Единорог помог• 07 октября в 15:00
Це нормальна ситуація зі сторони, чи жлобство?
Ситуація...
Зустрілися о 18:00 з хлопцем. Пішли до бару (до бару таксі я сама собі викликала, він собі окремо).
У барі випили по 2 коктейлі та сирно-фруктову тарілку він замовив. Тобто, за фактом це була наша вечеря.
Я була не голодна, думаю добре.
З самого початку була домовленість, що я в нього залишуся. Він це наперед знав.
Приїхали до нього, випили по келиху вина.
Певна річ, чим ми вночі і зранку... займалися.
Зранку я пішла в душ, він зробив каву та каже, що тільки кава є на сніданок. Посиділи ще так до 11.00, він мене потім відвіз додому.
Питання в чому... невже не можна було заздалегідь закупити хліба, ковбаси на бутерброди?
Знаючи, що в нього дівчина ночує?
Такий осад залишився. Турботи виходить немає?
Прямо так і сказати про це? Бо мене аж розпирає.
Я була не голодна, думаю добре.
Знаючи, що в нього дівчина ночує?
СирОжино пирОжино• 07 октября в 15:35
Автор, очевидно що чел хотів і мав чисто секс халявний. Вибачте, але він не потурбувався про вас що можете бути голодна , а я думаю що після вечора і до 11ранку він й сам проголодався, тільки от чомусь вам не запропонував замовити й поїсти разом, що означає що як мінімум жлобисько, і як максимум точно за вас не переймається. Робіть висновки
пані Солоха• 07 октября в 15:35
Ответ дляЕдинорог помог
Я думала вам обоим в районе 20, плюс минус
пані Солоха• 07 октября в 15:36
Ответ дляСкиниУскачи!
Автор, це не норма. Трохи дивно. Може спробувати виховувати, якщо хлопець сподобався
Жлобы и нарцы без эмпатии не меняются.
пані Солоха• 07 октября в 15:38
Ответ дляЕдинорог помог
Я з ночівлею вперше залишилась.
До того, вечеря була в нього.
В нас не так давно секс почався.
До того, вечеря була в нього.
В нас не так давно секс почався.
дропайте.
С таким страшно попасть в халепу. Война болезнь беременность такой оставит без еды и денег и свалит за горизонт.
пані Солоха• 07 октября в 15:39
Ответ дляКидстаффовна
Може в нього такий стиль життя, без їжі. Він міг просто не подумати про це, відразу жлобом охарактеризували
Ну естественно, стиль жизни
Он конечно же сам не ест и деньги на себя не тратит, питается воздухом.
Кидстаффовна• 07 октября в 15:39
Ответ дляпані Солоха
Ну естественно, стиль жизни
Та не всі як ви тільки і їдять, вам не зрозуміти
пані Солоха• 07 октября в 15:39
Ответ дляДівчина Гілмор
Жлоб. А чого ви йому не сказали, ’Валера я голодна, давай мак чи суші замовимо’ так і сиділи до 11:00 скромна
Если надо объяснять, то не надо объяснять
пані Солоха• 07 октября в 15:41
Ответ дляЕдинорог помог
Ні, не піду. І напевно скажу йому, чому.
Турбота має бути
Не треба нічого казати. Просто блок чи ігнор.
пані Солоха• 07 октября в 15:42
Ответ дляЕдинорог помог
А що для вас турбота?
Голодна дівчина чи ні? Холодно ій чи ні.... Пригостити смачним, це не турбота?
Дізнатись чи жива після обстрілів, кинути грошей щоб мала за що зняти житло чи доїхати додому тощо
Ряженка• 07 октября в 15:42
Ответ дляШанельКуКу
бо йому на вас насрати. мені 44 р і коли я залишаюсь у чоловіка, то мені не просто звечора купують все найліпше- червону рибку, злаковий хліб, авокадо,вершки до кави,тістечка(це на вибір), сир і сметану на сніданок, він ще й приготує його і подасть. -це може бути омлет з овочами. купує все,щоб я зранку вибрала.
а вам і так сойдьот.
Ого у вас райдер ))
пані Солоха• 07 октября в 15:43
Ответ дляКидстаффовна
Причому тут це? Грошей він теж не дає.
