Сарафанное радио• 09 октября 2025
Дівчатка, 40+ всьо "точка" на всьому
Після 40+ "ти нікому не потрібна будеш з прицепом і в житті тобі буде дуже важко, бо вже СОРОК!" Слова екс мудака. Хоча в душі десь далеко-далеко розумію, що так і є.
Тишком_нишком• 09 октября 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Экс мудака? Он что, исправился? 😀
ну может уже переродился...в котика
Непереможна• 09 октября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Була така тема
Видимо автор послушалась и вернулась к мудаку
Медсестричка• 09 октября 2025
У вас есть незакрытый гештальт на « быть кому-то нужной»? Мне кажется в 40 уже начхать на это, такое единение с собой, когда нет привязанности к маленьким детям, лежачим родственникам, на мужиков не смотришь как на отцов детей и глав семейств, да и вообще.
Не виправдовуюсь• 09 октября 2025
Ответ дляРепетиторша
Ой, раньше говорили так про 30, потом про 35, теперь про 40
Та в любому віці вони так говорять, а потім прибігають з очами побитої собаки. Ще ні одна з нас не пропала.
Сарафанное радио
• 09 октября 2025
Ответ дляНепереможна
Тьфу-тьфу
Знаю бакси• 09 октября 2025
Особисто для мене подібні слова стали стимулом стати счастливою.
Мій ще казав ось і закінчилось твоє жіноче життя, ніякому дурню ти не потрібна з двома дітьми, будеш ще згадувати мене й ліктики кусати, що не догоджала
. Я правда йому зразу відповіла, щоб не переживав, що дурнів на мій вік вистачить)
cTpawHoegeJIo• 09 октября 2025
Автор, докажите тому обратное) Я могу взглянуть на Вас и я младше ^^
Репетиторша• 09 октября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Обесценивание женщин -это любимая забава посредственных мужчин
Шукаю трусики• 09 октября 2025
В смислі всьо?
Я тільки перший раз заміж зібралась, але це не точно, думаю, ще зарано
66сезон666серия• 09 октября 2025
Так это он вам специально говорит
Потому что понимает, что всё наоборот на самом деле))
Сарафанное радио
• 09 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Оооо, це да, 100% моя історія
Тишком_нишком• 09 октября 2025
Ответ дляРепетиторша
и чем никчемнее мужичонка тем больше обливает грязью женщину
Шукаю стакан• 09 октября 2025
Ответ дляМедсестричка
Я прошу прощения, у куда делись лежачие родственники к этому времени? Или они еще пока не лежачие?
Тишком_нишком• 09 октября 2025
Ответ дляШукаю стакан
может умерли
Статус Ква• 09 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А я своєму бувшому ще говорила- тебе «вичухала» і другого вичухаю, було б бажання
Федорино Горе• 09 октября 2025
Життя це не обов´язково пошук нового мужика,є ще ваше життя,особисте,без прив´ язки до нового чоловіка,сподіваюсь
Статус Ква• 09 октября 2025
Ответ дляlilul990
Від ролі рятувальниці тащитесь?
Вже відтаскалась
Пожмаковна• 09 октября 2025
То неправда, мені 50+ , і я точно знаю. Моя мама і тітка і в 70+ знаходили турботливих чоловіків для душі. Святкуйте, що розійшлися з придурком. Це реально хороша подія.
Обстановщица• 09 октября 2025
Ответ дляlilul990
Боже, хто вам ше треба? В тому житті. Окстіться, познайомтесь із собою, зі своїми дітьми, найдіть насолоду у самотності
Это если коротко - пора уже о душе подумать?