Пупс• Изменено 07 октября 2025
Что за фрукт? кто в теме?
а то я впервые вижу
Стрибну в гречку• 07 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
реально не знали?
я чула назву айва, і наче пам´ятала, що це наче схоже на грушу, але от по фото не змогла б сказати що це, тому і почала читати тему - стало цікаво що це... ніколи в руках не тримала і не пробувала на смак...
Цідило правди• 07 октября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
и дерево никогда не видели? Я без стеба - просто интерестно. А где Вы живете?
Стрибну в гречку• 07 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
Ні навіть не уявляю як воно виглядає. Київ. Всі кияни в якомусь там ннн поколінні, не було бабусів-дідусів в селі, все що бачила або в магазині або на малюнках, ну і проїздом там коли поміж селами їхати якщо, але якось не траплялося в око
Запароленое одеяло• 07 октября 2025
Ответ дляМания-Величия
з мясом даже и не слышала, лично я не люблю мясо со сладким привкусом...
З м´ясом.
Невгамовна сила• 07 октября 2025
Не знаю почему, я в детстве любила есть айву. Мне мама покупала специально, резала и я как яблоко его ела. Потом прошло. Сейчас не люблю
Пупс
• 07 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
Я не видела дерева, крутилось в голове что айва, но никогда не покупала и не ела.
Пупс
• 07 октября 2025
Ответ дляМоре Щастя
Я обожнюю сік з айви )
Ніколи не пила? Ви маєте на увазі фреш?
Море Щастя• 07 октября 2025