ШанельКуКу• 07 октября в 15:43
Ответ дляРяженка
Ого у вас райдер ))
коли жінка себе поважає, то такі і трапляються
aljonyshka• 07 октября в 15:44
Ответ дляКолгоспниця
Виходить так. Просто нашару отримав що хотів
А обычно дают за еду?))))
Единорог помог
• 07 октября в 15:45
Ответ дляпані Солоха
А за гроші, ви хіба не іжу купуєте?
Ряженка• 07 октября в 15:49
Ответ дляШанельКуКу
ну от побачили. Оце вперше такий прийом?)))) жесть.
я коли вперше залишилася- і торт був,і шашлик,і піца,і сік,і салат.. Все чого душа бажає. Бо це турбота,бо до тебе в гості жінка прийшла. Запросити в гості і не купити елементарного торта. ДНО,днище.
А какой у вас вес?)
Колгоспниця• 07 октября в 15:50
Ответ дляАшолюдискажуть
не має. я, гаприклад, не їм зрання. не залежно чи маю секс, чи ні. то, що для вас мастхев для іншої людини може бути незрозумілим чимсь ви протупили . якщо без їжи кукуха не заводиться треба було просто підстрахуватися та ввечері заїхати чогось купити
а тут ви така. підмилася, келих гапнула і - кружите меня, кружите
Ну если себя не ценить, то да, надо было со своим борщем в банке прийти
Колгоспниця• 07 октября в 15:51
Ответ дляЕдинорог помог
Він же не запитує , що мені не сподобалось.
Думає все ок.
Йому - 39 років
Думає все ок.
Йому - 39 років
Тогда все ясно... если бы 20, тогда еще простительно.
Кидстаффовна• 07 октября в 15:52
Ответ дляпані Солоха
Причому тут це? Грошей він теж не дає.
А повинен? Вона йому дружина? Вони знайомі ледве два місяці
Колгоспниця• 07 октября в 15:52
Ответ дляпані Солоха
Нарц. Те не способны думать о потребностях другого.
Считают что только им нужна еда, жилье, отдых, деньги, обувь, оздоровление и т.д.
пані Солоха• 07 октября в 15:53
Ответ дляКидстаффовна
Не должен, но даст если любит и заботится. А другой и не нужен.
И неважно, жена она ему или нет.
Ряженка• 07 октября в 15:53
Ответ дляШанельКуКу
В смысле ,за еду ?)
Кидстаффовна• 07 октября в 15:55
Ответ дляпані Солоха
И неважно, жена она ему или нет.
А де було про любов?)
ШанельКуКу• 07 октября в 15:55
Ответ дляРяженка
В смысле ,за еду ?)
ні, це повага до гостя. це виховання. коли ти хамло,то таке і є. для мене це дичь- запросити і не пригостити нічим. перший раз жінка прийшла! дно. замов суши,зроби приємне,потурбуйся. це говорить проте,що в нього таких повно і кохання нема.коханий чоловік зі штанів вистрибне,щоб приємне зробити
Борець за гаманець• 07 октября в 15:56
Короче, потрахал вас чел на халяву, что скажешь. Я бы в жизни у него дома больше не появилась. Пусть теребонькает.
Я такая наивная• 07 октября в 15:57
Ответ дляaljonyshka
А обычно дают за еду?))))
Ну вот, ’дают’... Зачем так?
Если любые гости ночуют, хоть друзья, хоть девушка - нормально предложить еду. Пусть не на ужин хоть на завтрак.
Или спросить: блин, а ты не голодная? Я протормозил. Давай хоть омлет пожарим...
Дюймовочка• 07 октября в 15:58
Ответ дляЕдинорог помог
Турбота має бути
Да перестаньте, просто скажете и посмотрите на действия, потом вывод, чего вот это молча сливаться
пані Солоха• 07 октября в 15:59
Ответ дляКидстаффовна
А де було про любов?)
Ну тоді нафіг він всрався?
Кидстаффовна• 07 октября в 15:59
Ответ дляпані Солоха
Ну тоді нафіг він всрався?
А вона нафіга всралася?