Самоучка• 07 октября 2025
Почему люди тормозят на кассе в супермаркете
Меня реально раздражают люди которые стоят на кассе и ковыряются в носу пока им пробивают товар. Потом расплачиваются и начинают складывать свой товар в пакет..... Кассир уже начинает пробивать следующему покупателю и покупатель не имеет возможности складывать свой товар в пакет.... Реально бесит такое. Я просто подхожу, кладу свой пакет сверху и начинаю складывать свой товар.
У людей нет мозгов или нет уважения к другим людям, они не понимают что очень задерживают очередь....
Посудомойка• 08 октября 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Где вы такое помните?
Киев. Например, большой был на Контрактовой площади. Там где раньше был универмаг. И в первых Фуршетах . И в Ашане
Летала_НаМетле• 08 октября 2025
Ответ дляКарамбулкул
А так наче в Бразилії жваві люди на вигляд. Хоча може з часів Рабині Ізаури, особливо як там рабство відмінили, то трохи помінялося.
Они очень резвые попраздновать и потанцевать. Работать - нет. Самому себе пакеты на кассе собрать и расплатиться, тоже к труду приравнивается)
Соседушка• 08 октября 2025
Ответ дляСамоучка
Треба поважати оточуючих. Саме це відрізняє людину від бидла!
Так почніть з себе
Соседушка• 08 октября 2025
Ответ дляСамоучка
На касі треба збирати товар в пакет, коли Ваша черга підійшла. Стояти будете в себе вдома.
Чого ви вказуєте що, кому і де робити?
Ніхто не має підлаштовуватись під вас.
Курочка-чубаточка• 08 октября 2025
Меня раздражает, когда приходится за каждой покупкой стоять ждать, пока другой покупатель выберет себе яблоки, кефир и т.п. Но тут уж ничего не сделать, все имеют право выбирать. На фоне этих задержек, лишняя минута на кассе это ерунда.
Небоброїдка• 08 октября 2025
Меня бесят аптеки), каждый второй рассказывает провизору свои диагноз, материальное положение, провизор начинает предлагать хрень всякую. Та ну нах (и не уйдёшь 😂 Не выслушав чужие болячки.)
Пез Году Неделя• 08 октября 2025
Ответ длямуха в кедах
Тому я в великі магазини приходжу в соціальнонеактивний час . І черг нема
аналогично, часов в 6 утра люблю ходить
Психологічка• 08 октября 2025
Ответ дляЧупа-чупс
А к чему эти скоростные нормативы? Кто спешит- добро пожаловать на кассу самообслуживания! Там и налички нет, и бесячих покупателей, которые не успели сложиться. Припадочные какие-то, честное слово. Прям молниеносно надо расплачиваться, собираться
Усюди ж є самокаси. Ага
Психологічка• 08 октября 2025
Ответ дляБулькаю
В ср@ку таких як ви. Реально бісять, підходять ближче, кудись квапляться. І касири дурнуваті, якого бена починати пробивати товар іншого покупця, якщо попередній ще не склав свій? Чим дешевше магазин, тим більше таких «поспішаючи». В ЛєСільпо ніхто нікого не квапить, нікуди не поспішає. Метушня доля дрібних людей
Дуже приємно постояти пів життя в черзі за хавкою. Особливо зараз, коли на вулиці ледь не мінус, ти в 104047199 шарах одягу стоїш обтікаєш, і якесь мурло гальмує чергу. Вам подобається просирати життя в супермаркеті і пітніти – стеліть килимок і хоч під касою спіть. Існують нормальні люди, котрі цінують свій час, уявляєте?
Психологічка• 08 октября 2025
Ответ дляСтрекозей
Ви з тих, у кого вічний пронос?
Для особливо нервових соціопатів є каси самообслуговування
Я сподіваюсь, ви готові надати перелік всіх магазинів з самокасами. Раджу починати з ЕКО і Атб.
Психологічка• 08 октября 2025
Ответ дляБулькаю
Так от і ви поважайте інших і їх бажання нікуди не поспішати, жити в комфортному темпі
Нащо поважати бажання оселитися в супермаркеті на дофігаліон часу? Людям немає чим зайнятись, у них немає особистого життя? Я завжди фігіла з цих любителів дозвілля в продуктовому, бляха, магазині. Звісно, якби продукти магічним чином з´являлися в холодильнику самі, ніколи б у житті я в цих душних сараях не бувала
Булькаю• 08 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Ви зараз в +15 в 104047199 шарах одягу? У вас клімактерічни припливи, що ви пітнієте в магазині, де температура не вище +18? І це виключно ваш вибір часто ходити в магазини в час пік та стояти в черзі. До речі ви пробували подивитись скільки саме часу ви стоїте в черзі і скільки хвилин людина складає решту в гаманець та свої покупки в сумку чи пакет? Ви будете здивовані, тому що це не більше хвилини. Але для вас ця хвилина вічність, тому що ви знервована сама по собі і вас дратує не час, а те що людина попереду вас спокійна і може собі дозволити не поспішати. Дозвольте і ви собі не поспішати
ПодругаМужа• 08 октября 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Так может надо чтоб охранник стегал хлыстом, тех кто не успевает сложить покупки в процессе пиканья?
Удалено администрацией...
Летала_НаМетле• 08 октября 2025
Ответ дляТайТаке
Обидно
Я только что получила ответ от почты, насчёт посылки с гречкой. Они решают, пропустить её или нет. На решение им нужно 90 дней.
Даже не знаю, плакать или смеяться...