Друзі, вітаю! Мене звати Саша, я маркетолог. Проводжу дослідження нашого майбутнього, а саме — ким хочуть стати наші діти.
Нещодавно трапилося на очі, що американські діти хочуть бути блогерами повально. Стало цікаво, що ж у наших. Маю вже 250 відповідей, але треба ще для чистоти вибірки.
Будь ласка, пройдіть зі своїми 8-15-річними дітьми (вони і самі впораються) опитування на три обовʼязкових питання.
Дуже подякую. А головне — в підсумку поділюся картиною нашого майбутнього світу.
Всім добра
Гарнюнька• 07 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
ні, мій захопився ще років з 14 і тримається свого). Хоча його і механічний теж приваблює
В мого всі патенти і вітрильник :) а також морські рейси ( і по Балтику теж )але раптом вирішив робити PPL
Сокодавка ще та• 07 октября 2025
Ответ дляГарнюнька
я тішусь, що таки чогось хоче, має ціль і старається йти до неї. На відміну від дочки... хоча в глибині душі сподіваюсь, що вона таки зміниться/переросте
Гарнюнька• 07 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Живете в Польщі ?
Сокодавка ще та• 07 октября 2025
Ответ дляГарнюнька
Живете в Польщі ?
діти так, я поки що туди-сюди, але розумію, що пора визначатись. Але в мене ще задовго до війни життя з Польщею пов’язане тісно, я тут, як вдома
Гарнюнька• 07 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Ми - так
Власне біля моря , тому і понєслось патенти - вітрильники
Але тепер щось зацікавило небо
Побачимо - головне що є прагнення
Але тепер щось зацікавило небо
Побачимо - головне що є прагнення
Сокодавка ще та• 07 октября 2025
Ответ дляГарнюнька
Ми - так
Але тепер щось зацікавило небо
Побачимо - головне що є прагнення
Але тепер щось зацікавило небо
Побачимо - головне що є прагнення
+1, я теж так вважаю, що головне - прагнення і цілеспрямованість. Хай нашим дітям все вдається
Бочка порохУ• 07 октября 2025
11 лет, разработчик игр.
Уже несколько лет тренируется в роблоксе, даже открыл там ’студию’. Иногда в Геометри Деш делает свои уровни. Временами ругается на авторское право
Бензопирен• 07 октября 2025
архітектором років з 12
ми тут у свій час усі Лего скупляли
але є ще одна пристрасть - гонки\авто, то, як варіант, розробка якихось панелей управління в салоні авто
майже 18 дівчина
ми тут у свій час усі Лего скупляли
майже 18 дівчина
Просто болталка• 07 октября 2025
Сину 12. Щось не повʼязане ніяким з точними науками. Журналіст, ведучий на телебаченні, викладач в університеті, щось типу такого. Розповідаю йому про agile коучерів і scrum менеджерів у себе в компанії, от йому б таке підійшло
Сірничок• 07 октября 2025
Моя дочка уже пару лет хочет стать полицейским.
НО...месяц назад прозвучало МУСОРЩИКОМ. Потому что машина у них прикольная, и они по ночному городу мотаются. На моё замечание про запах, сказала, что на на нос зажим наденет и порядок.
8 лет
Знову Я• 07 октября 2025
Ответ дляАнонім-ка
Як мама
Два раза сбили мужа на велосипеде конченые тцкашники . я им потом звонила женщина-Тцкашница : ничего не знаю ничего не могу сказать...
Проклинаю их всех каждый день до седьмого колена
Анонім-ка• 08 октября 2025
Ответ дляЗнову Я
я проклинаю ухилянтів і путю
Знову Я• 08 октября 2025
Ответ дляАнонім-ка
я проклинаю ухилянтів і путю
Тцк мрази убивающие своих сограждан - хуже врага эта гниль. Будут истреблены и прокляты в веках.
Знову Я• 08 октября 2025
Ответ дляАнонім-ка
я проклинаю ухилянтів і путю
А что тебе ещё остаётся .. только этих ухилянтов в окопы под кабы бросают чтоб ты могла и дальше возвращаться с кровавыми деньгами потомство свое тцкашное в безопасности растить.
Анонім-ка• 08 октября 2025
Ответ дляЗнову Я
Краще б путю так проклинали і сво-ків