Пухнасті штани• 08 октября в 13:59

Як подякувати медперсоналу?

Людина лежать в реанімації, нічого не платили завтра 4-й день, приносимо лише памперси, пелюшки, воду, мазь від пролежнів, як подякувати лікарю пізніше і санітаркам, які сутками міняли памперси і т.п.?! Дякую за поради.
пицунда• 08 октября в 14:01
я покупала кофе конфеты деньги давала
автор Пухнасті штани • 08 октября в 14:01
Ответ дляпицунда
я покупала кофе конфеты деньги давала
А як, кожну добу там нові жінки?!
ЗаведУющая• 08 октября в 14:01
Это их работа.
пицунда• 08 октября в 14:02
Ответ дляПухнасті штани
А як, кожну добу там нові жінки?!
у них там есть комната где все пьют чай и кофе то туда
автор Пухнасті штани • 08 октября в 14:03
Ответ дляпицунда
Дякую 🤗
тянитолкайка• 08 октября в 14:06
Працюю в білу, плачу податки, з яких бюджетникам платиться зп.
Коли вже совок з голови викоріниться…
Накладні мюслі• 08 октября в 14:07
Не выдумывайте
Файна цьоця• 08 октября в 14:07
Ответ длятянитолкайка
Коли вже совок з голови викоріниться…
Тоді коли зп у лікаря буде не 12 тис
І совок тут ні до чого
автор Пухнасті штани • 08 октября в 14:09
Ответ длятянитолкайка
Коли вже совок з голови викоріниться…
Ви кожен день потрапляєте в реанімацію, вас кожен день з того світу дістають, не порівнюйте жодну професію з медпрацівниками?!
тянитолкайка• 08 октября в 14:09
Ответ дляФайна цьоця
Тоді коли зп у лікаря буде не 12 тис
І совок тут ні до чого
Я в цьому винна?
Що зп 12К. Лікар може додатково працювати в приватній.
Я працюю по 10-12 годин, податків сумарно більше 30000/місяць.
Через касу готова оплатити, на руки - ні.
Нагайна• 08 октября в 14:11
Ответ дляПухнасті штани
Что ж
Давайте сравним
А спасателям, пожарникам, которые спасают жизни при этом постоянно рискуют, тоже потом носят ?
Никогда такого не слышала
Файна цьоця• 08 октября в 14:11
Ответ длятянитолкайка
Я в цьому винна?
Мені абсолютно все одно, шо ви там платите. Я з приводу лікарів маю свою думку в цій країні
автор Пухнасті штани • 08 октября в 14:12
Ответ дляНагайна
Что ж
Давайте сравним
Никогда такого не слышала
Як є порив душі, то хай несуть, це називається людські відносини, а ви далі жлобіться витратити 500 грн.
Файна цьоця• 08 октября в 14:14
Автор, тут всі в білому пальто
Ви робіть як вважаєте за потрібне
Нагайна• 08 октября в 14:14
Ответ дляПухнасті штани
Ну да, ну да
Носите уж всем тогда, энергетикам, например. Без них не работала бы ваша реанимация
Кстати, они тоже рискуют жизнью
автор Пухнасті штани • 08 октября в 14:16
Ответ дляНагайна
Ну да, ну да
Кстати, они тоже рискуют жизнью
Ви не носіть, не зраджуйте своїм принципам, в мене інші, я завжди вдячна людям які рятують мене ЧП ситуаціях, і електрику і сантехніку завжди даю за роботу і на чай.
Нагайна• 08 октября в 14:18
Ответ дляПухнасті штани
Тогда и мне скиньте на чай. Я мед технику импортирую
Без неё бы реанимация не работала
Так можно ?
Жирафовое варьенье• 08 октября в 14:33
Ответ дляПухнасті штани
Деньгами
Жирафовое варьенье• 08 октября в 14:35
Ответ дляНагайна
Без неё бы реанимация не работала
Так можно ?
А у вас тоже зарплата 12000 грн?
Нагайна• 08 октября в 14:43
