Ms. Iphone• 09 октября в 12:19
Какой парфюм любите носить в такую погоду как сейчас?
Я подсела на Mancera Vanille Exclusive, хотя к ванильным ароматам отношусь прохладно, и, внезапно, Cacharel Lou-Lou.
А Вам что нравиться сейчас?
Чарочка діда• 09 октября в 12:20
все :)
ношу больше под настроение, главное один пшик облака на волосы, не более
Вилами по воде• 09 октября в 12:21
Я уже год хожу в лост черри и мне не надоедает. Он всесезонно меня очаровывает
Ні за холодну воду• 09 октября в 12:22
Останній тиждень орхідеї ТФ чергувала.
А сьогодні нашпрекалась ангел нова мюглер - бронебійний він, аж занадто.
Гадаю_По_шнуркам• 09 октября в 12:25
Зараз сама чарівна пора для ароматів.
В холодну вологу погоду вони відкриваються просто неймовірно. Зараз особливо люблю аромати в яких є нотка шипру. Це і лібре і Коко мадемуазель.
Це неймовірний шлейф, гарний і трішки гіркуватий
Скажений гудзик• 09 октября в 12:28
Ответ дляНі за холодну воду
Останній тиждень орхідеї ТФ чергувала.
Я інколи Мюглер аква зелений, буває в таку дощову нормально так розкривається
Том форд чері гірше, дуже різкий
НашлаПерепискуМужа• 09 октября в 12:29
Ответ дляMajaniko
Orto Parisi Megamare ідеально підходить для такої погоди
можно пофукать?
Гадаю_По_шнуркам• 09 октября в 12:37
Ответ дляСкажений гудзик
Том форд чері гірше, дуже різкий
Напевно аура? Так він саме для такої погоди. Відкривається неймовірно красиво
Але відверто мало кому подобається ( кажуть ліки плюс болото)
Кукарачка• 09 октября в 12:39
Ответ дляТвоя подружайка
Kilian Apple Brandy
не знаю почему вам поставили столько дизлайков, apple brandy очень приятный аромат и не такий громкий, как все остальные в алкогольной линейке
ФруктЕщеТот• 09 октября в 12:41
Пако рабан фабулос мі..дуже осінній з ароматом гарбуза і прянощів.
Кукарачка• 09 октября в 12:44
люблю носить cafe tuberosa atelier cologne, но это снятый аромат и у меня уже осталось чуть.
Скажений гудзик• 09 октября в 12:48
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Форд наче забив все варенням
А Мюглер таку димку залишав, якесь смачне, медове, з димком від черносливу
Бува і таке• 09 октября в 12:54
Осінь - час колекції міллезимних шалімарів. Обожнюю ванільні і ірисовий.
І новий ессенс прекрасний теж.
пані Солоха• 09 октября в 13:01
Ганімед на всі пори року. Поки що кращого нічого не знайшла. А перепробувала багато чого, повірте😅
пані Солоха• 09 октября в 13:01
Ответ дляТвоя подружайка
Kilian Apple Brandy
А мені не зайшли чогось вле відгуки вау