Аноним_570• 18 марта 2014
Привітик
Привіт. Я тут новенька, і хочу почути від Вас якусь пораду.. дуже хочу відчути незабутні відчутитя мами, і вже 2 місяці ніяк, на тесті 1 полоска, цього місяця місячні мали початись 16.03, а ще нема, чоловік каже ніби збільшились груди, хоча цього не відчуваю,є болі в животі, почалася мазня білого кольору, почала більше їсти=) і ніби вже й є такі відчуття що вагітна (можее просто навіюю собі такі думки через те що дуже вже хочу вагітності)
робила тест за 3 дні до місячних - одна полоска,
сьогодні робила - і теж мені показало одну полоску=((((((( що робити??? може в когось таке було, і мені ще можна надіятись...) БТ - 37,3 ( але поміряла в обід..)
Tanya-1979...• 18 марта 2014
Температура не показатель её надо правильно мереть,делайте тест каждое утро
Ми завагітніли на третій місяць після того, як вирішили не берегтися. Все у Вас буде добре. Але Ви дуже на цьому зациклились. Живіть повним життям, кохайтеся! А якщо дитинки не буде більше року подружнього життя, то можете провіритись. Але мені здається, все у Вас вийде! Зранку і натщесерце, не вилізаючи з ліжка!
Аноним_570
• 18 марта 2014
та да, те що накручую себе. то точно, як в негативну сторону, так і в позитивну, бо вже дуже хочу, а воно ніяк
Аноним_570
• 18 марта 2014
дякую, за позитивні настої))))
хоча зациклюватись на цьому не можу)) інколи вже думаю забуду. що буде те буде, але коли надивишся на тих манюсічок, то так собі хочеться мати таке щастя..
Аноним_570
• 18 марта 2014
Ответ дляpuma_sm
сходите на УЗИ и все узнаете
та якщо тести негативні. то що там УЗИ покаже..те ж саме що й тест..
Аноним_570
• 18 марта 2014
Ответ дляpuma_sm
не обязательно. Узнаете почему задержка. Узи самый безопасный способ диагностики
ну можливо і треба сходити...
Аноним_570
• 19 марта 2014
Ответ дляадэлаида
займіться ремонтом,допомагає.В мене ситуація така сама, теж 2 місяці і нічого,ось думаю ремонт почати
діло в тому що вже зробили)))
ruslana934• 20 марта 2014
2 місяці-якщо чесно то це трошка смішно,у нас 3 роки ніяк не получається тут дійсно ми вже переживаєм,кожного місяця вишукую в собі ознаки вагітності,вже стільки нервів пішло вже так хочеться // полосочки,а 2 місяці це не показник якщо ви з чоловіком здорові.
Аноним_570
• 20 марта 2014
Ответ дляruslana934
ну коли в тих хто не хоче получається з першого разу, а такі мене окружають, та ще й до одруження, то тут для когось і 2 місяці починає насторожувати...а про роки я взагалі боюсь думати!!!
Главное, позитивное мышление. И опять же, не зацикливаться. По статистике, многие беременеют в отпуске, т.к. мозг и тело отдыхают и не мешают свершиться чуду. Но и про физиологию не лишним будет знать. Попробуйте отследить овуляцию - тестами ли, на узи. Может, стоит попринимать какие-то витамины, вам, мужу. Попробуйте кардинально поменять климат и съездить в отпуск в благоприятные для зачатия дни - многим это помогло.
ruslana934• 21 марта 2014
Ответ дляЮлька05
серед моїх знайомих є також такі які взагалі не планували і получається з першого разу.
і чому так???
Аноним_570
• 21 марта 2014
Ответ дляruslana934
і чому так???
правда, вот і я так само думаю, чого так, в одних просто, і в деяких випадках не бажаючи цього, а в одних, що хочуть, ніяк...