Баба_Воля• Изменено 07 октября в 08:43
Погано після спілкування з людьми
Останні роки стає погано після спілкування з людьми або перебування серед людей. Щось скажу, що на мій погляд не так, чи якось не так на це відреагують і потім мучусь декілька днів, думаю, що краще б мовчала. І взагалі погано, наче люди спустошили мене. Коли була молодша, було таке, але не настільки яскраво виражене. Є тут ще такі ненормальні, чи що це взагалі?
Голубец• 07 октября в 08:47
И я такая. В молодости с этим было проще, наверное нервная система крепче была)
Сейчас вообще минимальное общение, устала от людей.
Баба_Воля
• 07 октября в 08:49
Ответ дляГолубец
Ось, ви розумієте про що я. Раніше теж переживала, але години і не так сильно, зараз дні. І кожен вихід на люди це я вже переживаю, що знов буде щось таке.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября в 08:49
вам плохо не от людей, а от своей реакции на них. представьте, что вы под защитой своего рода, например, или своего высшего я.
и ничего с вами не случится- вы неуязвимы.
Позаземний розум• 07 октября в 08:52
Ответ дляБаба_Воля
Ну это ненормально конечно. Видимо война усугубила какие-то ваши трудности в общении. Вам нужно в терпию идти.
Додекаэдр• 07 октября в 08:55
Выше правильно написали,вам надо научиться ставить блоки,говорит про себя слова-стоп и прочее....
Баба_Воля
• 07 октября в 08:56
Ответ дляАнти-анонім
Ви не працюєте?
Працюю віддалено, як і дуже багато людей зараз. Так, через людей на роботі я теж часто переживаю , але до них вже звикла і з цим легше,швидше попускає
Баба_Воля
• 07 октября в 09:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Намагаюсь. Говорю собі, що загалом же всім на всіх начхати, вони вже й забули, що я там сказала, але ж я все одно прокручую це і їм себе. Як інші люди з цим справляються? Як не думають про те, хто як на них відреагує??
Жена сантехника• 07 октября в 09:10
У мене таке буває після спілкування з деякими людьми. Наче забирають мою енергію, я після такої наприклад 20 хвилинної розмови ні про що як вижатий лимон і потім півдня в себе приходжу.
МастерЮля• 07 октября в 10:21
Ответ дляПослушная
Ви соціопатка
Йдіть в розвідники, або дослідники, там людей немає
Соціопат і соціофоб — це абсолютно різні поняття: соціопат (або людина з дисоціальним розладом особистості) нехтує суспільними нормами, відчуває знижену емпатію та діє егоїстично, тоді як соціофоб боїться соціальних взаємодій та уникає їх через тривогу та страх негативної оцінки.