Вся така шо куди там• 06 октября 2025
Закохалась в хлопця з Баду
Зареєструвалась на Баду без фото:)) типу інкогніто, мій профіль не бачать я бачу, листала профілі і побачила хлопця, просто закохалась, мій типаж, те що мені треба 10/10, пару разів бачила його профіль, тепер не бачу, листаю кожен день а його немає( добре, що заскрінила, інколи любуюсь ним. Проблема в тому шо всі думки про нього хто він що він
Вся така шо куди там
• 06 октября 2025
Ответ дляИринашка
не,я имела ввиду года 3 назад
Та тоді я не сиділа на цих сайтах, тоді я безнадійно була закохана в одногрупника, з яким в мене нічого і не вийшло
Вся така шо куди там
• 06 октября 2025
Ответ дляИринашка
вот....опять таки,чего не вышло?))тогда то какая была,весила сколько?
Ну тоді я була 63-65, а не вийшло, бо я соромилась підійти, а він так і не підійшов
Вся така шо куди там
• 06 октября 2025
Ответ дляИринашка
не....тебе точно нужно рассказать всё)))
То розкажіть))) цікаво ж послухати вже
Зупка_цем• 10 октября 2025
Влюбляться исключительно во внешность во взрослом возрасте = быть тупой