А я женатая• 06 октября 2025

Потеряла смысл жизни.

Не знаю что со мной. Постоянно тревога, настроение не очень. Все через жопу, ничего не получается. Как найти смысл жизни в текущем времени. Возраст 40+.
lilul990• 06 октября 2025
Шо я поняла про втрату смислів сьогодні наслухавшись і начитавшись всякого

Велике місто це неприродне середовище для нас

Для нас природно мати коло постійних знайомств у розмірі 100-150 людей, не більше

Для нас природно мати постійні фізичні нагрузки- не спортзал, а побутові

Для нас неприродно обробляти такий великий потік інформації кожен день

Ми повинні постійно нагружати наше тіло і бажано в умовах савани чи лісу.
lilul990• 06 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
Примитивно как-то. Пожрать, поспать, потра...ся? Все?
Да. Усі мислі про велике побочний ефект розвитку мозку. Мозок ми розвивали шоб разжечь вогонь а не оце все
Люблю кетчуп• 06 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
Ну чого все? Це частина задоволення, приємні емоції. Колись психічно хворих жінок оргазмами лікували. А без сну за три дні може дах поїхать, це необхідність
Альдебаран• 06 октября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так, приємна частина, і тільки. Біжиш все життя, потім бац- все. Як доживеш ще у здоровому глузді).
Ухахайкина• 06 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
та ви що! це такий коктейль з позитивних гормонів, ні з яким пожрать чи поспать не порівняти. нє, ну кому шо, канєшно. тільки я думаю, що від кар´єрних досягнень і захисту докторської дисертації автор не стане щасливою).
Ухахайкина• 06 октября 2025
Ответ дляlilul990

все правильно, тільки це треба ще й в тропіках жити)
і там ще важливо голодувати періодично.
Майор Медуза• 06 октября 2025
Ответ дляА я женатая
Є
Супер , а большая...вы пример для своих детей
Ухахайкина• 06 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
так ото ж!
знаєте цей інтернет-мем?
- куме, а нащо ви білите хату? а якщо ракета прилетить?
- а якщо не прилетить?

отак і ми, біжим-біжим, потім бац - все. так може, можна й не бігти вже аж так)
Альдебаран• 06 октября 2025
Ответ дляУхахайкина
так ото ж!
знаєте цей інтернет-мем?
- а якщо не прилетить?

Ні, треба бігти. Як казала моя бабуся: ’ ще належимось і відпочинемо’. Вона із інсультом паралізована лежала, а мені ще триндюлей вставляла, що в мене руки зі сраки і я в своєму Ха одні макарони варю і всі голодні) Так їй 82 було.
Дайте подуться• 06 октября 2025
Ответ дляА я женатая
Я не жалію себе. Я боюся, що все пусте, від цього ще страшніше
Смисл життя у вірі в Бога, подяку йому за кожен день, життя з Богом дає радість, спокій і після смерті вічне життя. Біблія - це інструкція для життя. Зайдіть колись до церкви баптистів, придивіться як і чим вони живуть, і життя перестане бути пусте.
Купи слона• 06 октября 2025
Это накопленный стресс от войны так действует, это не нормально так жить, не знаешь проснешься завтра или нет
Это инстинкт выживания, который самый важный, а он не защищён, вот психика и даёт сбой
У нас сегодня в городе про 3 суицида написали((
Майор Медуза• 06 октября 2025
Идите на улицу через не хочу и не могу
Дайте подуться• 06 октября 2025
Ответ дляКупи слона
Да, все верно, согласна полностью, тяжелая сейчас жизнь
автор А я женатая • 06 октября 2025
Ответ дляlilul990

Я зараз в маленькому місті. Це набагато гірше. До війни жила в Харкові.
IQ 80• 06 октября 2025
Подобрать АД и жизнь заиграет яркими красками.
lilul990• 06 октября 2025
Ответ дляА я женатая
Усе залежить. Чи жили ви на 25 поверсі чи на 6. Чи ви мали роботу де треба багато спілкуватись з незнайомими людьми в роз´їздах чи чілили на своєму районі
Щастя-здоровля• 07 октября 2025
Ой, у меня смысл чтоб от меня все отстали. Мне тоже 40+. Наконец то отвалил муж которому нужно было чтоб я чего то добивалась всегда, была лидером, а я не хочу. Хочу ходить на обычную работу, успевать в спортзал вечером и к детям. Позже хочу уехать на заработки убирать куда то когда дети съедут.