Pocupatel• 07 октября 2025

Ким мріють стати ваші діти?

Друзі, вітаю! Мене звати Саша, я маркетолог. Проводжу дослідження нашого майбутнього, а саме — ким хочуть стати наші діти.

Нещодавно трапилося на очі, що американські діти хочуть бути блогерами повально. Стало цікаво, що ж у наших. Маю вже 250 відповідей, але треба ще для чистоти вибірки.

Будь ласка, пройдіть зі своїми 8-15-річними дітьми (вони і самі впораються) опитування на три обовʼязкових питання.

Дуже подякую. А головне — в підсумку поділюся картиною нашого майбутнього світу.
Всім добра

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBaRf9Tl...
БолеИменее• 07 октября 2025
Поваром, ветеринаром, и блогером.
Сонечко• 07 октября 2025
Старшая воспитателем или дизайнером.
Младшая-не уверенна,но вроде бы, учителем маиематики
автор Pocupatel • 07 октября 2025
Ответ дляБолеИменее
Поваром, ветеринаром, и блогером.
можете вказати вік, будь ласка?
Кружите меня,кружите• 07 октября 2025
А что если в 22 не знаешь кем хочешь быть. Хотя уже есть дети
Настасья Пицун• 07 октября 2025
психіатром поки або хірургом травматологом
Мотористка• 07 октября 2025
Сыну 13, психологом
Ні за холодну воду• 07 октября 2025
Миллионером
Міряю від одиниці• 07 октября 2025
Хотел быть поваром, сейчас дальнобойщиком)) почти 13
Анонім-ка• 07 октября 2025
ТЦК
Та легко!• 07 октября 2025
дочка 16 - дизайнер одягу та тату майсте
син 15 - взагалі ніяких думок
Я натуралка• 07 октября 2025
Моїм дітям вже більше 15) Але таки мріяли) Старша донька (24 р) мріяла стати перукарем, а стала проджект-менеджером в міжнародній консалтинговій компанії. Молодша (17 р) років з 9 мріяла про айті, інших варіантів і не мала ніколи. Зараз студентка на комп´ютерних науках, дуже задоволена своїм вибором поки що...
Поддакиваю иногДА• 07 октября 2025
10-летняя дочь с 3 лет мечтает быть поваром, с 7 - конкретно кондитером.
14-летняя никогда не знала, кем хочет быть, и хронически страдает по этому поводу, хотя задатков хороших очень много, ничего ее не устраивает.
Пищалка• 07 октября 2025
Актором. 14 років, хлопець
Водійка хімарса• 07 октября 2025
Цьогоріч на фотоальбом з випускного в садочку діток фотографувати з табличкою, де писали майбутню професію, яку обрала дитина. Одна дівчинка хотіла бути блогером, більша половина хлопців військовим чи поліцейським. Мій малий сказав, що хоче стати менеджером.
Знову Я• 07 октября 2025
10 - дизайнер, 13 - программист
Гарнюнька• 07 октября 2025
Пілотом - 16 років або моряком ( офіцером )
Знову Я• 07 октября 2025
Ответ дляАнонім-ка
ТЦК
Наверное как папа?
Творог для розжига• 07 октября 2025
Моєму 15р, прям конкретики немає. Хоче тим, де можна багато заробляти)
А так хотів би бути науковцем- фізиком ( вічний двигун на дає спокою) , кіберспортсменом, власником магазину та СТО, депутатом, програмістом.
Ms. Доброта• 07 октября 2025
11 років сину, хоче бути генетиком і блогером одночасно (не питайте 🙈😂)
Allein74999• 07 октября 2025
13 лет, просто хочет, чтоб от него отвалили
СирОжино пирОжино• 07 октября 2025
Донька завжди хотіла не працювати, займатись домом
Сокодавка ще та• 07 октября 2025
Ответ дляAllein74999
це в мене донька така, 14 років(((( Сину 17, посилено готується до вступу в морський університет (навігація)
Сокодавка ще та• 07 октября 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
в маму?
Бабо-лебідка• 07 октября 2025
6 лет - девочка
или полицейским или стоматологом
Анонім-ка• 07 октября 2025
Ответ дляЗнову Я
Наверное как папа?
Як мама
Гарнюнька• 07 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
В якій країні навігація ?
Сокодавка ще та• 07 октября 2025
Ответ дляГарнюнька
В якій країні навігація ?
Польща, Морський університет в Гдині
Пенсіонер• 07 октября 2025
Космонавтом
Гарнюнька• 07 октября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Польща, Морський університет в Гдині
І мій туди збирається
Але вже зараз в пілоти думає
Сокодавка ще та• 07 октября 2025
Ответ дляГарнюнька
І мій туди збирається
Але вже зараз в пілоти думає
ні, мій захопився ще років з 14 і тримається свого). Хоча його і механічний теж приваблює