресловутое «чемодан вокзал» таки тоже притеснение и тогда что это такое оказывается? Русскоязычных таки притесняли? Аааа нееет конечно, это другое, тут стрелочка не поворачивается.
И высказывания про избиение русскоязычных детей - абсолютна норма, где вы вообще видели притеснение?
Это все злоба, долго копившаяся и вырвавшаяся наружу. Вы ж видите прям открыто пишут: видите ли раньше они на украинском говорить стеснялись! (Хотя это бред, нормальные люди никогда не стеснялись) А теперь весь этот фонтан ненависти скрытый вырвался наружу. Теперь можно невинно тыкать всем как им жить и как говорить, угрожать бить детей, посылать куда угодно и строить при этом невинные глазки «та хто вас взагалі чіпає».