Пешеходик• 09 октября в 21:24
Как понять, что нагрузка слишком велика в зале и нужно сделать перерыв?
Хома з пастою• 09 октября в 21:26
Что вы имеете в виду под большой нагрузкой: большой вес, длительность занятия, частоту?
Тро Нью-Йорку• 09 октября в 22:14
Якщо під час тренування, то якщо ви не можете дихати на повні груди, спокійно, а хапаєте ротом повітря і ’не можете надихатись’, оце стоп. Тут треба перейти до розтяжки, щоб різко не охолоджуватися. Віддихатись, і надалі зменшити темп вправ. Достатнє навантаження за одне тренування - це відчуття, коли приємно дрижать м´язи і злегка підгинаются коліна.