А я женатая• 06 октября в 20:42

Потеряла смысл жизни.

Не знаю что со мной. Постоянно тревога, настроение не очень. Все через жопу, ничего не получается. Как найти смысл жизни в текущем времени. Возраст 40+.
lilul990• 06 октября в 21:07
Шо я поняла про втрату смислів сьогодні наслухавшись і начитавшись всякого

Велике місто це неприродне середовище для нас

Для нас природно мати коло постійних знайомств у розмірі 100-150 людей, не більше

Для нас природно мати постійні фізичні нагрузки- не спортзал, а побутові

Для нас неприродно обробляти такий великий потік інформації кожен день

Ми повинні постійно нагружати наше тіло і бажано в умовах савани чи лісу.
lilul990• 06 октября в 21:08
Ответ дляАльдебаран
Примитивно как-то. Пожрать, поспать, потра...ся? Все?
Да. Усі мислі про велике побочний ефект розвитку мозку. Мозок ми розвивали шоб разжечь вогонь а не оце все
Люблю кетчуп• 06 октября в 21:09
Ответ дляАльдебаран
Ну чого все? Це частина задоволення, приємні емоції. Колись психічно хворих жінок оргазмами лікували. А без сну за три дні може дах поїхать, це необхідність
Альдебаран• 06 октября в 21:10
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так, приємна частина, і тільки. Біжиш все життя, потім бац- все. Як доживеш ще у здоровому глузді).
Ухахайкина• 06 октября в 21:15
Ответ дляАльдебаран
та ви що! це такий коктейль з позитивних гормонів, ні з яким пожрать чи поспать не порівняти. нє, ну кому шо, канєшно. тільки я думаю, що від кар´єрних досягнень і захисту докторської дисертації автор не стане щасливою).
Ухахайкина• 06 октября в 21:16
Ответ дляlilul990

все правильно, тільки це треба ще й в тропіках жити)
і там ще важливо голодувати періодично.
Майор Медуза• 06 октября в 21:17
Ответ дляА я женатая
Є
Супер , а большая...вы пример для своих детей
Ухахайкина• 06 октября в 21:20
Ответ дляАльдебаран
так ото ж!
знаєте цей інтернет-мем?
- куме, а нащо ви білите хату? а якщо ракета прилетить?
- а якщо не прилетить?

отак і ми, біжим-біжим, потім бац - все. так може, можна й не бігти вже аж так)
Альдебаран• 06 октября в 21:25
Ответ дляУхахайкина
так ото ж!
знаєте цей інтернет-мем?
- а якщо не прилетить?

Ні, треба бігти. Як казала моя бабуся: ’ ще належимось і відпочинемо’. Вона із інсультом паралізована лежала, а мені ще триндюлей вставляла, що в мене руки зі сраки і я в своєму Ха одні макарони варю і всі голодні) Так їй 82 було.
Дайте подуться• 06 октября в 21:27
Ответ дляА я женатая
Я не жалію себе. Я боюся, що все пусте, від цього ще страшніше
Смисл життя у вірі в Бога, подяку йому за кожен день, життя з Богом дає радість, спокій і після смерті вічне життя. Біблія - це інструкція для життя. Зайдіть колись до церкви баптистів, придивіться як і чим вони живуть, і життя перестане бути пусте.
Купи слона• 06 октября в 21:41
Это накопленный стресс от войны так действует, это не нормально так жить, не знаешь проснешься завтра или нет
Это инстинкт выживания, который самый важный, а он не защищён, вот психика и даёт сбой
У нас сегодня в городе про 3 суицида написали((
Майор Медуза• 06 октября в 21:45
Идите на улицу через не хочу и не могу
Дайте подуться• 06 октября в 21:50
Ответ дляКупи слона
Да, все верно, согласна полностью, тяжелая сейчас жизнь
автор А я женатая • 06 октября в 22:34
Ответ дляlilul990

Я зараз в маленькому місті. Це набагато гірше. До війни жила в Харкові.
IQ 80• 06 октября в 22:34
Подобрать АД и жизнь заиграет яркими красками.
lilul990• 06 октября в 22:37
Ответ дляА я женатая
Усе залежить. Чи жили ви на 25 поверсі чи на 6. Чи ви мали роботу де треба багато спілкуватись з незнайомими людьми в роз´їздах чи чілили на своєму районі
Щастя-здоровля• 07 октября в 02:09
Ой, у меня смысл чтоб от меня все отстали. Мне тоже 40+. Наконец то отвалил муж которому нужно было чтоб я чего то добивалась всегда, была лидером, а я не хочу. Хочу ходить на обычную работу, успевать в спортзал вечером и к детям. Позже хочу уехать на заработки убирать куда то когда дети съедут.