Качка в тапцях• 09 октября 2025

Есть те кто на пользуется бальзамом и кондиционером ? Почему ?

Я б такое не носила, но продаю• 09 октября 2025
Чаво?
Чарочка діда• 09 октября 2025
Не розумію навіщо він мені? Я не сушу волосся феном, воно не сухе, не ламке. Виглядає цілком нормально.
автор Качка в тапцях • 09 октября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Только шампунь ?
Коржик• 09 октября 2025
В мене волосся від них сильно лізе
Чарочка діда• 09 октября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Только шампунь ?
Тільки шампунь. Ще є спрей для розчісування але то за бажанням. Волосся до плечей. Зранку іноді плутається.
Шумелка Мышь• 09 октября 2025
Очевидно, это люди с натуральными неокрашенными волосами, без химических обработок и тепловых укладок.
Чарочка діда• 09 октября 2025
В мене такий, не сушить зовсім, голова ніяк не реагує, лупи немає.https://makeup.com.ua/ua/product/1401503/?gad_sour...
Чарочка діда• 09 октября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Так немає нічого з вашого списку. Не фарбую, в 48 сивини не маю. Фарбувати не має сенсу.
90x60x90• 09 октября 2025
крашу волосы последние 20 лет- без кондиционера у меня будет пакля а не волосы
Шумелка Мышь• 09 октября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Ну нормально же.
Кринжова баба• 09 октября 2025
Користуюсь тільки шампунем, бо від бальзамів голова страшенно жирніє. Блондинка якщо що все життя.
Аноним_• 09 октября 2025
Пользуюсь, т к крашу волосы постоянно ,я блонд
Черговий по кухні• 09 октября 2025
Я, потому что пользуюсь маслом для волос
Княгиня пітьми• 09 октября 2025
Ответ дляКоржик
В мене волосся від них сильно лізе
Від них не може лізти волосся, вони просто розпитують те що і так випало
Мій не такий• 09 октября 2025
Навіщо,шампунь і гарно змиваю і все
Оченьценная• 09 октября 2025
Я. Шампунь все життя і все.
Шмоточницаца• 09 октября 2025
Ответ дляКоржик
В мене волосся від них сильно лізе
І в мене так само
Мастер Класс• 09 октября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Я така людина) але завжди користуюсь бальзамом, інакше дуже складно буде, натуральне волосся тонке і дуже плутається
Шумелка Мышь• 09 октября 2025
Ответ дляКринжова баба
Эти средства не наносят на кожу головы, только на длину, отступая от корней. И ничего не может жирнеть при правильном использовании.
Либо у вас короткие волосы.
Смурфик• 09 октября 2025
Я. У меня и так волосы жирные, а после применения и полдня не могу выходить. Волосы грязные, хотя хорошо промываю
Коржик• 09 октября 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Може
Ловлю капці• 09 октября 2025
Есть такие. От этого волосы слишком быстро жирнеют. Поэтому только шампуни, лучше с ромашкой или крапивой
Stepa_nida• 09 октября 2025
В мене є подружка, яка має дуже густе волосся скловидного типу. Вона ніколи не використовує масок чи бальзамів, укладається без термозахисту і використовує шампуні глибокої очистки чи чоловічі, тільки з такими жорсткими засобами має прикореневий обʼєм.
Зоркая Зорро• 09 октября 2025
Ответ дляАноним_
Чем пользуетесь?
Аноним_• 09 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Чем пользуетесь?
Та разными, от 150 грн и выше , из дорогих бес из дешёвых Лореаль