Бринзолетта• 11 сентября в 14:51
"Слабких людей" легше підставити?
Я вже не перший рік чую від начальниці, та і від колективу, що ти у нас така добренька, така тиха, боїшся зайвий раз щось сказати, безхарактерна, тебе легко підставити через ці риси, краще таким не бути. І я от дійсно думаю про це, а дійсно що так є? Слабохарактерних легше підставити?
Хвець-тець• 11 сентября в 14:54
Любого могут подставить. Обычно это не слабый / сильный. А умный и тупой.
оксюморон• 11 сентября в 14:58
начальнице надо сказать что она такая тупая что даже не заметит если ее подставить
Бринзолетта
• 11 сентября в 14:59
Ответ дляДівчина Гілмор
Відколи ввічливість це ознака слабкості?
Ввічливість це одне. Слабкість вони мають на увазі, що я легко погоджуюсь, не вмію відстояти свою точку зору, надаю перевагу змовчати ніж щось сказати одразу. І це є та сама слабкість
Дівчина Гілмор• 11 сентября в 15:01
Ответ дляБринзолетта
А ви як це розцінюєте? Теж як слабкість?
Бринзолетта
• 11 сентября в 15:03
Ответ дляДівчина Гілмор
Я це розцінюю як пофігізм, якщо чесно. Мені не цікаві ці робочі авантюри, я просто з усіма стараюсь підтримувати нормальні стосунки, але я не вмію ставити на місце, я все легко ковтаю, хоча не приємно
Атятя_тётя• 11 сентября в 15:08
Ответ дляБринзолетта
Ніхто не каже брати участь в робочих авантюрах. Але не цікавитись ними, дивно.
Ви повинні знати, що робиться в офісі. І, в першу чергу, для свого ж добра .
Дівчина Гілмор• 11 сентября в 15:08
Ответ дляБринзолетта
А я це розцінюю як мудрість з вашого боку
Поддакиваю иногДА• 11 сентября в 15:11
Слабые и тупые разные вещи. Может начальница считает вас тупой?
Бринзолетта
• 11 сентября в 15:17
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вона вважає, що я просто безхарактерна і все
Поддакиваю иногДА• 11 сентября в 15:18
Ответ дляБринзолетта
Значит она сама тупая, если думает, что бесхарактерные ничего не соображают.
Бринзолетта
• 11 сентября в 15:23
Ответ дляАтятя_тётя
Все що мене цікавить, це зп яку я отримаю.
Бринзолетта
• 11 сентября в 15:24
Ответ дляДівчина Гілмор
Просто мені якось байдуже на все, я така є. На роботі мене цікавить лише моя зп. Все інше маловажливо, то шум
Бринзолетта
• 11 сентября в 15:25
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я просто якось легко на все ведусь, та ще й безхарактерна. Думаю в цьому основна причина. Але я ніколи не роблю те що зашкодить мені
Поддакиваю иногДА• 11 сентября в 15:26
Ответ дляБринзолетта
На что вы ведетесь?
Бринзолетта
• 11 сентября в 15:34
Ответ дляПоддакиваю иногДА
На что вы ведетесь?
На щоя ведусь? Легко можу погодитись на додатковий робочий день, за умови повної оплати, а не починаю права качати. Ведусь на аргументи їхні, навіть якщо вони не праві. А потім обдумую те все, і розумію що я права була, не відстоюю свою точку зору
КаРаКаТиЦа• 11 сентября в 15:47
Ответ дляБринзолетта
Яка у вас туповата керівниця...
Поддакиваю иногДА• 11 сентября в 15:51
Ответ дляБринзолетта
Легко можете согласиться на доп. Рабочий день, потому что есть время свободное, если у меня его нет, так и вопрос отпадает) а то что не оспаривать их аргументы, так умный не спорит с дураками, главное не делать то, что они предлагают под этими аргументами)
КаРаКаТиЦа• 11 сентября в 15:52
Керівник не має права вам давати оцінку як особистості, знецінюючі вас. Вона має оцінювати ваші професійні якості, чи ви відповідаєте посаді і заробітні платі, що отримуєте. Як ви працюєте, на скільки ви справляєтесь з роботою, завданнями які перед вами стоять. А ви марія Іванівна ще те хамло. Проскакали копитами по моїм кордонам, насрали в чужого города, користуючись положенням і вважаєте це нормою...якось так. Нажаль, ідіоти тепер при владі, всюди.
Куда_бежать• 11 сентября в 20:18
Ответ дляБринзолетта
Ну я такая слабая тоже,но меня никто никогда даже не пытался подставить.