Не виправдовуюсь• 06 октября в 18:22

Однокласник избил ребенка

Что я могу сделать, кроме того, что уже натыкала его родителям за воспитание козла…
Можно написать заявление в милицию?
ШанельКуКу• 06 октября в 18:24
Удалено администрацией...
Барвіночка• 06 октября в 18:24
Коли мою дитину побили хлопці в туалеті, мій чоловік пішов поговорити з тими хлопцями. Більше дитину ніхто не чіпав. А ті хлопці, коли бачили мого чоловіка на вулиці, перші бігли до нього привітатися
Ленне-Рейма• 06 октября в 18:25
Так, якщо є синці - їхати знімати побої та писати заяву. Хочете прям сильно наказати - ведіть дитину до психолога, потім в заяві вкажете, що дитина була також травмована морально і була потреба звернутися до психолога, це буде теж ускладнювати ситуацію для сторони винуватця.
tereska• 06 октября в 18:27
Писати заяву на імʼя директора і йти на очну ставку з батьками хулігана. Не рекомендую погрожувати в будь-якому виді, це можна використати проти вас. Якщо є довідки з травмпункту, то можна і їх прикласти.
Синці, подряпини дитина має?
Love_Love_Love_• 06 октября в 18:28
Да, пишіть поки ще вам ненаваляли за тролізм
автор Не виправдовуюсь • 06 октября в 18:28
Ответ дляШанельКуКу
Удалено администрацией...
Масяня Я• 06 октября в 18:30
Треба йти до лікарні, скаржитися на тілесні пошкодження, фіксувати стан здоровʼя дитини. А далі або лікар повідомляє у поліцію, або ви самостійно звертаєтесь на підставі медичного висновку
чаревна• 06 октября в 18:30
Дети дерутся иногда
Умничка-помощничка• 06 октября в 18:32
Обождать за углом и ’поговорить’))) гарантия 1000%
чаревна• 06 октября в 18:32
Автор, а за что ваш тумаков получилч просто так или по делу?
ЯсноВидящая• 06 октября в 18:32
Ответ длячаревна
Дети дерутся иногда
Удалено администрацией...
автор Не виправдовуюсь • 06 октября в 18:33
Ответ дляМасяня Я
А можно поехать в травмпункт
Ответ длячаревна
Дети дерутся иногда
Дерутся и избить ребенка так, что аж обувь слетала, это разные вещи
Масяня Я• 06 октября в 18:34
Ответ длячаревна
Дети дерутся иногда
В класі сина на уроці фізри один хлопець повалив іншого і відбував ногами. Встиг зламати ребро та руку так, що робили операцію, співставляти кістки на металеві прути. А взагалі то так, іноді діти бʼються
автор Не виправдовуюсь • 06 октября в 18:34
Ответ длячаревна
У меня девочка, а бил ее мальчик в два раза большее ее ногами
ШанельКуКу• 06 октября в 18:34
Ответ дляНе виправдовуюсь
Удалено администрацией...
Масяня Я• 06 октября в 18:35
Ответ длячаревна
Яке має бути діло, щоб дитину побили? За що ви бʼєте своїх дітей або за який вчинок можна побити вашу дитину?
чаревна• 06 октября в 18:35
Ответ дляНе виправдовуюсь
Это вообще, дно
автор Не виправдовуюсь • 06 октября в 18:35
Ответ дляШанельКуКу
Удалено администрацией...
Svitlo_• 06 октября в 18:36
Ответ дляУмничка-помощничка
Не дивно, що діти б´ються в школі. Беруть приклад з батьків, які знають один вихід - чекати за ’углом’
Масяня Я• 06 октября в 18:36
Ответ дляНе виправдовуюсь
А можно поехать в травмпункт
Травмпункт це хіба не лікарня?
автор Не виправдовуюсь • 06 октября в 18:36
Ответ дляМасяня Я
Так и что вы делали? Чем закончилось?
ШанельКуКу• 06 октября в 18:38
Ответ дляНе виправдовуюсь
Удалено администрацией...
А может это надо сразу в старпосте обозначать, а не потом козыри из рукава кидать?
автор Не виправдовуюсь • 06 октября в 18:38
Ответ дляSvitlo_
Ну мой муж из пгт из глубинки, а я городская львица
Так вот, мужа уже прикрыла дома, а то он порывался уже ехать домой к тому обидчику и навалять его родителям за воспитание)
Масяня Я• 06 октября в 18:38
Ответ дляНе виправдовуюсь
В нас була дівчинка, яка в пʼятому класі ходила била пацанів кулаком під дих. Допоки пацани її не попередили, що якщо бʼється як пацан, то нехай готується отримувати за це як пацан. Один раз обраточку отримала і зупинилась. Це я до того, що дівчатка теж різні бувають
автор Не виправдовуюсь • 06 октября в 18:39
Ответ дляШанельКуКу
Та на нервах, не правильно сформулировала
Svitlo_• 06 октября в 18:40
Ответ дляНе виправдовуюсь
Чим тоді ваш чоловік відрізняється від того хлопця?
Масяня Я• 06 октября в 18:43
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так и что вы делали? Чем закончилось?
Я нічого не робила. А батьки того хлопчика чомусь не захотіли заяву в поліцію писати, хоча хірург наполягав. Зупинила того пацана мама дівчинки. Вона з нею пішла до лікаря, зафіксувала синці на руках та розтягнення звʼязок запʼястя. Показала це матері хлопця, спитала нести в поліцію чи вони займуться вихованням сина. На якийсь час він притих. А потім ми пішли в іншу школу, тому що в класі був повний безлад, вчителі забили на той клас, уроки проводили формально.
АБВГДэшница• 06 октября в 18:43
Нормальні батьки не сиділи б на форумі, а йшли знімати побої. Але ж то нормальні батьки ,а не тролі
автор Не виправдовуюсь • 06 октября в 18:43
Ответ дляSvitlo_
Ни чем, просидел все детство в комнате милиции))