Триндичіха Байрактар• 06 октября в 12:45

Хто має можливість, оформте рушницю

Хто має можливість, оформте рушницю, — командир «Ахіллеса» закликає готуватися до  протидії дронам

«Закликаю цивільний сектор не зволікати та не думати про те, що війна може пройти повз. Ви маєте бути готові: у кого є можливість, оформте рушницю та навчиться з неї ефективно та якісно стріляти. Тому що з розвитком технологій, так чи інакше, противник буде намагатися залітати далі», — попередив Федоренко.
Иринашка• 06 октября в 12:45
та...неэфективно
Иринашка• 06 октября в 12:45
не успеют
Иринашка• 06 октября в 12:46
лучше с джавика
Natal_ka91• 06 октября в 12:47
А що ж так? Може, лопати ще взяти? Напевно, дивно що майже на 5й рік війни у руських технології розвиваються і ростуть.
автор Триндичіха Байрактар • 06 октября в 12:47
Ответ дляИринашка
та...неэфективно
Эффектно
Kot_v_meshke• 06 октября в 12:47
Ответ дляИринашка
лучше с джавика
Просто нужно купить джавелин в ближайшем военторге
Иринашка• 06 октября в 12:48
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Эффектно
не....не успеешь
Kot_v_meshke• 06 октября в 12:48
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Эффектно
Эффектно, но не эффективно, учитывая высоту полета. Если МВГ уже не достают, то чем ружье поможет?
Иринашка• 06 октября в 12:48
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Эффектно
дальность стрельбы мелкая
Иринашка• 06 октября в 12:49
короче....ничего не эффективно
Иринашка• 06 октября в 12:49
можно не спорить
Дресса• 06 октября в 12:50
Так, так... а потім один в одного з тих же рушниць стрілять почне народ.
Українці, он на форумі, із-за мови один одного на 13 сторінок доїдають. Уявляю собі , якщо всіх озброїти
І дайте мені відповідь на одне питання - війна, в якій населення самотужки рятує себе від дронів в тилу, це вже потужна перемога? Чи як?
YaLalina• 06 октября в 12:51
Можливо, краще влада хай припинить красти, побудує нормальні (підземні) бомбосховища, почне купувати/виробляти ракети, ппо, наймає інші національності воювати за гроші???
Дресса• 06 октября в 12:51
Ответ дляKot_v_meshke
Там в прямій речі мова про FPV дрони була, а не про шахеди
Kot_v_meshke• 06 октября в 12:52
Ответ дляДресса
Я оригинал не читала, а автор не удосужилась конкретизировать
Дресса• 06 октября в 12:53
Ответ дляKot_v_meshke
Ну у автора ціль одна)
Головне вкинути, а далі саме понесеться
Kot_v_meshke• 06 октября в 12:53
Ответ дляДресса
Ну у автора ціль одна)
Головне вкинути, а далі саме понесеться
Та да
_Анна_83• 06 октября в 12:56
Прикольно. Это он в реактивные дроны предлагает из ружья стрелять?
А что - банки с огурцами уже неэффективно?
Дресса• 06 октября в 12:58
Ответ для_Анна_83
FPV
автор Триндичіха Байрактар • 06 октября в 12:59
Ответ дляИринашка
короче....ничего не эффективно
Короче не ээфективно
Длинее эффективно, чем длиннее тем лучше
_Анна_83• 06 октября в 12:59
Ответ дляДресса
FPV
Прикольно.
Каждой домохозяйке - по ружью. Пусть дроны сбивает...
автор Триндичіха Байрактар • 06 октября в 13:00
Ответ дляДресса
Каждый желающий может сейчас купить ружье. В чем проблема?
Дресса• 06 октября в 13:08
А взагалі прикольно) уявила собі як їду в Києві на роботу, тут fpvішка летить. Я така бу-м-бум з рушніці, дунула на дуло та поїхала далі... Не хочеться матюкатися, але якісь сюр
Елена 2016• 06 октября в 13:08
как это все зае..... стою на воинском учете, как биатлонист (мастер спорта , начали звонить каждый день, всех бывших спортсменов биатлонистов на ноги подымают, в пятницу пойду отрабатывать и обучать стрельбу на опоре и по движущей мишени.
lus_so• 06 октября в 13:09
Ага. А за стрілянину в житловій забудові він цивільних від поліції буде ’відбивати’? Чи цивільним відразу гроші на штрафи-конфіскацію-новий ствол відкладати?
автор Триндичіха Байрактар • 06 октября в 13:11
Ответ дляlus_so
Мобильные группы ПВО штрафуют?
автор Триндичіха Байрактар • 06 октября в 13:12
Ответ дляДресса
...Или иду такая, а тут мне навстречу девочка с Советчицы...Я такая пах пах в нее, переступила. Дунула в дырочку и пошла дальше...
автор Триндичіха Байрактар • 06 октября в 13:13
Ответ дляЕлена 2016
Не мишенью, а значит уже хорошо
lus_so• 06 октября в 13:16
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Мобильные группы ПВО штрафуют?
Вони навчені і це їх робота. Вийдіть в місті, популяйте з дробака в дрон, як суто цивільна особа. Розкажете потім враження, коли вам на зоні телефон в камеру передадуть.
Мама Никитки-2• 06 октября в 13:18
Федоренко - Депутат Киевского горсовета, внештатный консультант оборонного комитета Верховной Рады Украины.
Де вони таких дибілів понабирали? Один собак пропонував продати, цей дрони з рушниці збивати 🤦🏻‍♀️
Добре що не закликав готувати банки з огірками. Хоча всі знають, що це найкраща зброя проти безпілотників.