Ответ дляЖирафовое варьенье
А у вас тоже зарплата 12000 грн?
Звідки ви взяли 12 000 грн зарплату?
Для лікаря з медицини невідкладних станів (реанімаційного профілю) :
20 000-26 000 грн за вакансією нариклад в КМКЛ № 4
Так, в мене така сама офіційна зарплата
А то і менше
Все інше - то тільки з чаю виживаю
То як автор роздає, то хай вже всім
Жирафовое варьенье• 08 октября в 14:50
Ответ дляНагайна
Звідки ви взяли 12 000 грн зарплату?
Так, в мене така сама офіційна зарплата
А то і менше
Все інше - то тільки з чаю виживаю
То як автор роздає, то хай вже всім
Многие врачи получают ±12000, а про свою зарплату вы нагло врете
Нагайна• 08 октября в 14:53
Ответ дляЖирафовое варьенье
Никто так не получает, разве что, работает на полставки и это его выбор
У большинства сейчас полторы ставки плюс доплаты. Это раз
Во-вторых, поинтересуйтесь средней официальной зарплатой в нашей стране
Не болейте !
Жирафовое варьенье• 08 октября в 15:33
Ответ дляНагайна
Не болейте !
Обожаю таких ’всезнаек’. Работаю врачом на ставку , получаю 10000,как и многие врачи моей больницы, полторы ставки крайне редко где в больнице дают, я таких не знаю. И при чем тут средняя зарплата по стране??? Очнитесь!
Нагайна• 08 октября в 15:42
Ответ дляЖирафовое варьенье
В реанимации работаете ?
Ну-ну
Жирафовое варьенье• 08 октября в 16:34
Ответ дляНагайна
В реанимации работаете ?
Ну-ну
И в реанимации тоже
Нагайна• 08 октября в 16:44
Ответ дляЖирафовое варьенье
И в реанимации тоже
Да-да. И на фабрике и на заводе и на советчице 😆
Регионщица• 08 октября в 17:13
Ответ дляНагайна
Я також працюю у лікарні, медична сестра, зп 8000, у лікарів дійсно на ставку +-12000, 1,5 ставки не дають. Частіше 0.7 ставки у лікарів, але роботи як на всі 4 ставки...І це в кмкл6. Тому не приписуйте лікарям і мед працівникам великі зарплати.
А як віддячити, це діло кожного.
А автору порекомендую робіть як вважаєте за потрібне. Я давала санітарці кожен день ( бо різна зміна була) по 200 грн, коли моя бабуся була в реанімації і вона міняли їй підгузок і т.д. Санітарка 1, лежачих багато, а санітарка ну просто копійки отримує і роботи виконує багато. Бабуся померла, але я віддячила і лікарю, що не годував мене надіями і не казав купляти багато ліків, і медичній сестрі. Купила окремо каву, чай (оці великі набори) і цукерки для лікаря і для медичної сестри. Якось так.
ОйЙой• 08 октября в 17:28
с тех пор,как человечество изобрело деньги, этот вопрос решен ......
Пукимончиг• 08 октября в 17:37
Автор, краще дайте грошима. Того чаю-кави у них в ординаторській може бути валом, а може не хватати на щось справді потрібне.

Родичка працює медсестрою в неврологічному подобово, працює одна за двох, всім треба назначені процедури, уколи, ліки і тп зробити, дуже важко і сильно втомлюється, а зп пшикова. Ніхто не хоче йти туди працювати, бо це і відповідальність велика і важко, а грошей копійки. Багато кидають і йдуть у троговлю
Жирафовое варьенье• 08 октября в 18:39
Ответ дляРегионщица
А як віддячити, це діло кожного.
Дякую за підтримку, але то не доведеш, їм здається, що лікарі всі десятки тисяч отримують і всі на машинах їздять