Русланка з гілки• 06 октября в 21:47
Мами, дурне питання, але
як Ви використовуїте памперси? Я коли використовую, наприклад 5 ( до 15 кг.), то раніше одягала дитині памперс від ваги на 5 кг. більші ( щоб нічого не давило). Вона тягала його як мішок, інколи протікав. Це вже вирішила впритик використовувати памперс до кілограма дитини. І дивлюся резинка ну трішки давить і "булочки" трішки зверху. Але ж не тягає мішок. По кілограмам як раз навіть більші на 2 кг. ( використовую памперси JOY), а "булки" не поміщаються.
Проработник• 06 октября в 21:49
Ну як давить то або менше натягуйте, або на більший розсір переходьте. Ці кг дуже приблизні
Тоска в носках• 06 октября в 21:50
Всегда покупала по размеру, ничего не давило. 5 - уже трусики покупала.
Сижуревувшоке• 06 октября в 21:56
Завжди по розміру, але велике але: крій (посадка) самого підгузка дуже відрізняється у різних фірм і іноді у однієї фірми але різних ’моделей’. Тому ми вимушені були довго перебирати, поки не знайшли ідеальні для нас.