Зілля до весілля• 06 октября 2025

Почему при биполярном расстройстве

То очень плохо, то хорошо
Copy-Paste• 06 октября 2025
Тому що це розлад. Тому що це психічне захворювання
курасаны• 06 октября 2025
в мене так все життя. Може теж розлад) Точно б поставили щось, якби до рук психотерапевта попала)
Copy-Paste• 06 октября 2025
Ответ длякурасаны
А немає здорових, є недообстежені
Взагалі «норма» в психічному здорові це доволі умовна тема
курасаны• 06 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
А немає здорових, є недообстежені
це точно)
Стервочка• 06 октября 2025
Вот я так и живу, могу месяц , а то пол года ничего не делать, потом за неделю все дела закрыть,
Майор Медуза• 06 октября 2025
Під час маніакальної фази відбувається перенавантаження мозку, фізичне та хімічне виснаження, тому далі наступає стадія депресії, доки мозок не відновиться.
Радість моя• 07 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Але вони не обов´язково чередуються, ці жві фази. Депресія може йти і 3 і 4 рази підряд