УраганнаЯ• 08 октября в 22:40
Як скасувати переказ Вестер Юіон?
Людина, якій переказувала, не змогла отримати і вже виїхала з тієї країни, куди було надіслано переказ.
Як його тепер скасовувати? Оформлювала онлайн з картки банка ііноземного. Це через них діяти чи звертатися в представництво ВЮ?
Зашла на 5минут• 08 октября в 23:45
Якщо правильно памʼятаю, через 40 днів переказ як неотриманий повертається назад відправнику.
Якщо хочете скоріше назад отримати, звертаєтесь до банку, який здійснив послугу переказу ВЮ. Номер переказу/квитанцію зберегли?